הכרטיס מסך עושה בעיות!! המשחק עובד מהר מידי!!! - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכרטיס מסך עושה בעיות!! המשחק עובד מהר מידי!!!

mor_shalev

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנה סרטון איך המשחק fear עובד... למי שיש אותו שיגיד לי אם זה אותו דבר כמו שזה עובד אצלו?

http://rapidshare.de/files/8014860/FEAR_2005-11-22_18-37-26-89.avi.html

למה זה ככה????? פירמטתי את המחשב לפחות 4 פעמים ושום דבר לא עוזררר..... מה אני יעשה?? ???

:'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב ילד (אני אוהב לומר את זה ילד חחחח)

אני פה עם 7800GTX והפעם הראשונה שנתקלתי בבעיה הזאת היא ב NFS MW בדמו. פעם אחת נכנסתי למשחק, הוא עלה ממש ממש ממש מהר! אמרתי טוב אולי איזה באג ונכנסתי למירוץ. נחש מה? הטיימר של המירוץ, רץ פי 2 יותר מהר מהזמן האמיתי. כלומר על הסטופר שלי עברו 5 שניות בעוד ששם עברו 10!

הקיצר זה משהו ממש מטורף! חחחח אני לא יודע להסביר לך את זה, אבל ממה שנראה לי, זה והדרייברים המסריחים שלהם.

נסה לרדת לגרסא מתחת לגרסא 8X.XX כלומר לגרסא 7 הכי גבוהה שתמצא. לדעתי זה אמור לפתור לך את הבעיה... נראה לי שהתמיכה של הדרייברים בריבוי ליבות גרמה להרבה מאוד בעיות אחרות לצוץ.

בכל מקרה, ריסט כשהתופעה מתחילה, ואז זה חוזר לנורמל, עד לפעם הבאה.

עדכן אותי   ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב ילד (אני אוהב לומר את זה ילד חחחח)

אני פה עם 7800GTX והפעם הראשונה שנתקלתי בבעיה הזאת היא ב NFS MW בדמו. פעם אחת נכנסתי למשחק, הוא עלה ממש ממש ממש מהר! אמרתי טוב אולי איזה באג ונכנסתי למירוץ. נחש מה? הטיימר של המירוץ, רץ פי 2 יותר מהר מהזמן האמיתי. כלומר על הסטופר שלי עברו 5 שניות בעוד ששם עברו 10!

הקיצר זה משהו ממש מטורף! חחחח אני לא יודע להסביר לך את זה, אבל ממה שנראה לי, זה והדרייברים המסריחים שלהם.

נסה לרדת לגרסא מתחת לגרסא 8X.XX כלומר לגרסא 7 הכי גבוהה שתמצא. לדעתי זה אמור לפתור לך את הבעיה... נראה לי שהתמיכה של הדרייברים בריבוי ליבות גרמה להרבה מאוד בעיות אחרות לצוץ.

בכל מקרה, ריסט כשהתופעה מתחילה, ואז זה חוזר לנורמל, עד לפעם הבאה.

עדכן אותי ;)

הרגעת אותי.. תודה..! ;D עכשיו אני יודע שזה בעיה לא רק אצלי וזה כנראה בעיה בדרייברים

זאת אומרת שזו לא בעיה שכרטיס מסך??

אבל פירמטתי מלא פעמים והתקנתי גם את הדרייברים הישנים שקיבלתי עם הקופסא של הכרטיס מסך והלוח אם וזה עדיין עבד מהר...

יש אפשרות לאפס את הכרטיס מסך ואת הלוח אם??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שראיתי את הת'רד שלך החלטתי להתקין גם את המשחק ובאמת הוא "רץ" מהר מדי

ממש אין שליטה עליו ...מוזר :s07::screwy:

אבל ב MOST WANTED אין לי שום בעיה "רץ" רגיל ביותר

נקווה שהדרייברים החדשים יסדרו את הבעיה ..ממש אי אפשר לשחק ככה :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שראיתי את הת'רד שלך החלטתי להתקין גם את המשחק ובאמת הוא "רץ" מהר מדי

ממש אין שליטה עליו ...מוזר :s07::screwy:

אבל ב MOST WANTED אין לי שום בעיה "רץ" רגיל ביותר

נקווה שהדרייברים החדשים יסדרו את הבעיה ..ממש אי אפשר לשחק ככה :pissed:

יש לך את המשחקים

fear

או

half life 2??

אני רוצה לבדוק אם זה עובד אצל שנינו אותו דבר...

ואני מקווה שאינוידיה יודעים על הבעיה הזאת!! אה ואיזה יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להריץ חלק מהתוכנות בדיקה של המחשב שנותנות תוצאה ההיתי מת לדעת מה תהיה התוצאה

--------------------------------------------------------------------------------

3DMARK05--8305

3DMARK03--17325

AquaMark3--101260

אם התכוונת לתוצאות שלי אז בבקשה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יש לי רק UNDER..1+2 , MOST WANTED ו

ורק ה עשה לי בעיות

תנסה לעשות OC לכרטיס כי לי זה פתאום עוזר.

עכשיו זה רץ רגיל :) נראה כמה זמן .. ? :xyxthumbs:

איזה דרייבר של הכרטיס מסך יש לך?? 81.95?

ובunder2 זה לא עושה בעיות?? (מדדתי עם סטופר את השניות במירוץ drift (ההחלקות האלה) נראה לי.. כי במירוץ הזה יש בצד למטה סטופר כזה, אז עשיתי סטופר עם השעון שלי ביחד עם המחשב ויצא שכל 60 שניות של המשחק זה 55 שניות בסטופר שלי..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...