עודכן: [22:03 28-07-2006] - פרוייקט המחשב החדש של שמוליק / AlderaaN - קריאה מהנה - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עודכן: [22:03 28-07-2006] - פרוייקט המחשב החדש של שמוליק / AlderaaN - קריאה מהנה

AlderaaN

Recommended Posts

מוסרי העשיר אינו יכול לקבל את זה שלאנשים אחרים יש מערכת טובה יותר משלהם :s07:

מוסרי במקומך הייתי משתמש בכסף "קצת" יותר בחוכמה ומבזבז חצי מעלות של המחשב הזה אם ביצועים קרובים מאוד לאלו!

ואני עדין מצפה לתמונות של המשחק על ההגדרות הכי גבוהות

שא תתחמק מזה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 223
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מוסרי העשיר אינו יכול לקבל את זה שלאנשים אחרים יש מערכת טובה יותר משלהם  :s07:

מוסרי במקומך הייתי משתמש בכסף "קצת" יותר בחוכמה ומבזבז חצי מעלות של המחשב הזה אם ביצועים קרובים מאוד לאלו!

ואני עדין מצפה לתמונות של המשחק על ההגדרות הכי גבוהות

שא תתחמק מזה  :silly:

אני רוצה לעבור אותו תגידו יצא כבר הלוח שתומך ב 4 כרטיסי מסך? יהיה מקסים לחבר 4 כאלו

http://www.xbitlabs.com/news/video/display/20051122212337.html

ניראה לי יום ראשוןןןןןןןןןןן שופינגגגגגגגגגגגגגגגגגג :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, תודה רבה על הפירגון! מאוד מעריך את זה, פשוט עושה חשק להמשיך ולעדכן את הדיון אז הנה:

החלטתי הלילה להתקדם ולנסות למצוא מהירות המקסימום של המעבד.

אני די שמח לראות שיש סיכוי טוב להגיע לאיזור ה- 2500MHz שאליהם ייחלתי בעת רכישת החלקים.

כל ההגדרות נשארו אותו הדבר למעט המחלק על הזיכרון שכרגע הוא בדיוק חצי, ככה אני יכול לתת למעבד לרוץ כמה מהר שהוא רק יכול מבלי לתקוע את המחשב בגלל הזכרונות (שלא עולים אצלי על 240MHz/480MHz כמו שכבר הראיתי לכם, מה שנותן 2400MHz במהירות השעון של המעבד).

תוכנה: על כול רץ SP2004 v0.30 עם Affinity משלה.

מעבד: 2520MHz.

זכרונות: 2.5-3-3-5-1T-8 @ 252MHz 1:2 @ 2.75v

00004sp20042521on2ram2452cpu27.th.jpg

אם העסק יעבור את הלילה בשלום, 10 שעות - מבחינתי זה המקסימום שאיתו אני נשאר ומתחיל סוף סוף לשחק (לפחות עד שיגיעו ה- ואולי איתם אנסה את מזלי בשנית).

//מחזיק אצבעות! ותודה על הרצון שלכם שזה יצליח.

* ל- mardona, תודה על התגובה - מבטיח להעלות בסיום מציאת המקסימום למעבד.

אם הכל ילך טוב (טפו!) ולא אריץ שוב את התוכנה הזאת לאיזה 8-10 שעות נוספות למציאת מהירות יציבה יותר, מקווה לפני 17:00 יום שבת הזה (26-11-2005).

בכל מקרה אולי שווה להרשם לדיון הזה ולקבל עידכונים במייל  :xyxthumbs:

* ל- nimrodh, תודה גם לך - דרך אגב אם אתה אותו נימרוד מפורום של BF2 מגיימר אז שלום שלום! זה אני - Roughneck2-0 משרת ה- BF2  :hi:

כנל לגבי בקשתך לתמונה או שתיים של מפת Strike At Karkand מ- BF2 - בכיף :)

* לגבי הבקשה לשאר המשחקים - אני מקווה מאוד להביא עוד מהם אבל לא מבטיח.  :-X

* נ.ב. אם הבנתי נכון לגבי האפשרות שהייתה לרכישת מעבד אופטרון בעל ליבת וונוסVenus (לא ווניס אחי) 939, בהחלט הייתי הולך על משהו בסגנון הזה:  Opteron 170 (ליבת Denmark) עם מכפלה של x10 או "בלית ברירה" Opteron 165 (ליבת Denmark) עם מכפלה של x9. אבל אין אותם כאן בארץ (וגם אם פתאום צץ לו אחד בזאפ, כמעט בטוח שלא שווה את המחיר המופקע שדורשים כאן על Opteronים).

