המדריך להרכבת מפרט - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המדריך להרכבת מפרט

Dr. n00b

Recommended Posts

הסברת טוב, אבל אשמח אם תוכל להסביר יותר מה מיוחד במעבד כפול ליבה לעומת מעבד רגיל של 3.2GHZ לדוגמא.

והרי מעבד כפול יש לAMD ולאינטל אז איזה סיבה תהיה שתתנו לאחד את זה ולשני את השני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הסברתי טוב מאוד מדוע כפולי ליבה טובים מחדי ליבה.

לגבי הבדל בין כפולי ליבה של יצרנים שונים - זה משתנה בין ליטוגרפיה, , וטכנולוגיות, שמשתנות בין סדרות שונות, שאין זה המקום להכנס לנושא זה, שהיריעה קצרה מלהכיל אותו. אם אתה רוצה לדעת מה ההבדלים בין שני של שני יצרנים שונים, הסברתי בדיוק מה עליך לעשות - לחפש ביקורות אובייקטיביות, או לשאול בפורום המתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

CORSAIR זה ספקים של seasonic רק שזה משווק עם המותג של seasonic. גם להוסיף BFG

זה לא משנה גם הם נעשים על ידי FSP אז?

שאתה רושם לאנשים קרוסייאר זה אומר שהם יראו קרסייאר אז הם ידעו שזה אייכותי. אם תגיד רק SS והם יראו את קרוסייאר זה לא יגיד להם כלום.

לגבי BFG ממש לא הייתי מוסיף אותו לרשימה בינתיים כל הביקורות עליו היו מאוד נמוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

האם אפשר לפרט לפי סדר חשיבות לאלו שמשתמשים במחשב בעיקר לתלת מימד ,למשל האם בתלת יש יתרון לתמיכה ב dx 10

ואם יש יתרון ל640 על 320 זה בכרטיסי מסך ,בקיצור מדריך לתלתיסט למקסימום כוח במינימום השקעה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

רבות הפעמים בהם נתקלתי באנשים שרצו להרכיב מפרט...

להבא פצל למיספר מאמרים ניפרדים - כאילו אתה נותן חוות דעת על חומרה :) .

בתור אחד שלו עשרות שנות ניסיון בעולם המחשבים:

1) אני לא מאמין בשידרוג, זה תמיד יוצא יקר מידיי. בימקום זה כדאי ליקנות מחשב חדש פעם בשש שנים - ובו להשקיע.

2) אנשים לא יודעים מהם רוצים. עדיף הסדר הזה: קודם המטרה אח"כ שאיש מיקצוע יגיד להם את טווח המחירים ומתי המחשב לא יהיה חזק מספיק. לאנשים שרוצים קודם "זול" לא מגיע להחזיק מחשב. הם קודם צריכים סיבה, לא קודם לקבל אותו בחינם.

3) רוב האנשים שקונים מחשב רוצים כרטיס מסך וזה חבל, כי אני אישית מחפש קודם כוח עיבוד כללי שלא יצריך חומרה ייעודית.

4) זה לא משנה מה אנשים צריכים עכשיו אלא מה הם יצטרכו בעתיד. נכון ש"כל עוד זה נוסע זה בסדר", אבל אנשים רוצים גם להישתמש במחשב, לא רק להפעיל אותו.

5) בנוגע למסך: הדבר הכי חשוב שיהיה גדול ככל האפשר. אים יש לכם בחדר מה טוב ואים אפשר אז המכוון לקיר.

6) אין טעם להמליץ על חומרה מסויימת ו\או טווח מחירים מסויים לרבות רזולוצייה מסויימת. הדבר היחיד שנישאר קבוע הוא שהמחשב הכי פשוט עולה 3000 ש"ח ומחשב לעריכת עולה לפחות 10,000 ש"ח.

7) רמקולים: העולם הולך היום לכיוון של סראונד: אים פעם סטריאו נחשב חידוש, הרי שהיום אין מישהוא שחושב ליקנות מונו (רמקול אחד).

8 ) ספק הכוח חייב להיות חזק ככל הניתן.

9) המארז חייב להיות שקט כמו קבר. איך הוא יהיה שקט זה כבר נושא אחר.

10) אחת הבעיות של מחשבים ישנים היא "אין מקום". לכן רצוי ליקנות את הדיסק הגדול ביותר שזמין בשוק, אח"כ שיסתובב מהר ככל הניתן.

