לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006 - עמוד 19 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006

Milford Cubicle

Recommended Posts

נו באמת! האנשים שמתו בתקופת השלטון של סטאלין מתו במחנות עבודה (רובם...) בעיקר בסיביר. אלה שהוצאו להורג, נהרגו בתחנות משטרה, בתי כלא ומטות של הקג"ב... מחנות השמדה כמו שהיו בגרמנייה זה המצאה גרמנית, לא רוסית.

חוץ מזה, אני לא מבין מה רוצים מסטאלין. הוא הייה החולה. סכיזופרן פרנואידי... "אין אנשים- אין בעיות" :xyxthumbs:

עם כל הדברים שהוא עשה, צריך פה מנהיג עם לפחות ביצה אחת כמו שהיו לסטאלין, זה יוציא אותנו מהבוץ ויעשה פה סדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני צודק, רק לא ציינתי את הסיבה לזה שהם הגיעו למחנות העבודה ::)

הם היו "בוגדים" ו"פושעים". אבל, כמו שאומרים, המציאות היא בעיניי המתבונן... ובמקרה הזה העיניים היו של סטאלין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע גבר כל מי שהיה עשיר אז נחשב כאוייב המדינה נגיד סבא של סבתא שלי גם גורש לסיביר

גם כן כל בדיחה על המימשל יכלה לגרום לגרוש כך שבוגדים זה דבר יחסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת! האנשים שמתו בתקופת השלטון של סטאלין מתו במחנות עבודה (רובם...) בעיקר בסיביר. אלה שהוצאו להורג, נהרגו בתחנות משטרה, בתי כלא ומטות של הקג"ב... מחנות השמדה כמו שהיו בגרמנייה זה המצאה גרמנית, לא רוסית.

חוץ מזה, אני לא מבין מה רוצים מסטאלין. הוא הייה החולה. סכיזופרן פרנואידי... "אין אנשים- אין בעיות" :xyxthumbs:

עם כל הדברים שהוא עשה, צריך פה מנהיג עם לפחות ביצה אחת כמו שהיו לסטאלין, זה יוציא אותנו מהבוץ ויעשה פה סדר.

מחנות עבודה, טרנספרים המוניים, רעב מלאכותי, הוצאות להורג וכו' - לסטאלין היו מספיק דרכים להרוג את העם שלו. על כל פנים, הבאתי את הדוגמא הזאת כדי להמחיש לאן מובילה החשיבה של "צריך להרוג כל מי שמתישהו יוכל לאיים עלי". זה בדיוק הקו שהנחה את סטאלין, ובמידה מסוימת גם את היטלר, קים יונג איל, סדאם חוסיין ושאר הדיקטטורים בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שצריך לחסל את כל מי שיכול לאיים עלינו אי פעם. זו בדיוק הנקודה שאתה לא מבין. אני אומר שצריך לחסל את מי שמאיים עלינו עכשו- כל מי שתומך בטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...