שוב תודה רבה לכולם, אמשיך לעדכן אתכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אחי 165 בארץ עולה 2090 ש"ח אצל זיג זאג ;)

אחלה מחשב יש לך תתחדש אני אישית כמו שאמרו הייתי קונה אופטרון נחמד אפילו איזה 146 עם גיגה ראם BH5 דווקא ואם 7800GT :xyxthumbs:

תתחדש!!!!!!

ומוסרי מספיק בכל דיון לדחוף הודעה שאתה קונה ולהפוך את זה לדיון מוסרי קונה בלה בלה בלה... :screwy::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* ל- nimrodh, תודה גם לך - דרך אגב אם אתה אותו נימרוד מפורום של BF2 מגיימר אז שלום שלום! זה אני - Roughneck2-0 משרת ה- BF2 :hi

זה אתה? :o

ידיד עבר מהסקוואד האגדי של השרת ראנקד של אמגיימרס!

אוי... היו יומים... :yelclap:

אני שמח שעכשיו תוכל להנות מהמשחק כפליים! :xyxthumbs: ותמשיך לעדכן :hat:

אגב, אני חושב שהOCZ לא יתנו לך שיפור בOC אבל הם בהחלט יקפיצו את הביצועים של המערכת למעלה, 2GB ראם זה משמעותי יותר טוב מ1GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולכם!

שוב תודה על המילים היפות, והנה עוד תוצאות:

אחרי העדכון האחרון שלי מ- 05:18 בבוקר של 26-11-2005 (כאן: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=153789.msg1296050#msg1296050), הליבה הראשונה 'קרסה' בזמן הרצת תוכנת ה- SP2004.

משם המשכתי ל- וביצעתי כמה שינויים לוולטאג'ים שהמעבד מקבל.

מכאן אתם יכולים לראות את התוצאות:

תוכנה: על כול רץ SP2004 v0.30 עם Affinity משלה.

מעבד: 2520MHz.

זכרונות: 2.5-3-3-5-1T-8 @ 252MHz 1:2 @ 2.75v

00005sp20042521on2ram2520cpu26.th.jpg

הלילה (אחרי שאשחק קצת סוף סוף.. כבר יומיים שאני מתעסק במציאת המקסימום למעבד ;) ) אנסה לשמור על המהירות הזו +- 20MHz ולהוריד את הוולטאג'ים עד כמה שאפשר כדי לא לטגן את הליבות.

* ל- tom_k85:

1. לגבי ה- Zalman CNPS9500: את הקירור הזה לקחתי בגלל היכולות המצויינות שלו לקרר על אוויר. כמו שרשמתי בפוסט הראשון, יש לו לדעתי שני מתחרים מעולים ואם היום, אחרי שהכול כבר מותקן ומתקתק היית שואל אותי מה הייתי לוקח - יש מצב שהייתי משנה את זה לאחד מבין השניים האחרים שהתלבטתי לגביהם - בעיקר בגלל שהוא לא הכי שקט גם אם הוא עובד דרך בקר ה- Aerogate I על חצי (כלומר בערך 9-10Volts ולא 12Volts מלאים). שוב, דבר מאוד יחסי בין אנשים. אבל בגדול אני מבסוט :jump:

2. לגבי ה- Coolermaster Aerogate I: כבר כתבתי עליו בפוסט הראשון: מתאים/מחמיא לצבע של המארז שלי פרפקט, 4 בקרי שליטה על מאווררים, בלי אזעקות וצופרים אם אין מינימום סיבובים על מאוור מסויים (בשבילי זה פלוס), בלי אורות שלא ניתן לכבות (שוב, בשבילי זה פלוס) וזהו בגדול. עובד יופי טופי.

דרך אגב, אם יש לך מישהו בחו"ל שיכול לרכוש לך אחד כזה (בארץ לא מצאתי בשום חנות אינטרנטית), אז מכאן אני הזמנתי:

http://surfcomputing.com/product_info.php?products_id=439

אחלה של חנות - עסק קטן, המנהל שלה יכול לענות לך על שאלות במייל (ובד"כ עושה זאת מהר) וגם לגבי זמינות המוצר במלאי שלהם לפני שאתה מזמין.

