תקציב השחקנים בעידן גרנט - לבייב, עשוי לעמוד על 90 מיליון שקל - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקציב השחקנים בעידן גרנט - לבייב, עשוי לעמוד על 90 מיליון שקל

stone cold

Recommended Posts

:kopfpatsch:

המקסימום שיגיעו (לא שזה רע אבל זאת המציאות פשוט) זה שחקנים בדרך לפרישה כמו לרואה.

במקרה הטוב אולי ברמה של פיזארו החלוץ של מינכן.. הוא חלוץ בינוני כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכסף שלהם לא יעזור להם מכבי חיפה תמשיך לשלוט פה.לגאידמק ולבייב אין מושג בכדורגל ולכן אין להם סיכוי.

אתה חולם השנה הם עדין לא קנו תשחקנים הגדולים (וכמה שופטים בדרך :lol:)

אבל שנה הבא הכסף ידבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף קונה הרבה דברים

מכבי תל אביב השנה היתה מפגרת כי הם קנו דינוזאורים וצחקתי על מישהו לפני העונה ביגלל שהוא קנה מנוי :kopfpatsch:

אבל שנה הבא יהיו כמה קבוצות שיש להם תקציב מנופח מהתחלה וזה יהיה מענין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבוצה לא בונים בחצי עונה\עונה מכבי חיפה כבר כמה שנים קבוצה יציבה עם אותם שחקנים .. וכבר כמה שחקנים בינונים סירבו לחתום בישראל- המקרה של נקאטה .. אז אני לא בטוח שיבואו לכאן שחקנים גדולים .

בשנה הבאה לא תהיה תחרות רצינית אולי רק בתחילת הליגה ואז מכבי חיפה תקח עוד אליפות והעונה שאחריה אני מאמין שתהיה תחרות רצינית ..

בעזרת ה' שלא תהיה תחרות ואנחנו נקח את כל האלפיות :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות הכסף הגדול, אימפריה לא בונים בשנה ולא בשנתיים, ליעקב שחר יש ניסיון גדול הרבה יותר מגאיידמק ולבייב בניהול קבוצת כדורגל, וכמו עסקן מהשורה הראשונה שחר משאיר בזה אחר זה את הכוכבים שלו כמו טל דוידוביץ' וזנדברג בדרך.

למכבי חיפה יש את השחקנים הישראלים הטובים בארץ, ובית"ר והפועל לא יכולות לעשות כרגע שום דבר בשביל לקנות אותם כי הם סגורים במכבי חיפה לעוד כמה שנים,

חוצמזה מה שהכסף הגדול יעשה זה רק ינפח לכמה שחקנים בכירים את המשכורות ולפי דעתי זה לא ישנה פה שום רמה ושום כלום כי המתקנים חרא התרבות חרא והכל חרא, רק מכבי חיפה מתקרבת איכשהו בניהול הקבוצה לרמה האירופאית, והייתי רוצה שמכבי חיפה גם תתקרב קצת לאירופה דרך ליגת האלופות כי בישראל זה מתחיל להיות משעמם כשלוקחים אליפות כל שנה במחזור ה-10, כמובן שאני לא מתנגד ואפילו שמח אבל הייתי רוצה לראות את מכבי חיפה שלי בליגת האלופות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות הכסף הגדול, אימפריה לא בונים בשנה ולא בשנתיים, ליעקב שחר יש ניסיון גדול הרבה יותר מגאיידמק ולבייב בניהול קבוצת כדורגל, וכמו עסקן מהשורה הראשונה שחר משאיר בזה אחר זה את הכוכבים שלו כמו טל דוידוביץ' וזנדברג בדרך.

למכבי חיפה יש את השחקנים הישראלים הטובים בארץ, ובית"ר והפועל לא יכולות לעשות כרגע שום דבר בשביל לקנות אותם כי הם סגורים במכבי חיפה לעוד כמה שנים,

חוצמזה מה שהכסף הגדול יעשה זה רק ינפח לכמה שחקנים בכירים את המשכורות ולפי דעתי זה לא ישנה פה שום רמה ושום כלום כי המתקנים חרא התרבות חרא והכל חרא, רק מכבי חיפה מתקרבת איכשהו בניהול הקבוצה לרמה האירופאית, והייתי רוצה שמכבי חיפה גם תתקרב קצת לאירופה דרך ליגת האלופות כי בישראל זה מתחיל להיות משעמם כשלוקחים אליפות כל שנה במחזור ה-10, כמובן שאני לא מתנגד ואפילו שמח אבל הייתי רוצה לראות את מכבי חיפה שלי בליגת האלופות.

מכבי תל אביב בכדורסל תמיד לוקחת אליפות אז לכסף בטח שיש משמעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכבי תל אביב בכדורסל תמיד לוקחת אליפות אז לכסף בטח שיש משמעות

כן, אבל למכבי ת"א אף פעם לא הייתה מתחרה אמיתית, הם תמיד שיחקו נגד עצמם ואולי הצליחו לעצור אותם פעם ב-40 שנה והם לא לקחו אליפות בטעות ב-93 נדמה לי.

פה יש כבר את מכבי חיפה שבראשה עומדים אנשים שיודעים דבר או שניים על ניהול כדורגל והתייחסות לשחקנים ושמירה על אטרקטיביות מסויימת, אני לא אומר שלבייב וגאיידמק לא ישפכו פה כספים בטונות אבל לא תמיד זה מצליח, יש את ריאל מדריד בספרד כדוגמא, ומיני-דוגמא של מכבי ת"א בתחילת העונה שניסתה לקנות כל מה שזז בכסף וזה ממש לא עבד.

קודם כל נראה עד כמה המשקיעים האלה רציניים, הם יכולים יום אחד לחטוף קריז ולקחת את כל הנכסים שלהם מפה, בניגוד למשקיעים אחרים בארץ שאומנם באים בקטן אבל אפשר לסמוך עליהם שלא ייזרקו את העסק כשיימאס להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אני אישית אוהד של הפועל רעננה :'(

ומכבי תל אביב בליגת העל

אבל כסף מדבר מכבי עשו טעויות מפגרות שאפילו אחד כמוני שלא מבין הרבה בכדורגל לא היה עושה הם קנו שחקנים שחוקים שבקרוב יפרשו

והשחקנים האלה גם גוררים פציעות וגם אין להם רעב בעינים ככה שזה טעות מטומטמת

כל מי שמבין בספורט יודע שפציעות לא מחלימות ב100% ושיש שחיקה גדולה לגוף והם בכל זות קנו אותם

שנה הבא זה יהיה אחרת (אני מקווה) ואולי נתחיל לשחק טוב גם באירופה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...