החמאס זכה בבחירות - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס זכה בבחירות

Milford Cubicle

Recommended Posts

כל הכבוד לפלשתינים!

הבחירות ברשות הפלשתינית הן פשוט חגיגה לדמוקרטיה.

סוף סוף יש לפלשתינים הנהגה שנבחרה באופן דמוקרטי, ובאמת מייצגת את רצון הפלשתינים.

עכשיו, כשהחמאס נמצא בשלטון, אז אנחנו צריכים לנהל מו"מ עם החמאס, ולהעניק חסינות דיפלומטית לאנשי החמאס.

אם הם לא יענו לטלפון, אז אסור להתייאש, וצריך להמשיך ולחייג. אנחנו צריכים להתעקש ולשלוח את פרס ושות' לעזה לניהול מו"מ פנים אל פנים (יכול להיות שהטלפון שלהם מקולקל).

כמו-כן, מיד לאחר הבחירות בישראל, אנחנו צריכים להכריז על חמאסטן כמדינה ריבונית, לסגת לגבולות 48', ולהתחיל בהכנות לנסיגה לקווי 1914.

:screwy: :screwy: :screwy:

באמת, אנשים עוד אומרים שאני קיצוני וגזען... :nixweiss:

יש לראות את ההודעה הזאת בציניות בה היא נכתבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 393
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משהו שנכתב בפורום שRK הביא בקשר להצהרות של החמאס להשמיד את -

I personally think this was a bad decision, way I see it Israel could do alot more damage to the Palestinians than they could ever do to Israel, so in reality while not recognizing Israel and calling for it's destruction might tug at the ideaological heartstrings, I don't think it has any basis in reality since Israel would probably kill every Palestinian before allowing themselves to be destroyed, so I think electing a group that not only refuses to acknowledge or negotiate with them might be a death blow to the cause.

רציתי להגיד שאני מאוד מסכים עם זה, קשה לי להאמין שהפלסטינאים באמת חושבים שהם יצליחו להעלים את מהמפה, אז למה להעלות לשלטון תנועה שזאת היא מטרתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שהפלסטינאים באמת חושבים שהם יצליחו להעלים את מהמפה

מה כלכך קשה לך להאמין בזה ?

ולי קשה להאמין שהדתיים באמת חושבים שיש אלוהים בשמיים והוא מחליט את כל ההחלטות בעולם.

אמונה - זה לא משהו שקשור להיגיון, בשום צורה שהיא.

עובדה שאל-קעידה עשה פיגוע בארה"ב. "קשה לי להאמין שכמה ליצנים באמצע המדבר באמת חושבים שהם יצליחו להעלים את ארה"ב מהמפה"... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אתה מאמין שבאמת תקום מדינה פלסטינית בשנים הקרובות בהנהגת החמאס או כל הנהגה ערבית ?

יש משהו שאפשר בכלל לעשות כדי למנוע את זה(מבלי להחשיב רצח עם לגרש את כל הערבים או דברים כאילו קיצונים) כי אם תקום כאן עוד מדינה ערבית עם אם הכול זה ממש לא יעזור לנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין להם שום אינטרס להקים מדינה...

רק לשמר את השינאה, בכדי לעורר אמפתיה בקרב אחיהם תושבי מדינת , ולהביא למצב של גיס שלישי בתוך מדינת .

ואגב - כן, כך ניתן להשמיד את מדינת - לא להעלים אותה פיסית, אלא פשוט לשנות את שמה ל"מדינת פלסטין מרכז", או משהו בסגנון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כלכך קשה לך להאמין בזה ?

ולי קשה להאמין שהדתיים באמת חושבים שיש אלוהים בשמיים והוא מחליט את כל ההחלטות בעולם.

אמונה - זה לא משהו שקשור להיגיון, בשום צורה שהיא.

עובדה שאל-קעידה עשה פיגוע בארה"ב. "קשה לי להאמין שכמה ליצנים באמצע המדבר באמת חושבים שהם יצליחו להעלים את ארה"ב מהמפה"... ::)

גם Computer guru בפורום הזה שהוא כידוע פנאט של החמאס אומר שהוא לא מאמין שהישראלים יעלמו מהמפה בזמן הקרוב. בכל זאת הם מעלים תנועה טרוריסטית לשלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו...? זה מניע אותו לחשוב בהיגיון ולנסות למצוא פיתרון לסיכסוך?

לא! הוא ערבי מטומטם, שממשיך לדפוק את הראש בקיר ולתמוך באירגונים שרוצים להעלים את .

זה שהוא מודע למציאות לא הופך אותו לריאלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...