11) \ המהרה: מי שמכיר את החומרה בצורה הטובה ביותר הוא היצרן. תמיד. המישתמש יכול לקרר כל רכיב בניפרד.

12) בחירת החנות היא הדבר החשוב ביותר. יותר מהמיפרט. אני מכיר חנות שלא ניתן להישתמש במחשבים שקונים מימנה כי כל שבועיים הם בתיקון (וכולם יודעים שהם רמאים), ומיצד שני אני מכיר חנות שקונים מימנה פעם אחת אבל שירות הלקוחות מחורבן.

וביברכת "ילד, אני כבר הייתי בסרט הזה" ניפרד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם אני בלי עשרות שנות ניסיון אבל...

1. שידרוג לא תמיד יוצא יקר מדי. לעיתים אתה רק מוסיף סטיק של 512 והאנשים הפשוטים שלא כל היום במחשב לא צריכים יותר מזה.

3. כל אחד מעדיף להשקיע במשהו אחר, אם הם רק משחקים כל היום, שישקיעו יותר בכ. מסך, לא הבנתי מה הבעיה פה.

5. חחח , עולה פי 2 ממחשב ממוצע, טוב שלא הגזמת... מסך 19' יספק בהחלט את רוב רובם של האנשים.

6. יש בזה משהו :) בכל אופן 10K למחשב לעריכת ווידאו זה אולי ממש מקצועי, אפשר להסתדר בלי בעיות גם ב 5K (כמעט כמוני..).

7. מה הקשר..? :lol:

8. מה זה חזק ככל הניתן..?! זה תלוי ברכיבים, חבל לבזבז עליו סתם כסף ואנשים פה מבינים בתחום ויודעים מה מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות. אולי יש לך עשרות שנים של ניסיון, אבל אתה כנראה חוזר על אותן טעויות במשך כל אותן שנים.

להבא פצל למיספר מאמרים ניפרדים - כאילו אתה נותן חוות דעת על חומרה :) .

1) אני לא מאמין בשידרוג, זה תמיד יוצא יקר מידיי. בימקום זה כדאי ליקנות מחשב חדש פעם בשש שנים - ובו להשקיע.

ומה עם אנשים שמשחקים במחשב שלהם? אתה יודע שכרטיסי מסך צריך להחליף פעם ב-3 שנים לכל היותר?

2) אנשים לא יודעים מהם רוצים. עדיף הסדר הזה: קודם המטרה אח"כ שאיש מיקצוע יגיד להם את טווח המחירים ומתי המחשב לא יהיה חזק מספיק. לאנשים שרוצים קודם "זול" לא מגיע להחזיק מחשב. הם קודם צריכים סיבה, לא קודם לקבל אותו בחינם.

רוב האנשים האלה צריכים מחשב משרדי. כל מה שהם רוצים זה לקרוא קצת חדשות ולהוריד איזה שיר מהאינטרנט, כמו שחברים שלהם עושים. ולמחשב מותר להיות זול.

3) רוב האנשים שקונים מחשב רוצים כרטיס מסך וזה חבל, כי אני אישית מחפש קודם כוח עיבוד כללי שלא יצריך חומרה ייעודית.

שוב, מי שקונה כרטיס מסך, מחפש לשחק. ומי שמחפש לשחק צריך לטפל בצוואר הבקבוק במשחקים, שזה לא הCPU, אלא הGPU. לא כולם מחפשים את המחשב שאתה מחפש לעצמך, וזאת לדעתי הטעות העיקרית שלך. כמו שהמדריך בפירוש מסביר, לעיתים עדיף מעבד תקציבי עם כרטיס מסך איכותי, אם השימוש העיקרי הוא משחקים.

4) זה לא משנה מה אנשים צריכים עכשיו אלא מה הם יצטרכו בעתיד. נכון ש"כל עוד זה נוסע זה בסדר", אבל אנשים רוצים גם להישתמש במחשב, לא רק להפעיל אותו.

לא מבין מה אתה רוצה להגיד בזה. אם זה מחשב משרדי בסיסי, הוא יהיה טוב היום בדיוק כמו שהוא יהיה עוד 4 שנים, כל עוד הוא עובד. לאנשים כאלה הדרישות מהמחשב לא משתנות, אלא אם כן יש איזה חדש ותובעני בעתיד הנצפה לעין.

