מהסט של אתמול (עודכן בעמוד הרביעי) - עמוד 3 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהסט של אתמול (עודכן בעמוד הרביעי)

PyroGhost

Recommended Posts

הראשונה בסט הראשון ראשון ועכשיו התמונה הראשונה (SnapShot) יצא טוב מאד, תעלה באיכות טובה יותר...אתה ממש מכווץ את התמונות :-\

הצעת עריכה - http://img430.imageshack.us/img430/8656/model16nr.jpg

כאמור אם התמונה הייתה באיכות טובה יותר, היה ניתן להפיק ממנה הרבה יותר.

;)

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה היא לא כזאת יפה..

היא רק כוסית (ויש מלא בנות כאלה) היא בטח מחבר העמים, יש לה את המראה הזה. (אני לא משתגע עליו)

היא יכולה להיות דוגמנית אבל אין בה משהו מיוחד שיבדיל אותה מכל שאר הדוגמניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דני קודם כל תודה רבה ששמרת על זה, מעצבן אותי שאני מעלה שלה ואנשים מתחילים להגיד כמה היא יפה או לא, זה מחמיא לה אבל זאת לא המטרה שלי פה..

שנית, אורן, נעים מאוד, ושוב תודה על התגובה הקודמת, אני אפיק ממנה לקחים ויש סיכוי שאני אפילו אנסה לשחזר כמה מהתמונות ולשפר ביצועים שבוע הבא (:

ועכשיו דני, כל התמונות צולמו על 9 מגה פיקסל, ברזולוציה המקסימאלית של המצלמה 3696X2464 ביחס של 3:2 ( טעות שלא תחזור על עצמה, עברתי לצלם ב4:3 אחרי הערה של אורן נדמה לי באחד הת'רדים האחרים פה ) ובשביל להביא אותן למצב שאני אוכל להעלות אותן לפה הן עברו הקטנה רצחנית בעזרת ה Image Resizer Power Toy \=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי צריך להתחיל לסנן 400 ששקלו גי'גה ביחד חיפשתי דרך מהירה לעשות את זה, והכלי הזה עושה את זה מהיר יותר, למרות שלפני כמה דקות חבר שלי סיפר לי שגם בפוטושופ אפשר להקטין ספריה שלמה במכה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לבינתיים אני ארכז פה את שאר התמונות, אולי אני אמצא עוד כמה בהמשך אבל נכון לעכשיו אלה התמונות האחרונות שאני מעלה

3medium0eq.jpg

5medium9pj.jpg

4medium6vn.jpg

8medium9jj.jpg

12medium2yj.jpg

שוב, תודה רבה לכל המגיבים ולכל אלה שיתנו עצות / טיפים לשיפור,

כנראה שבשבוע הבא, בתקווה שמזג האוויר יאפשר זאת, אני אצא איתה לעוד סבב צילומים בתקווה לשפר את התמונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה ביקורות, אז אני אכנס קצת לדברים הקטנים. אני לא קוטל, אלא מעביר ביקורת בונה לקראת צילומים עתידיים מצד צופה אובייקטיבי מהצד.

לגבי הסט השלישי:

התמונה הראשונה די בסדר בהתחשב בכך שזה Snapshot, אבל נראה לי שזוית הצילום מרחיבה קצת את המתניים בצד ימין (של הבחורה, לא של התמונה).

בתמונה השנייה עוד פעם הראש נחתך. בתמונה כזאת, לא חשוב מה היא עושה, כך שהיה רצוי להתמקד בראש (מהחזה ומעלה) ולטשטש את הרקע עוד יותר.

בתמונה השלישית, הפוקוס נמצא על הבחורה. עדיף היה לכוון את הפוקוס לאינסוף כדי לצלם את הנוף בחדות גבוהה יותר, ולסובב קצת את הבחורה ימינה, כך שניתן יהיה לראות חלק מהפנים שלה.

סט רביעי:

בתמונה הראשונה לא אהבתי את הצל על הפנים, אבל בסה"כ תמונה יפה.

הקומפוזיציה של התמונה השנייה מאוד יפה, עם השמש ששוקעת מעל הראש. אפשר היה אולי להוסיף קצת אור, ולהתמקד יותר בפנים.

התמונה השלישית מפתה (טיזרית). אהבתי את השיער שמכסה חלק מהפנים, ואת המבט. באופן אישי, הייתי מניח את הידיים על המתניים (תנוחה יותר טבעית) או מורמות קצת בתנוחה של כאילו היא מסירה את החולצה, וחותך מעל קו המכנסיים במקום לחתוך את הראש.

התמונה הרביעית נחמדה, אבל חיוך קטן היה מוסיף המון.

על התמונה החמישית אין לי ביקורת - יפה.

לגבי גן הורדים, תנסה צילום תקריב עם פרחים מטושטשים ברקע מסביב.

דרך אגב, מה רע בפורמט של 3:2? זאת לא ביקורת, אני שואל כדי לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הביקורת, לכאלה תגובות אני מחכה מאז ששמתי פה את התמונות (:

התמונה השלישית מפתה (טיזרית). אהבתי את השיער שמכסה חלק מהפנים, ואת המבט. באופן אישי, הייתי מניח את הידיים על המתניים (תנוחה יותר טבעית) או מורמות קצת בתנוחה של כאילו היא מסירה את החולצה, וחותך מעל קו המכנסיים במקום לחתוך את הראש.

יש גם כמה כאלה, ממש טיזריות, אני אעשה סלקציה ואעלה לפה כמה יותר מאוחר..

לגבי גן הורדים, תנסה צילום תקריב עם פרחים מטושטשים ברקע מסביב.

תקריב שלה?

דרך אגב, מה רע בפורמט של 3:2? זאת לא ביקורת, אני שואל כדי לדעת.

חוסר ניצול של יכולות החיישן לקלוט את מה שהוא מסוגל לקלוט... קרופים אפשר לעשות במחשב אחרי זה ואפשר להדפיס ב13X18...

aquarius, התמונות צולמו בין 3 וחצי ל 6 בערב (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...