שידרוג P3 667Mhz - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג P3 667Mhz

OmerS

Recommended Posts

שלום,

יש לי מחשב פנטיום 3 667Mhz עם 128 זכרון, דיסק קשיח של 15 גיגה

וכרטיס מסך Riva TNT2 Model 64 32MB

החלטתי לשפר טיפה את ביצועי המחשב והחלטתי:

א. לקנות דיסק קשיח 60GB 7200RPM (מהירות הדיסק הקשיח והקיבולת שלו זה דבר שמאוד הפריע לי)

ב. להוסיף עוד 128 (היה לי מחסור חמור בזכרון)

לא החלטתי לשדרג מעבד כי זה יגרור גם שידרוג של לוח האם ואין לי תקציב לזה.

יש לי כמה שאלות:

א. איך ניתן לשפר את ביצועי המחשב בלי לקנות חלקים יקרים (ע"י Overclocking או שיטות דומות) ואם יש שיטה איפה אפשר

למצוא מדריך שיסביר לי בדיוק איך לעשות את זה?

ב. איזו כדאי להתקין על המחשב (Windows 2000 / XP), אני לא משחק הרבה אחד מהירות מאוד חשובה לי, מה לדעתכם יעבוד יותר מהר בהתחשב במפרט שלי?

ג. האם ניתן להתקין מאוורר על המעבד שלי (כרגע יש עליו רק גוף שהגיע עם המעבד) ואם כן האם זה ישפר את ביצועי המחשב?

בתודה מראש,

עומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם תוסיף עוד 128מב של זיכרון אני ממליץ לך להשים 98, הוא לא משתמש בהרבה זיכרון והוא יודע לנהל אותו טוב.

הארד דיסק תחליף גם כי יש לך נפח קטן וגם לפי מה שנראה לי הוא במהירות של 5400.

מעבד מי אמר לך שאתה לא יכול על הלוח הקיים? תבדוק בחוברת של הלוח או בדף של המוצר ברשת ותראה עד כמה הוא תומך.

של מי הלוח? תן לי את הדגם אני יגיד לך עם הוא תומך או לא.

כרטיס מסך תחליף לאיזה 4 mx440.

עם תעשה את כל מה שאמרתי לך יהיה לך מחשב מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתגובה ל DINO,

הוספתי עוד 128 והחלפתי את ההארד דיסק ל 60GB 7200RPM

אני לא רוצה להחליף מעבד כי לדעתי המחשב שלי תומך רק ב 1.1300Mhz

וגם ככה אין לי תקציב לזה (או לכרטיס מסך חדש)

אישית אני לא אוהב את 98 אני מעדיף את 2000 או אקס פי...

השאלה שלי היא האם אני יכול לעשות Overclocking למעבד שלי בלי להחליף Heatsink או להוסיף

מאורר (כרגע אין לי מאורר על המעבד)

אמרו לי שאני יכול להגיע ל 750Mhz אבל לא אמרו איך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה בביוס את המהירות לאט לאט, תעלה 100 תראה איך המחשב עובד תעלה עוד 100 תראה שוב איך הוא עובד.

אני לא ממליץ לך לעבור את סביבות ה-900, 900זה בסדר, אבל לא ממליץ 1000 וכאלה מהירויות.

עם אתה רואה בביוס שהמעבד מתחמם תחליף את הקירור של המעבד והמאורר, רק תדאג לנקות קודם את הליבה של המעבד

מהקירור הישן בזהירות, אני לא ממליץ לך לעשות את זה לבד קח לאיזו מעבדה שיעשו את זה תמורת גרושים.

אבל אל תקנה קודם תראה איך זה עם הקיים.

ואחרי שאתה ממהיר אני ממליץ לך גם להשאיר דופן אחת של המארז פתוח ככה הוא מתאורר יותר טוב.

אני אפילו עם פנטיום 4 בלי משאיר את המארז פתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שאני לא יודע..... זה מחשב שקניתי לפני הרבה זמן כשההורים שלי עוד לא הרשו לי להרכיב מחשבים לבד אז קניתי מוכן

זה מחשב של מדגם APTIVA מודל 2178-B3G ואני כבר מנסה הרבה זמן לגלות איזה יש לי אבל ללא הצלחה,

כל מה שאני יודע זה שהציפ-סט זה של VIA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר לא יכול להיות יותר מדי טוב.. אינטל ו-VIA אף פעם לא הסתדרו יותר מדי טוב ביחד...

אני מניח שהמעבד שלך הוא סלוט, ולכן לא יהיה קל למצוא לו HSF חדש וטוב... אם הוא סוקט אולי תוכל להשקיע במשהו פשוט..

לא הייתי מנסה עוד שום דבר לפני שתשים עליו מאוורר, ולפני שאתה בודק את הטמפ'.

גם תמיד תזכור שאתה יכול לפגוע בחומרה שלך לצמיתות ולגמור בלי מחשב. ואז תהיה לך השקעה הרבה יותר גדולה לפניך..

בכל מקרה, המשך הדיון הזה צריך להימשך בפורום אוברקלוקינג, ואני רואה שכבר פתחת שמה ת'רד.

הוא לא היה צריך להיפתח כאן מלכתחילה מכיוון שאין כאן שום שאלה שקשורה במפרט חדש - כבר החלטת מה אתה משדרג.

שאלה א' ו-ג' שייכות לפורום אוברקלוק (שכבר פתחת שמה ת'רד אז אני לא מעביר גם את זה), ושאלה ב' שייכת לפורום .

הנושא נינעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...