5) בנוגע למסך: הדבר הכי חשוב שיהיה גדול ככל האפשר. אים יש לכם בחדר מה טוב ואים אפשר אז המכוון לקיר.

אתה יודע מה אורך חיים של מקרן? 2000 שעות בממוצע למנורה. זה כלום, בפירוש לא משהו שאפשר לעבוד איתו כמסך ראשי, חובה מסך נפרד. וטלווזיות נותנות רזולוציה מוגבלת, מה אם צריך רזולוציה גבוהה יותר? גודל זה לא מה שחשוב, יש אלף דברים אחרים לפני גודל. למי אכפת אם התמונה גדולה, אם הרזולוציה נמוכה והצבעים ללא חיים?

6) אין טעם להמליץ על חומרה מסויימת ו\או טווח מחירים מסויים לרבות רזולוצייה מסויימת. הדבר היחיד שנישאר קבוע הוא שהמחשב הכי פשוט עולה 3000 ש"ח ומחשב לעריכת עולה לפחות 10,000 ש"ח.

אני מסכים איתך, יש סף תקציב מינימלי לכל דרישה. אבל מחשב משרדי פשוט עולה 2000 שקל, לא יותר, ולעריכת מחשב ללא מסך ב5000 יעשה יופי של עבודה.

7) רמקולים: העולם הולך היום לכיוון של סראונד: אים פעם סטריאו נחשב חידוש, הרי שהיום אין מישהוא שחושב ליקנות מונו (רמקול אחד).

בולשיט עצום. ברמקולים חשוב רק שני דברים - האיכות והיישום. למוסיקה - סטראו. למשחקים/סרטים, סראונד, וחשוב להבין שאם אין תקציב למערכת סראונד נורמלית, ולרוב האנשים פשוט אין - עדיף לקנות סטראו איכותי שעולה הרבה פחות וישמע הרבה יותר טוב כמעט בכל יישום.

ספק הכח צריך להיות חזק מספיק בשביל לתמוך במחשב ובשדרוגים צפויים, אבל הוא צריך להיות אמין ככל שניתןף ולא חזק. הרבה מחשבים יכולים להחזיק יופי עם ספק איכותי של 300W.

מארז לא נותן שקט. הוא רק חוסם רעש, ולא בצורה משמעותית. מאווררים הם אלו שצריכים להיות שקטים, אבל אין כזה דבר, יש רק מאווררים שעושים פחות רעש. לכן עדיף פאסיבי אם אין צורך באקטיבי עם מינימום רעש, אבל מצד שני - זה עולה הרבה כסף, ולא לכולם יש, וגם לא כולם רגישים לרעש.

10) אחת הבעיות של מחשבים ישנים היא "אין מקום". לכן רצוי ליקנות את הדיסק הגדול ביותר שזמין בשוק, אח"כ שיסתובב מהר ככל הניתן.

מה זה משנה? תמיד ניתן להוסיף דיסק קשיח. וחוץ מזה, מי קונה פחות מ160GB עם צורב DVD? כל אחד יכול להסתדר היום עם כזה נפח.

11) \ המהרה: מי שמכיר את החומרה בצורה הטובה ביותר הוא היצרן. תמיד. המישתמש יכול לקרר כל רכיב בניפרד.

אתה זורק אמרות סתומות, אני לא מבין מה רצית עם הסעיף הזה.

12) בחירת החנות היא הדבר החשוב ביותר. יותר מהמיפרט. אני מכיר חנות שלא ניתן להישתמש במחשבים שקונים מימנה כי כל שבועיים הם בתיקון (וכולם יודעים שהם רמאים), ומיצד שני אני מכיר חנות שקונים מימנה פעם אחת אבל שירות הלקוחות מחורבן.

כל המדריך הזה לא נועד לאנשים ש"קונים מחשב קומפלט" אלא לכאלו שמרכיבים מפרט בעצמם, וקונים בחנויות ייעודיות לחלקים. מה קשורה אמינות החנות לאיכות המחשב, אם מדובר ברכיבים שאתה בחרת?

וביברכת "ילד, אני כבר הייתי בסרט הזה" ניפרד :)

חצוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שידרוג לא תמיד יוצא יקר מדי. לעיתים אתה רק מוסיף סטיק של 512 והאנשים הפשוטים שלא כל היום במחשב לא צריכים יותר מזה.