אני הזמנתי את המוצר ב- 20 לנוב' וב- 21 לנוב' הוא כבר נשלח.

לרוב הוא מקבל גם תשלום ב- אבל אני לא בטוח אם הוא מקבל שמגובה בכרטיס אשראי שהונפק בבנק ישראלי.

* ל- nimrodh:

אגב, אני חושב שהOCZ לא יתנו לך שיפור בOC אבל הם בהחלט יקפיצו את הביצועים של המערכת למעלה, 2GB ראם זה משמעותי יותר טוב מ1GB.

אתה צודק במאה אחוז לגבי זה, הדגם הזה הוא לא Overclocker רציני ובכול מקרה נראה שמעבד שלי לא מגיע ליותר מ- 2520MHz +- ככה שאני לא מפסיד הרבה מזה, אבל גם נכון פעמיים מה שאמרת לגבי ה- 2GB, הרווח שלי מהם במשחקים כמו BF2 הוא עצום.

זה מזכיר לי משהו - שלשום כשהרצתי את BF2 עם כול ההגדרות שלו על ULTRA (אני אראה למי שרוצה לדעת איך בעדכון הבא הערב) ועם 1024x768@x4AA - ויצאתי רגע לשולחן העבודה, Ctrl-Alt-Del ואז חשכו עיני :screwy: המשחק לבד מדווח על יותר מ- 1100MB בהגדרות האלו.

מה שברור לכם שהוא לא רץ חלק וראו איך הכונן הקשיח עובד בלי הפסקה כדי לטחון בין ה- ל- Swap File.

בקיצור נחכה ל- 2GB, אבל תקבלו הערב אחרי העדכון הזה.

שוב תודה רבה לכולכם ושימו לב לעוד עידכונים אם זה מעניין אותכם.

שמוליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי משהו - שלשום כשהרצתי את BF2 עם כול ההגדרות שלו על ULTRA (אני אראה למי שרוצה לדעת איך בעדכון הבא הערב) ועם 1024x768@x4AA - ויצאתי רגע לשולחן העבודה, Ctrl-Alt-Del ואז חשכו עיני screwy המשחק לבד מדווח על יותר מ- 1100MB זיכרון בהגדרות האלו.

מה שברור לכם שהוא לא רץ חלק וראו איך הכונן הקשיח עובד בלי הפסקה כדי לטחון בין ה- ל- Swap File.

בקיצור נחכה ל- 2GB,

טוב כמו שאמרתי 2 ג'יגה למשחקים זה בזבוז כסף,השיפור הוא אפסי ולא

מוצדק :s07:

מה שכן בישומים אחרים זה כדאי-במשחקים לא.

,צירפתי הוכחה לדברי.

יש אפילו לינק http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/28cpu-games_3.html

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי buzz man .

1. מצטער אבל לא מבין איך הגעת למסקנה ההפוכה מדברי לגבי BF2 שמנצל לבדו יותר מ- 1100MB RAM וזה עוד לפני ה- 200-250MB בממוצע שכול משתמש כאן יגיד לך שהווינדוס שלו לוקח מהזיכרון.

2. לשאר המשחקים אני גם חושב כמוך, שאין ממש טעם להשקיע ב- 2GB עכשיו, בשנייה הזו - למה עוד שבוע יכול לצאת הלהיט הבא והוא גם יצדיק 2GB .

3. במבחני ביצועים באתרים שמראים את ההבדל גם ב- BF2 בין 1 ל- 2GB (כולל זה שהבאת כאן, ראיתי אותו כבר) לא רואים ממש הבדל ב- Frame Rate נכון.

אבל כל האתרים שתרחו לכתוב משהו על המשחקיות חוץ מגראפים, מציינים את אותו הדבר כמו שאני נתקלתי - יש המון קפיצות/קיטועים קטנים כול הזמן בגלל טחינת המידע בין הכונן הקשיח ל- Swap File.

שווה לך לקרוא גם בין הגרפים היפים שהם מראים בכול הביקורות שלהם מה הרשמים שלהם בתכלס מהמשחקיות (אני לא זוכר אם באתר הזה שהבאת ממנו את הגרפים ציינו זאת, אבל לפחות ב- 2 אתרים נתקלתי באותו דבר).

בשבילי זה מדוגם לקחת כזו כמות כיוון שרוב שעות המשחק שלי הן על BF2.

אני הולך להביא לכם מ- BF2 עכשיו.

שמוליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...