תראו לאן הגעתי עם FX5200 ...צריך תגובות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו לאן הגעתי עם FX5200 ...צריך תגובות

חובב

Recommended Posts

מליבה 250 ל304 וזיכרון מ 332 ל 443 .....זה טוב??......ואת זה המחשב עשה לי אוטומטי .....והקירור שלי פסיבי ואני מתכוון לשים מאוור ולהפוף אותו לאקטיבי...

האם זה ישפר משמעותי את הביצועים במשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הרצתי את 03 ותוצאה ללא OC היא 1709~ ואחרי הOC שהצגתי התוצאה היא 2145~ ....שיפור גדול נראה לי.......

עשיתי את זה דרך הדרייבר של ה נוודיה ....(יכול להיות שהריווה טיונר הוסיף לי בדרייבר את האפשרות להעלאת ההרצים??)...ושם שמתי על " הבחן קיצבי רענון מייטבים"...

אני חושב שאני יוכל לעלות עוד....אבל רק אחרי שאני ישים מאוורר......

בכל מיקרה רציתי לדעת אם היה שיפור גדול?(כי לדעתי כן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב.....כי באמת היתה לי איזו אפשרות של התקנה של איזה משהו בריווה טיונר (בהתחלה זה לא נתן לי לעשות OC).........

בכל מיקרה אני מקווה שמחר יהיה לי כבר מאוורר(יותר נכון היום)........ויש לי שאלה ....אם אני רוצה לעלות מתחים לכרטיס כדי לקבל OC יותר גבוהה.....אז אני מעלה את המתח של ה AGP או שאני עושה צריבת ביוס וכל הדברים האלה??(אין לי מושג בצריבת ביוס ככה שאני מן הסתם יצטרך את עזרתכם בכל זה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק 440 בזיכרון? זה לא קצת? לי יש gf 4 ti 4200 שזה כרטיס יותר ישן מהfx שלך אבל הזיכרונות עובדים לי על 500 והליבה על 290.....

ועוד מעט מגיע הזלמן שלי ואני מקווה להגיע לזיכרונות 660 וליבה 360 משהו כזה

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מלחם/בדיל וקצת כישרון..

http://www.overclockers.pl/txt.php?id=fx5200_vmod

תודה.....

אבל אני לא יודע מזה הצ'יפ שם ... והאם יש הוראות באנגלית שאני יוכל להבין??.....ומה הVMODE יתן לי?, להגביר מתחים?

אם יש לעוד אנשים לינקים לדברים האלו אני ישמח .....

רק 440 בזיכרון? זה לא קצת? לי יש gf 4 ti 4200 שזה כרטיס יותר ישן מהfx שלך אבל הזיכרונות עובדים לי על 500 והליבה על 290.....

ועוד מעט מגיע הזלמן שלי ואני מקווה להגיע לזיכרונות 660 וליבה 360 משהו כזה

:)

ה TI יותר חזק מה FX 5200 אין בכלל השוואה.......זה כמו 6200 נגד 9800 בערך.......(פשוט כל סידרת ה 5XXX של נווידיה כושלת אז לא מצאתי השוואה נורמלית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...