-אים אתה משדרג , ואח"כ מעבד, ואח"כ כרטיס מסך, ואח"כ מסך, ומיקלדת וכו' אתה תימצא את עצמך מוציא יותר מידיי.

3. כל אחד מעדיף להשקיע במשהו אחר, אם הם רק משחקים כל היום, שישקיעו יותר בכ. מסך, לא הבנתי מה הבעיה פה.

-ככל שהמחשב שלך יכול לעשות יותר כך אתה מישתמש בו ליותר דברים. אים אתה לא יודע מה אתה רוצה תימצא את עצמך משדרג בלי סוף.

5. חחח , עולה פי 2 ממחשב ממוצע, טוב שלא הגזמת... מסך 19' יספק בהחלט את רוב רובם של האנשים.

-אתה יודע מה ההבדל בין סתם למערכת ביתי? ואגב יש מקרנים מאוד פשוטים.

6. יש בזה משהו :) בכל אופן 10K למחשב לעריכת ווידאו זה אולי ממש מקצועי, אפשר להסתדר בלי בעיות גם ב 5K (כמעט כמוני..).

-לא ניראה לי שאתה לוקח את עצמך ברצינות. רוב הסיכויים שאתה מישתמש במחשב שלך גם כדי לערוך .

-פעם, נגיד בשנות החמישים, אנשים שמעו דרך אחד (שאל את סבא ו\או אבא שלך). לאחר מיספר שנים הגיע חידוש: סטריאו. היום אין מה לדבר על פחות מסאב וופר עים בכל פינה בחדר.

8. מה זה חזק ככל הניתן..?! זה תלוי ברכיבים, חבל לבזבז עליו סתם כסף ואנשים פה מבינים בתחום ויודעים מה מומלץ.

-אים אתה יכול להרשות לעצמך רכיב מסויים אבל מעדיף משהו אחר *רק כי* זה זול יותר, כדאי שתיקנה את היקר יותר ולא תיתפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-אים אתה משדרג , ואח"כ מעבד, ואח"כ כרטיס מסך, ואח"כ מסך, ומיקלדת וכו' אתה תימצא את עצמך מוציא יותר מידיי.

נכון, אבל אם אתה רק משדרג ...? אהה, תן לי לנחש שלא חשבת על זה. שוב, יש הרבה אנשים ששידרוג אצלם במחשב זה מספיק לשנה הקרובה.

-ככל שהמחשב שלך יכול לעשות יותר כך אתה מישתמש בו ליותר דברים. אים אתה לא יודע מה אתה רוצה תימצא את עצמך משדרג בלי סוף.

ואם אתה כן יודע מה אתה רוצה...? אהה, כנראה גם על זה לא חשבת

המקרן הכי זול שתוכל למצוא זה ב ובמחיר כזה תוכל לקנות מסך איכותי פי כמה וכמה יותר טוב. חוץ מזה, מי משתמש במקרן למחשב? ואל תשכח מה שענה DR.N00B

-לא ניראה לי שאתה לוקח את עצמך ברצינות. רוב הסיכויים שאתה מישתמש במחשב שלך גם כדי לערוך .

נכון, זה גם אבל בשביל אדם שעורך ווידאו ממסרטה או משהו פעם בחודש זה בהחלט מספיק

-פעם, נגיד בשנות החמישים, אנשים שמעו דרך אחד (שאל את סבא ו\או אבא שלך). לאחר מיספר שנים הגיע חידוש: סטריאו. היום אין מה לדבר על פחות מסאב וופר עים בכל פינה בחדר.

[bטוב... :cool2:

-אים אתה יכול להרשות לעצמך רכיב מסויים אבל מעדיף משהו אחר *רק כי* זה זול יותר, כדאי שתיקנה את היקר יותר ולא תיתפשר.

לא זכור לי שאמרתי משהו שסותר את זה. כותבים אם-בלי י' ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות. אולי יש לך עשרות שנים של ניסיון, אבל אתה כנראה חוזר על אותן טעויות במשך כל אותן שנים.

--אים הייתי חוזר על אותן טעויות כל השנים הייתי נישאר במקום ביזמן שכולם מיתקדמים ואז, בתור צעד של "נימאס לי" עוזב את עולם המחשבים :(

להבא פצל למיספר מאמרים ניפרדים - כאילו אתה נותן חוות דעת על חומרה .

