החמאס זכה בבחירות - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס זכה בבחירות

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני דווקא חושב שזה רק יעשה טוב החמאס שעלו לשילטון

זה ימתן אותם אחרת גם ארצות הברית ואירופה יכנסו בהם

ארצות הברית כבר מחשיבים אותם בתור אירגון טרור ואומרים שלא יהיו שום הדברויות איתם

אז אם הם ירצו לקבל קצת יחס הם יהיו חייבים להתמתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 393
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ומאז שארה"ב רודפת את הטאליבן, כמה פיגועים שלהם ראית בתוך ארה"ב? (טפו טפו בלי עין הרע כמובן)

הוספה:

הטאליבן עדיין קיים.

זה לא רלוונטי כמה פיגועים היו... לטאליבן אין גישה לארה"ב ברגל... אגב, אני לא מזכיר את מעטפות האנטרקס שהופצו כי לא ידוע מי עמד מאחורי זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכיר לי בבקשה כמה זמן הטאליבן החזיק ומה גרם לעולם לפעול להפלתו?

אין פה מקום להשוואה בכלל, העין הציבורית היום הרבה יותר מתעניינת ובוחנת את המצב במזרח התיכון מאשר את אפגניסטן בזמנו

הסכסוך הישראלי-פלסטיני הרבה יותר במוקד העיניינים והמערב עם היד על הדופק בקשר למה שקורה פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה סותר את מה שאמרתי? :s05:

אם הבנתי אותך נכון, בהערה על הטליבאן התכוונת שהעולם לא עשה איתם כלום עד שזה התפוצץ לו בפנים ושאתה חושב שזה מה שיקרה עם החמאס, שהם לא יפעילו לחץ ולא יתערבו, אז אמרתי שהעולם הרבה יותר מתעניין במה שקורה אצלנו מאשר הוא התעניינן במה שקרה באפגניסטן בזמנו

אולי לא הבנתי את הכוונה שלך ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה סותר את מה שאמרתי? :s05:

אם הבנתי אותך נכון, בהערה על הטליבאן התכוונת שהעולם לא עשה איתם כלום עד שזה התפוצץ לו בפנים ושאתה חושב שזה מה שיקרה עם החמאס, שהם לא יפעילו לחץ ולא יתערבו, אז אמרתי שהעולם הרבה יותר מתעניין במה שקורה אצלנו מאשר הוא התעניינן במה שקרה באפגניסטן בזמנו

אולי לא הבנתי את הכוונה שלך ..

כן, לזה בערך התכוונתי... זה שהציבור הרחב לא התעניין במה שקורה באפגניסטן לא אומר שאירגוני הביטחון וראשי המדינות לא ידעו מה הולך שם. חוץ מרעש, הציבור הרחב לא יכול לעשות כלום, והוא לא יודע כלום חוץ ממה שמשדרים בטלוויזיה.

זה שיש התעניינות לא אומר שיעשו משהו במקרה והם יחליטו לא להתמתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, עכשיו זה זמן טוב מאד להכריז עליהם כמדינה לכל דבר, לנתק להם את התשתית וקוי הטלפון שאנו מספקים להם ואז לפתוח נגדם במלחמה כוללת!

We have cum to rape and pillage! Drink your Sahlev and burn your village!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שזה רק יעשה טוב החמאס שעלו לשילטון

זה ימתן אותם אחרת גם ארצות הברית ואירופה יכנסו בהם

ארצות הברית כבר מחשיבים אותם בתור אירגון טרור ואומרים שלא יהיו שום הדברויות איתם

אז אם הם ירצו לקבל קצת יחס הם יהיו חייבים להתמתן

להזכירך לפני 15 שנה ארה"ב החשיבו את הפת"ח כארגון טרור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, עכשיו זה זמן טוב מאד להכריז עליהם כמדינה לכל דבר, לנתק להם את התשתית וקוי הטלפון שאנו מספקים להם ואז לפתוח נגדם במלחמה כוללת!

We have cum to rape and pillage! Drink your Sahlev and burn your village!

:lol: :lol:

מי ירצה לאנוס ערביות? גם אם הן ישלמו אף אחד- חוץ מערבי- לא יגע בהן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה המשפט שאני כבר אומר שנים!

ולא משנה איזה אירגון טרור!

"התנועה תמשיך לקרוא להשמדת ישראל"

הם כבר שנים אומרים שכל "הסכם" שלום שהם עושים איתנו לא שווה כלום כי מתי שיזדמן להם הם יחסלו כל אחד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה, גם ככה חצי עולם שם עלינו סנקציות, החצי השני שם זין ועוד שליש שם על הכוונת. אין לנו מה להפסיד ולא משנה איזו ממשלה יושבת פה, ימין, שמאל, מרכז - לאף אחד לא יהיה את האגוזים לנתק להם את התשתית ולאיים במלחמה כוללת. כל התקפלות מהצד שלנו וכל צורה של סלחנות תתפרש אצלם כחולשה וכנצחון בדרכי אי-נועם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה עם הכרזת מלחמה כוללת עם משהו שלמעשה לא מוגדר כמדינה...

לנתק תשתיות? אני אומר את זה עוד מתחילת האינתיפאדה.

אני חייב לכתוב את זה באיזה פורום בחול, נראה מה החמאסניקים שם יגידו. (neowin למי שמכיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...