החמאס זכה בבחירות - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס זכה בבחירות

Milford Cubicle

Recommended Posts

אל תשכח שאיראן בעצמה מוקפת מכל הכיוונים

בעיראק ובאפגניסטן יש כוחות אמריקאים

בטורקיה יש כוחות אמריקאים וטייסות ישראליות

לפי דעתי בוש, במהלך אחרון של השלטון שלו ייכנס גם באיראנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 393
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוש לא יכול להיבחר לעוד כהונה... זאת הכהונה האחרונה שלו... לפי חוקי אהר"ב נשיא לא יכול להיבחר ליותר משני כהונות (לא יודע אם זה משנה אם זה ברצף או לא אבל בכל מקרה הוא לא יכול להיבחר לעוד כהונה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוש לא יכול להיבחר לעוד כהונה... זאת הכהונה האחרונה שלו... לפי חוקי אהר"ב נשיא לא יכול להיבחר ליותר משני כהונות (לא יודע אם זה משנה אם זה ברצף או לא אבל בכל מקרה הוא לא יכול להיבחר לעוד כהונה...)

מה-אתה-אומר ::)

ובכל זאת הוא רוצה שהרפובליקנים ימשיכו לשלוט והוא גם לא ממש רוצה להיזכר בהיסטוריה בתור הנשיא הגרוע ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3207175,00.html

אולמרט: "ישראל לא תנהל כל משא ומתן עם ממשל פלסטיני כאשר חלק ממנו הוא ארגון טרור מזויין הקורא להשמדתה"

ובכל זאת הוא רוצה שהרפובליקנים ימשיכו לשלוט

אני לא בטוח שהוא עד כדי כך חכם... ובהתחשב בזה שלא כל כך אוהבים את המלחמה בעירק באהר"ב לא הייתי חושב שמלחמה נוספת תשפיע עליהם לטובה... (שלוש מלחמות בקצת פחות משני קדנציות? מה זה אמור להיות משחק צוללות?)

הוא גם לא ממש רוצה להיזכר בהיסטוריה בתור הנשיא הגרוע ביותר

it`s too* late for that...

*תיקנתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

too late

ומבחינה היסטורית הוא ממש לא הנשיא הגרוע בהיסטוריה

הוא אמנם לא ממש פופולארי אבל תתאר לעצמך מה היה קורה אילו הוא לא היה נכנס בטאליבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3207175,00.html

אולמרט: "ישראל לא תנהל כל משא ומתן עם ממשל פלסטיני כאשר חלק ממנו הוא ארגון טרור מזויין הקורא להשמדתה"

עכשיו שהוא אמר את זה אני אבחר בו בראש שקט ובלב חסר דאגות.

אני רק מקווה שבסוף לא נישאר עם תולעת חסרת עמוד שדרה במקום ראש ממשלה... :badhairday: [סמיילי אדיר, אני ממליץ לכולם להשתמש בו לפחות 3 פעמים ביום]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...