אני צריך עזרה בהרכבת מחשב ליישומי משחקים+גרפיקה ב-5,500 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך עזרה בהרכבת מחשב ליישומי משחקים+גרפיקה ב-5,500

OmerL

Recommended Posts

אני גם קונה עוד מעט מחשב, אבל שהייתי בחנויות אמרו לי שלא משתלם לי לקנות עכשיו אלה לחכות לחודש הבא שתיהיה ירידת מחירים

רצינית. (זה מה שהם אמרו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אנחנו לא מגדי עתידות, נא להפסיק עם שאלות מטופשות שכאלה.

מה שכן, תקופת החגים בחו"ל (Xmas), התקופה שבה קונים הכי הרבה מתנות - לכן יוצאים הכי הרבה מוצרים חדשים, בד"כ מודיעים על דברים חדשים בדיוק לפני תקופת הקניות, מה שגורם לירידת מחירים של מוצרים ישנים יותר, תהליך שמשפיע בסוף על כל העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלו היא מה יותר שווה במשוואה: [glow=red, 2, 300]מחיר לעומת ביצועים [/glow]ונראה לי שעדיף ה1800+ אבל מי אני שאגיד לך זאת...

וכמו שאחראי הפורומים אומרים: "הכפתור [חיפוש] לא נמצא שם סתם בשביל היופי, תשתמשו בו..."

אם לא תמצא פתח ת'רד חדש.

לעניין:

אם אתה קונה לוח kt-333 אז תנצל עד הסוף וקנה trenscend pc2700.

אם תקצץ בזיכרון תוכל גם לקצץ בלוח האם ולקנות kt-266. כך תוכל להוסיף איזה של benq.

ואיזה סוג של משחקים? כבדים? האם אתה בכלל צריך וצורב? כמו שbiodome, תקצץ ותקנה מסך נורמלי (לי יש syncmaster 753dfשטוח של סאמסונג, ממש נחמד.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הוא לא צריך לקצץ בזיכרון ולוח אם ! בשביל איזה מסכן, בחייך בשביל מה הוא צריך DVD? הוא אמר גרפיקה ומשחקים... ולא , אפשר לראות גם בסידי רום רגיל.

הוא אמר שהוא צריך את המחשב למשחקים= דרוש מהיר ורצוי כמה שיותר מהיר והוא אמר גרפיקה= הרבה ! אז למה לקצץ בשני דברים מעוד חיוניים שהוא צורך ??? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATHLON XP 1800+ - 580

Thermaltake Volcano 7 CPU COOLER -72

GIGABYTE 7VRXP+ REV2 - 580

512MB DDR 3000 - 1200

SUMA GEFORCE 4 MX440 64MB - 500

MAXTOR 40GIGA 7200 - 430

ASUS X52 -160

LG 32X10X40 - 360

ALPS 1.44 FLOOPY DRIVE -55

MICROSOFT KEYBOARD + MOUSE - 130

Tsunami Virgo bLUE for P4 350W -230

SAMSUNG 17" 753DFX 0.20 - 1050

SYSTEM ASSEMBLY = 160

TOTAL PRICE + SYSTEM ASSEMBLY = 5500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...