החמאס זכה בבחירות - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס זכה בבחירות

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 393
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה רק מראה לעולם מה קורה שמביאים למוסלמים דמוקרטיה, כמובן שהעולם ישאר אדיש והם ימציאו תירוצים בשביל שאנחנו נדבר עם החמאס.

לפני שהעולם ימציא תירוצים בשביל שאנחנו נדבר עם החמאס, השמאל בארץ יגיד שאנחנו צריכים לדבר עם החמאס (הרי אנחנו צריכים לדבר עם מישהו), ואז השמאל יחליט שהוא בעצם מרכז, המרכז יאמץ את הדיעה של השמאל, והימין שלא ירצה להישאר בחוץ יצטרף למרכז ויכריז שהוא בעצם המרכז האמיתי.

?Dea ja Vou

כבר עכשיו, השמאל אומר שאנחנו אשמים בעליית החמאס, מכיוון שלא עזרנו לאבו-מאזן (שהוא טרוריסט בפני עצמו), ולא נתנו לו "מחוות" בצורת שחרור אסירים פלשתינים "עם דם על הידיים" כפי שהוא ביקש.

תעמולת בחירות: הצביעו האיחוד הלאומי! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע! אולי, אולי... אולי נזרים להם את הביוב ברוורס?! :smile1:

איזה הברקה של 5 בבוקר :smile1:

ניראה מה יקרה אחרי שהמאפיונר הרוסי יזין אותם :yelclap: :yelclap: :yelclap::xyxthumbs:

יזין? יענו יאכיל? :lol:

אגב, למה בתמונה הזאת ליברמן בשוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה כן, אתה יודע. קיבלתי ייגר חינם ב"מייקס פלייס" אז חזרתי הביתה מוקדם (החזירו אותי אחד משם) ונפלתי לישון. התעוררתי ב-4 ולא יכולתי להרדם מאז.

אבל ברצינות, להזרים להם את החרא שייצא מהכיור ואני ללכת מצביע ליברמן, במיוחד עכשיו שהוא התגרש מאישתו ביבינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

stone cold, לא מדבר על מאפיה ולא על רוסיה, ברור?!

והבוס לא בשוק, זה הפרצוף הרגוע שלו, המשועמם. ככה זה כשלמשפחה נדרשים חיזוקים מנטליים כל הזמן...

לפני שהעולם ימציא תירוצים בשביל שאנחנו נדבר עם החמאס, השמאל בארץ יגיד שאנחנו צריכים לדבר עם החמאס (הרי אנחנו צריכים לדבר עם מישהו), ואז השמאל יחליט שהוא בעצם מרכז, המרכז יאמץ את הדיעה של השמאל, והימין שלא ירצה להישאר בחוץ יצטרף למרכז ויכריז שהוא בעצם המרכז האמיתי.

?Dea ja Vou

כבר עכשיו, השמאל אומר שאנחנו אשמים בעליית החמאס, מכיוון שלא עזרנו לאבו-מאזן (שהוא טרוריסט בפני עצמו), ולא נתנו לו "מחוות" בצורת שחרור אסירים פלשתינים "עם דם על הידיים" כפי שהוא ביקש.

תעמולת בחירות: הצביעו האיחוד הלאומי! :xyxthumbs:

יענו בקטע של "בא נדבר על זה"? :smile1:

אני אישית חושב שצריך לתת לכל השמאלנים מראה קטנה שכשהם חשים בודדים ובא להם לזיין להישהו את המוח, תמיד יהייה להם החבר שממול.

מישהו יכול להזכיר לי מה השמאל עשה חוץ מלדבר הרבה ולטחון לכווולם את המוח? אם אתם חושבים על אוסלו זה רק בגלל שהזקן החמוד (עראפת) הייה שם... וגם מאוסלו לא יצא שום דבר, חוץ מנושא לעוד הרבה דיבורים..

אה כן, אתה יודע. קיבלתי ייגר חינם ב"מייקס פלייס" אז חזרתי הביתה מוקדם (החזירו אותי אחד משם) ונפלתי לישון. התעוררתי ב-4 ולא יכולתי להרדם מאז.

