החמאס זכה בבחירות - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס זכה בבחירות

Milford Cubicle

Recommended Posts

החמאס זכה בבחירות; ממשלת אבו עלא התפטרה

מנתוני אמת לא סופיים עולה כי החמאס זכה ב-70 מושבים בפרלמנט מתוך 132. עוד מתברר: הארגון לקח את כל המושבים בחברון, הביס את הפתח בעזה וזכה בחמישה מתוך שישה מושבים בשכם - שם חולל מהפך. בעקבות הניצחון, הודיע ראש הממשלה הפלסטיני, אבו עלא, כי הוא מתפטר מתפקידו, ובכך הוביל לפיזור הממשלה

בחמאס הדגישו: לא נתפרק מנשקנו, התנועה תמשיך לקרוא להשמדת ישראל

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3206670,00.html

http://news.msn.co.il/news/StatePoliticalMilitary/State/200601/20060126093909.htm

אז רגע, מישהו עדיין טוען שרוב העם הפלשתיני רוצה לפתור את הסכסוך בדרכי שלום?

בחמאס הדגישו: לא נתפרק מנשקנו, התנועה תמשיך לקרוא להשמדת ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 393
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הדבר הזה יהרוס את מרצ , ישקיע את העבודה ויכרסם בקדימה

לטובת הליכוד , האיחוד ולאומי וישראל ביתנו

אני בין כה וכה נשאר נאמן לליכוד , אחרי ששרון כבר לא יכול להנהיג נשארה רק אופציה אחת - ביבי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז "תנועת ההתקוממות האיסלאמית הפלסטינית" - חמאס זכתה...

זה רק אומר דבר אחד, שרוב הפלסטינים האזרחים לא מאמינים בשלום, - אי הכרה במדינת ובכלל, מדינת טרור גרידא (אם עד עכשיו היה ניתן איכשהו להתכחש לזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם סתם מחרטטים עם כל ההצהרות של "לא נתמתן" , לא תהיה להם ברירה אלא להתמתן

כל מהלך אגרסיבי מצידם יגרור דעת קהל עולמית שלילית , ויחזק את מעמדה של כצודקת בעולם

המערב לא יקבל תנועת שלטון "לגיטימית" שפועלת בדרכי טרור, לצה"ל יהיה חופש פעולה הרבה יותר רחב עכשיו

במילא הרשות אף פעם לא מנעה פיגועים ולא עשתה שום דבר שיועיל למצב, עדיף אוייב תחת פיקוח עולמי מארגון מחתרת שלא עונה לאף אחד

בקיצור זה היה בלתי נמנע ואני חושב שזה עדיף על הרשות, לפחות עכשיו העולם רואה עם מי יש לנו עסק באמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שאמרנו שיהיה אחריי ההתנתקות?

צודק.

הרי גם אמרנו (אני מגדיר את עצמי ימני, לא מתנחל או משהו) שאוסלו יביא לטרור, למדינת טרור, ההתנתקות תביא קסאמים לאשקלון, לדבר עם רוצחים כגון עראפת שמשחקים את הדיפלומטים מצד אחד ומהצד השני שולחים מתאבדים..... בגלל השמאל פה שכל הזמן "אנחנו אשמים" בקשה, אולי (אבל אני בספק) אנשים יתחילו להבין שאין מה לדבר איתם, תוותרו? נקבל בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם סתם מחרטטים עם כל ההצהרות של "לא נתמתן" , לא תהיה להם ברירה אלא להתמתן

כל מהלך אגרסיבי מצידם יגרור דעת קהל עולמית שלילית , ויחזק את מעמדה של כצודקת בעולם

המערב לא יקבל תנועת שלטון "לגיטימית" שפועלת בדרכי טרור, לצה"ל יהיה חופש פעולה הרבה יותר רחב עכשיו

במילא הרשות אף פעם לא מנעה פיגועים ולא עשתה שום דבר שיועיל למצב, עדיף אוייב תחת פיקוח עולמי מארגון מחתרת שלא עונה לאף אחד

בקיצור זה היה בלתי נמנע ואני חושב שזה עדיף על הרשות, לפחות עכשיו העולם רואה עם מי יש לנו עסק באמת

תזכיר לי בבקשה כמה זמן הטאליבן החזיק ומה גרם לעולם לפעול להפלתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...