מטוסי קרב - כמה שאלות - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מטוסי קרב - כמה שאלות

mrsph666

Recommended Posts

כן אבל לפני האוויניקה הוא צריך לאתר אותו (מכם) להשיג אותו (מנוע) לתמרן לעמדת ירי (מרכב) ורק אז לירות (מערכות ואויויוניקה)

בכל מקרה, תם עידן מטוסי הקרב, נגד מי בדיוק יש לשלוט בשמיים? האירופאים? אירן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 265
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה לא כל כך מעודכן

היום הטילים בעלי טווח עצום, לכן כמעט לא צריך להשיג אותו. הטילים גם בעלי תמרון מאוד איכותי (לדוגמה, פיתון 4 ו-5) ובשילוב עם הקסדה של אלביט שמאפשרת ירי לכיוון שהטייס מסתכל - הטייס לא צריך לתמרן לעמדת ירי. ונצא מנקודת הנחה שהמכם של ה-F-16 בלוק 60 מאוד מאוד איכותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה הם חמקנים, אבל זאת בהחלט שאלה מעניינת..

טילים ארוכי טווח הם טילים מונחי מכם. אם אתה לא מצליח להינעל עליו מכיוון שהוא חמקן, אתה נדפקת. אם זה בטווח קצר, יש טילים מונחי חום, אבל אני מניח שאנחנו מדברים על טווח ארוך...

השאלה היא, עד כמה ה-F-36 חמקן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל לפני האוויניקה הוא צריך לאתר אותו (מכם) להשיג אותו (מנוע) לתמרן לעמדת ירי (מרכב) ורק אז לירות (מערכות ואויויוניקה)

בכל מקרה, תם עידן מטוסי הקרב, נגד מי בדיוק יש לשלוט בשמיים? האירופאים? אירן?

אכן הסיבה היח' שמערכות הנשק עדיין מתפתחות בקצב כלכך מהיר עכשיו היא זה שאמריקה מבוססת על War Corporatism.

מאז מלחמת העולם השניה אמריקה תמיד מעורבת במלחמה כלשהי, נוצר מצב שבו חלק גדול מהכלכלה תלוי בזה. רוב בעלי הממון הם אלה שאחראים על יצור הנשק, והם נמצאים בראש הפרמידה הפוליטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

F35 לא 36

ולא יודע, הוא דומה מאד במרכב החיצוני ל22, צבוע באותו צבע סודי ועשוי מאותם חומרים סודיים

אני מניח שהחברה בלוקהיד מרטין יודעים מה הם עושים, אז אפשר להניח שאולי לא B2/F117 חמקני אבל הוא די חמקני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-F117 הוא חמקן באותה המידה כמו ה-22. המטוס היחיד עד כמה שאני יודע שהוט חמקן לחלוטין הוא ה-B-2. הוא גם היקר ביותר בעולם...

עוד שטות של המלחמה הקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא חסין מפני גל אלקטרו מגנטי

הוא נבנה על מנת לשאת פצצה גרעינית לעומק שטח האוייב בלי להתגלות, להפיל אותה ולברוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא חסין מפני גל אלקטרו מגנטי

הוא נבנה על מנת לשאת פצצה גרעינית לעומק שטח האוייב בלי להתגלות, להפיל אותה ולברוח

הEMP שמשחרר בפיצוץ גרעיני הוא מאוד חלש יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, עד כדי כך, המטוס יהיה מאד רחוק, אל תשכח שהוא טס גבוה ויש שכבות אטמוספירה שמחזירות את הרוב למטה

המטרה שלו (לפי הסיפורים) הייתה להמריא מאלסקה, להפיצץ את כל ערי בריה"מ ולנחות בגרמניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...