אבל ברצינות, להזרים להם את החרא שייצא מהכיור ואני ללכת מצביע ליברמן, במיוחד עכשיו שהוא התגרש מאישתו ביבינה.

דריה, בתור אחד שסבל מהרגלי החירבון של ערבים (2 שותפים בדירה...), לא נספיק להפעיל את המשאבות בכיוון ההפוך... תוך שעה הם יצופו בחרא גם אם סתם נסגור להם את הברז... להזרים את שלנו אליהם, במקום לים זה כבר רעיון אחר :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודה למחשבה מתוך תגובה ב-YNET

אולמרט - ראש ממשלה בהלם

כל היום הוא שותק השוקיסט הזה, ובשעה 11 בלילה הוא נזכר להגיב, ומה הוא אומר - מה שכבר אמרו ב- 11 בבוקר: "לא ננהל מו"מ עם החמאס".

די??!!! ברצינות..?

שוקיסט צא מההלם! אתה יודע לתפקד תחת לחץ כמו שאני יודע לרקוד בלט. בלי היועצים הפרסומאים שלך (שמנסים למכור לנו אותך כמו מילקי) - אתה לא שווה שקל.

נ.ב - לשים את אולמרט הליצן, מופז הבכיין וליבני הישנונית בחדר אחד, זה לא קבינט. זה כיתה טיפולית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצידי, כל מזבח יתאים... (מישהו ראה את הפרק בסאות' פארק עם הלידה של האנטי קראיסט? כשקארטמן מספר סיפור על חיות יער שטניסטיות? hail saten :smile1:)

RK, גם אתה, בלי מאפיה, בלי רוסיה, ובלי שיטות הסברה של המשפחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבבונים האלו בטח ילכו עוד חודשיים לבחירות, חצי שנה גג. החמאס הוא ארגון טרור, נקודה. לא רק שאי אפשר לנהל עמם מו"מ אלא שאין להם שמץ של מושג בענייני פנים. הדבר הכי קרוב לזה שהם אי פעם עשו היה לחלק סוכריות אחרי פיגוע. מה הם מבינים בלחלק תקציב? בלבנות תשתית? בליצור מקומות תעסוקה? בחינוך? וואלה, עוד פחות מהליצנים שלנו. ברגע שהם ייצתרכו לקחת אחריות על יותר מפצצה בדיזינגוף, הם פשוט יחרבנו במכנסיים, יגידו "ישראל עשתה את זה!" ויוציאו עוד פיגועים. אה, כן, ואז ניכנס בהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבבונים האלו בטח ילכו עוד חודשיים לבחירות, חצי שנה גג. החמאס הוא ארגון טרור, נקודה. לא רק שאי אפשר לנהל עמם מו"מ אלא שאין להם שמץ של מושג בענייני פנים. הדבר הכי קרוב לזה שהם אי פעם עשו היה לחלק סוכריות אחרי פיגוע. מה הם מבינים בלחלק תקציב? בלבנות תשתית? בליצור מקומות תעסוקה? בחינוך? וואלה, עוד פחות מהליצנים שלנו. ברגע שהם ייצתרכו לקחת אחריות על יותר מפצצה בדיזינגוף, הם פשוט יחרבנו במכנסיים, יגידו "ישראל עשתה את זה!" ויוציאו עוד פיגועים. אה, כן, ואז ניכנס בהם!

איזה תקציב ??? תפסיק תסחר והם לא יקבלו תמיכה מאירופה וארצות הברית כל עוד הם לא מכירים בישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RK, גם אתה, בלי מאפיה, בלי רוסיה, ובלי שיטות הסברה של המשפחה.

אני לא כתבתי פה לא "רוסיה" לא "מאפיה", ושיטות הסברה של המשפחה? WTF?

איך הם ילכו לבחירות חצי שנה?

יש להם 2 דרכים, אחד שהחמאס שהוא הרוב יפזר את עצמו (very unlikely), או שיהיו הפגנות המוניות שידרשו את הפיזור הזה (better likelihood)

אפרופו ישמידו אותנו, היום יום השואה הבין לאומי.

הנה הערך Auschwitz בYNET

כפי שynet פרסמו בעמוד הראשי שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...