FastStone - תוכנה חינמית מעולה לצפיה בתמונות (והרבה יותר) - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FastStone - תוכנה חינמית מעולה לצפיה בתמונות (והרבה יותר)

rangerman

Recommended Posts

מכל התוכנות שהתקנתי בשנים האחרונות, FastStone נכנסת אצלי למקום הראשון. היא איכותית ומאוד משוכללת, ואני מעדיף אותה על כל תוכנה אחרת לצפיה בתמונות - כולל כאלה שעולות כסף כמו ACDsee.

התוכנה הזו מעולה, אבל היא מגיעה עם כמה ברירות מחדל די מצ'וקמקות. הנה השינויים שאני מגדיר בה לאחר ההתקנה:

לחיצה על F12 כדי לפתוח את Settings

תחת הטאב Viewer

ביטול של Show filename in Full Screen - Text color

סימון של Smooth ואז סימון של Before shown

סימון No hourglass (busy) cursor in Full Screen

תחת הטאב JPEG

שינוי Default JPEG quality ל-100

תחת הטאב Magnifier

שינוי של Magnifier Zoom Ratio ל-1.0

תחת הטאב Associations

לחיצה על Select All ואז אישור

הדבר שאני הכי אוהב בתוכנה הזו הוא הגישה הקלה והמהירה ל-EXIF ע"י נגיעה עם הסמן בצד ימין של המסך ול-Thumbnails ע"י נגיעה בחלק העליון. נסו את שאר הצדדים בשביל אפשרויות נוספות ואת הפינה הימנית התחתונה בשביל ה-Taskbar של .

קיצורי מקלדת שימושיים במיוחד הם A לגודל מלא (100% קרופ), B לתצוגה של כל התמונה (Best fit), ?Ctrl+R לשינוי גודל תמונה ו-Ctrl+H כדי לראות את ההיסטוגרמה.

ואם לא תרמתם להם עדיין, אף פעם לא מאוחר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשק המשתמש של FastStone יותר טוב *בהרבה* משתיהן. הרעיון של פונקציות שמקבלים כשנוגעים בצדדים עם הסמן ממומש כל כך טוב, שאני חושב שמגיע לתוכנה הזו את פרס השמישות :yelclap:

מבחינת תכונות התוכנה חזקה ומשוכללת מאוד, אבל יש ל-Irfan כמה יכולות שאין לה (למשל טיפול ב-lossless JPEG). ל-Picasa יש יכולות חיפוש טובות יותר (גוגל, אלא מה) וממשק יותר אסתטי ומצוחצח (אבל הרבה פחות שמיש). בגדול, לכולן יש מקום על המחשב שלי, אבל כשאני רוצה לדפדף ולצפות בתמונות, FastStone היא הבחירה המועדפת. תוכנה אדירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...