ומה עם אנשים שמשחקים במחשב שלהם? אתה יודע שכרטיסי מסך צריך להחליף פעם ב-3 שנים לכל היותר?

--החומרה לא ממיסה את עצמה ו\או מגיעה עים תאריף תפוגה. בפעם הבאה שאתה בוחר כרטיס מסך תיבחר אותו קודם עפ"י יכולות+20% מימה שאתה צריך. בשום אופן לא קודם לפי המחיר (הזול).

רוב האנשים האלה צריכים מחשב משרדי. כל מה שהם רוצים זה לקרוא קצת חדשות ולהוריד איזה שיר מהאינטרנט, כמו שחברים שלהם עושים. ולמחשב מותר להיות זול.

-נכון. כמו שחברים שלהם עושים. ביגלל זה הם משדרגים כל הזמן - מחליפים מחשב פעם בשנתיים ומיתפלאים שמחשב זה 'עסק יקר'.

שוב, מי שקונה כרטיס מסך, מחפש לשחק. ומי שמחפש לשחק צריך לטפל בצוואר הבקבוק במשחקים, שזה לא הCPU, אלא הGPU. לא כולם מחפשים את המחשב שאתה מחפש לעצמך, וזאת לדעתי הטעות העיקרית שלך. כמו שהמדריך בפירוש מסביר, לעיתים עדיף מעבד תקציבי עם כרטיס מסך איכותי, אם השימוש העיקרי הוא משחקים.

-מה עים המעבד החדש של המכיל רכיב גרפי? הוא אמור לחסוך כרטיס מסך (יקר), לא?

לא מבין מה אתה רוצה להגיד בזה. אם זה מחשב משרדי בסיסי, הוא יהיה טוב היום בדיוק כמו שהוא יהיה עוד 4 שנים, כל עוד הוא עובד. לאנשים כאלה הדרישות מהמחשב לא משתנות, אלא אם כן יש איזה חדש ותובעני בעתיד הנצפה לעין.

-אז מה אים יש חדשה? מי אמר שחייבים לשדרג אים אתה כל הזמן עושה בידיוק אותם דברים? אני לא מכיר פנסיונרים (למשל) שעסוקים בשידרוגים.

אתה יודע מה אורך חיים של מקרן? 2000 שעות בממוצע למנורה. זה כלום, בפירוש לא משהו שאפשר לעבוד איתו כמסך ראשי, חובה מסך נפרד. וטלווזיות נותנות רזולוציה מוגבלת, מה אם צריך רזולוציה גבוהה יותר? גודל זה לא מה שחשוב, יש אלף דברים אחרים לפני גודל. למי אכפת אם התמונה גדולה, אם הרזולוציה נמוכה והצבעים ללא חיים?

-מסך גדול = רזולוציה גבוהה. בעיניין של הנורה אני מסכים איתך.

אני מסכים איתך, יש סף תקציב מינימלי לכל דרישה. אבל מחשב משרדי פשוט עולה 2000 שקל, לא יותר, ולעריכת מחשב ללא מסך ב5000 יעשה יופי של עבודה.

-ואים אתה רוצה אפקטים, קבצים רבים בגודל ממוצע של 1GB כל אחד וכיווץ לMPG? לא ניראה לי ש 5000 ש"ח יעמדו בזה.

בתחום ה2000 ש"ח ניראה לי שאתה מיתכוון למסוף.

בולשיט עצום. ברמקולים חשוב רק שני דברים - האיכות והיישום. למוסיקה - סטראו. למשחקים/סרטים, סראונד, וחשוב להבין שאם אין תקציב למערכת סראונד נורמלית, ולרוב האנשים פשוט אין - עדיף לקנות סטראו איכותי שעולה הרבה פחות וישמע הרבה יותר טוב כמעט בכל יישום.

-וואלה? אז בוא נחזור למונו.

ספק הכח צריך להיות חזק מספיק בשביל לתמוך במחשב ובשדרוגים צפויים, אבל הוא צריך להיות אמין ככל שניתןף ולא חזק. הרבה מחשבים יכולים להחזיק יופי עם ספק איכותי של 300W.

