מאמין באלוהים או לא מאמין באלוהים - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאמין באלוהים או לא מאמין באלוהים

Dj_Infernal

מאמין או לא מאמין?  

382 הצבעות

1. 1. מאמין או לא מאמין?

• מאמין.
    • לא מאמין.
    • לא יודע , לא בטוח.

Recommended Posts

אני עדיין חושב שאנחנו נמצאים בתוך יקום, שהוא בעצם גולת משחק קטנה לאיזשהי ישות אחרת.

או שאנחנו נמצאים באמת בתוך מאטריקס.

תקראו. זה מעניין.

עומר

איזה שטויות!!! חוטא שכמוך!

יש אלוהים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני מאמין שאנחנו תוצאה של ניסוי חייזרי, משהו סטייל "מרכבות האלים" של פון דניקן

למען האמת, זו תיאוריה סבירה מאוד - הרבה יותר סבירה מקיומו של אלוהים כל יכול.

Dj_Infernal: אל תשכח שכפתור המחיקה נמצא אצלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שאנחנו תוצאה של ניסוי חייזרי, משהו סטייל "מרכבות האלים" של פון דניקן

פורסם מאמר פעם (אני לא זוכר איפה) שלפני עשרות אלפי שנים חיזרים באו עם מאגרי גנים ענקיים ופשוט שיכפלו את עצמם על כדור הארץ. כלומר שיש עוד אחד כמוך באיזה מקום ביקום :alien: :faga4: : :scatter:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא MiniMizer ;D

:bash:

אמרתי לך לא לגלות! עכשיו מה אני אעשה עם כל הנוצרים האלו שעומדים מול הבית שלי? :-X

White Power! White Power!

(אהמממממ אהמ כן)

רוצה לשתף אותנו עם אוסף ה"ownz me" שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ?

אני לא מאמין שיש אלוהים.

זה לא שאני מאמין שקיים אלוהים ואני פשוט לא מאמין בו...אלא אני לא מאמין (או,פשוט מבין) שאין בכלל דבר כזה!

עובדה:

ההוכחה הגדולה ביותר לכך שלא קיים דבר כזה היא *** שצריך להאמין בו כדי שהוא בכלל יתקיים !!!!! ****

נ.ב: אם אני מאמין בדרקון בעל 9 זנבות ושמונה ראשים זה אומר שהוא קיים ?!? ... נו באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בראתי את היקום.

בבקשה תוכיח לי שאני משקר.

היקום היה קיים לפני? לא נכון, מיד אחרי שבראתי אותו הלכתי קדימה בזמן לתקופה שלנו.

אני לא אלוהים? אני כן, בוא תוכיח שלא.

אה כן, אם תמשיך עם הפצת "השטויות" שלך אני אכה אותך בברק ורעידת אדמה תבלע את הבית שלך.

כרגע עזרת להגיע למסקנה הפוכה, וחזקת את הטענה שיש ה'. אם אתה אומר שאתה אלוהים, וכולנו יודעים שזה לא נכון, למרות שאי אפשר להוכיח את זה באופן מדעי-ארכיאולוגי, אנחנו יודעים שזה שקר. מסקנה: יש דברים שלא ניתן להוכיח אותם (כמו העובדה שאתה לא אלוהים) ובכל זאת אנחנו מודעים לעובדה שהם נכונים. כך גם ה', אתה לא יכול להאחז באימרה שאי אפשר להוכיח את קיום ה', בגלל שאי אפשר להוכיח גם את אי קיומו. בעצם הגענו כאן לליבת האמונה. אם ה' היה עובדה קיימת, אז זאת כבר לא הייתה אמונה. למשל: אני לא מאמינה שיש מולי מחשב. זה בלתי אפשרי...כי זאת עובדה קיימת, נכון?' מכאן, שאמונה מתייחסת רק לדברים שהם לא מוכחים, ולא עובדות מוצקות.

מה שאני מנסה להגיד כאן, זה שלהתווכח על אמונה זה דבר מיותר וטפשי. זה ויכוח אין סופי שבחיים לא יגיע לשום נקודה.

עריכה: מה שכן יפה להתוכח עליו בכל הקטע, זה שכל טיעון נגד קיום ה', אני יכולה לבטל לך. וההפך, כל טיעון שאני אביא, אתה יכול להפריח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...