AMD FX-60 מביס את המעבדים החדשים של INTEL . - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD FX-60 מביס את המעבדים החדשים של INTEL .

Epsilon

Recommended Posts

כן אני יודע ש100FPS ו 150FPS זה אותו דבר

אבל......

אם אתה עושה עם משחק של היום 100 אז בעוד כמה שנים עם משחק יותר עתידני וחדיש אתה תעשה 30 (לשם דוגמה...)

ואותו מעבד שעשה 150 בעבר (היום) עם משחק ישן יעשה לך 60 (שוב לשם דוגמה) והנה הבדל מורגש לעין...

ברור שהמספרים הם רק לצורך הדגמה אוקי?

הנקודה שלי היא שמתי שהדרישות יעלו וקצב הFPS ירד לטווח היותר מורגש לעיין האנושית אתה תרגיש את ההבדל בין המעבד שעשה 100 לבין המעבד שעשה 150

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שלא תסתכל על זה, המעבדים האלה זה מה שיהיה מחר (לא מחר מחר, אלא בעתיד) אצלך במחשב

אז מחר (לא מחר מחר, אלא בעתיד) נתווכח מה יותר טוב ומשתלם,

ואז נחליט מה לרכוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע ש100FPS ו 150FPS זה אותו דבר

אבל......

אם אתה עושה עם משחק של היום 100 אז בעוד כמה שנים עם משחק יותר עתידני וחדיש אתה תעשה 30 (לשם דוגמה...)

ואותו מעבד שעשה 150 בעבר (היום) עם משחק ישן יעשה לך 60 (שוב לשם דוגמה) והנה הבדל מורגש לעין...

ברור שהמספרים הם רק לצורך הדגמה אוקי?

הנקודה שלי היא שמתי שהדרישות יעלו וקצב הFPS ירד לטווח היותר מורגש לעיין האנושית אתה תרגיש את ההבדל בין המעבד שעשה 100 לבין המעבד שעשה 150

לא מסכים ביכלל אין קשר בין הדברים!

לי ולחבר שלי יש מערכות מגבילות אבל יש לו P3 ולי P4 ואין הבדל בין המערכות.....כמובן שהמעבד שלו ישן ;D

זה כמו כשהמעבד יהיה בעיה אז שום מעבד בדור ההוא לא יוכל לעבוד כמו שצריך...לדוגמה סדרת FX של NV מי יריץ יותר טוב FEAR לדוגמה....FX5200 או FX5700?

אף 1 מהם לא יריץ אותו ככה שיהיה אפשר לשחק בו כמו שצריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מחר (לא מחר מחר, אלא בעתיד) נתווכח מה יותר טוב ומשתלם,

ואז נחליט מה לרכוש.

Be my guest

בכל מקרה מבחן של FX-60 vs 965EE זה תחרות למי יש יותר גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים ביכלל אין קשר בין הדברים!

לי ולחבר שלי יש מערכות מגבילות אבל יש לו P3 ולי P4 ואין הבדל בין המערכות.....כמובן שהמעבד שלו ישן ;D

זה כמו כשהמעבד יהיה בעיה אז שום מעבד בדור ההוא לא יוכל לעבוד כמו שצריך...לדוגמה סדרת FX של NV מי יריץ יותר טוב FEAR לדוגמה....FX5200 או FX5700?

אף 1 מהם לא יריץ אותו ככה שיהיה אפשר לשחק בו כמו שצריך...

צודק אבל.....

תסתכל מה אמרתי בתגובה שלי שוב

באנלוגיה שלך אתה כבר עברת את הנקודה שהעין האנושית יכולה להרגיע בהבדלים

עם הכרטיסית האלה אתה פשוט כב תראה קירטועים

אבל עם תקח את הכרטיסים האלה ותשים משחק ישן אז הוא יריץ אותו חלק

אותו דבר עם המעבדים עוד כמה שנים (כשתגיע הנקודה הזאת שמרגישים בהבדלים של FPS ) אתה תוכל להגיד אההה זה יותר טוב כי הוא עושה לי 60 FPS והשני עושה לי רק 30FPS

אפילו ששניהם עשו במשחק ישן FPS מטורפים שלא יכלת לראות הבדלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהליך זה פקודה כלשהי

מהרגע שהיא נשלחת ועד שהיא מבוצעת לגמרי

ה-HT מאפשר להתמודד במקרים מסוימים עם 2 תהליכים במקביל לכל ליבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...