-ניראה לי שהבנתי את הקו שלך: אתה ממליץ על חומרה ממוצעת ומטה, ואז מיתפלא ש'צריך להחליף כרטיס מסך כל שלוש שנים'. אני אישית מעדיף להחליף את כל המחשב פעם בשש שנים לפחות.

מארז לא נותן שקט. הוא רק חוסם רעש, ולא בצורה משמעותית. מאווררים הם אלו שצריכים להיות שקטים, אבל אין כזה דבר, יש רק מאווררים שעושים פחות רעש. לכן עדיף פאסיבי אם אין צורך באקטיבי עם מינימום רעש, אבל מצד שני - זה עולה הרבה כסף, ולא לכולם יש, וגם לא כולם רגישים לרעש.

-אתה יודע איזה הבדל זה בין לישמוע את המחשב (או המאוורר) לבין ההוכחה היחידה שאתה יודע שהוא פועל זו נורת החיווי וברגע שאתה מיסתכל על המסך אתה שוכח מימנו?

מה זה משנה? תמיד ניתן להוסיף דיסק קשיח. וחוץ מזה, מי קונה פחות מ160GB עם צורב DVD? כל אחד יכול להסתדר היום עם כזה נפח.

-נכון: היום.

אתה זורק אמרות סתומות, אני לא מבין מה רצית עם הסעיף הזה.

-לשחק עים החומרה זה לשחק באש. עדיף ללכת על בטוח.

כל המדריך הזה לא נועד לאנשים ש"קונים מחשב קומפלט" אלא לכאלו שמרכיבים מפרט בעצמם, וקונים בחנויות ייעודיות לחלקים. מה קשורה אמינות החנות לאיכות המחשב, אם מדובר ברכיבים שאתה בחרת?

-הם יכולים ליפגוע בהם. רמאים מומחים, ומי שאני מדבר עליהם רמאים מאז ומעולם, וודאי פיתחו שיטות נגד כולם, כך שהרכבת המיפרט בעצמך אינה חיסון.

וביברכת "ילד, אני כבר הייתי בסרט הזה" ניפרד

חצוף

-לכל אחד יש נקודת השקפה שונה, ושורה תחתונה הדרך שלי פועלת. אני ממליץ לך לעשות אותו דבר :)

[br]פורסם בתאריך: 22.03.2007 בשעה 10:25:20

לא זכור לי שאמרתי משהו שסותר את זה. כותבים אם-בלי י' ;)

נכון נידמה לך שאתה שיא החוכמה? אני מקווה שזה יעבור לך עד סוף ט'.

נכון, אבל אם אתה רק משדרג ...? אהה, תן לי לנחש שלא חשבת על זה. שוב, יש הרבה אנשים ששידרוג אצלם במחשב זה מספיק לשנה הקרובה.

-נכון. לשנה הקרובה. אים הם היו חושבים על הטווח הארוך, נגיד שידרוג פעם בשש שנים, הם היו חוסכים המון כסף.

ואם אתה כן יודע מה אתה רוצה...? אהה, כנראה גם על זה לא חשבת

-לא ניראה לי שילד בחטיבה יודע מהו רוצה. מחשב לאקס. פי רק כי "לכולם יש" לא נחשב.

המקרן הכי זול שתוכל למצוא זה ב ובמחיר כזה תוכל לקנות מסך איכותי פי כמה וכמה יותר טוב. חוץ מזה, מי משתמש במקרן למחשב? ואל תשכח מה שענה DR.N00B

אתה רוצה ליראות על מסף קטן או מסך גדול? חלק מחוןיית הצפייה בקולנוע היא גודלו הפיזי של המסך.

6. יש בזה משהו בכל אופן 10K למחשב לעריכת ווידאו זה אולי ממש מקצועי, אפשר להסתדר בלי בעיות גם ב 5K (כמעט כמוני..).

נכון, זה גם אבל בשביל אדם שעורך ווידאו ממסרטה או משהו פעם בחודש זה בהחלט מספיק

--האיכות עולה כל הזמן. מה תעשה כשהמינימום יהיה DV? (לא מיני). כבר היום יש HD, 2K וחברה אחת כבר פיתחה מצלמת . אני בטוח שהמחשב שלך לא יעמוד בזה.

כותבים אם-בלי י'

--אני אענה לך בתשובה בה אני מישתמש נגד הערבים והרוסים: אל תלמד אותי עיברית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...