עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!! - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!!

borg

Recommended Posts

אתה לא מבין שזה לא עובד ככה?

לכל התעשיות שבנויות על כח עבודה זול כמו טקסטיל לא תהיה זכות קיום אם שכר המינימום יגדל

ההצעה הזאת תפגע דווקא ביעד שהיא רוצה לעזור לו-השכבות החלשות שמרוויחות שכר מינימום (ובסופו של דבר בשאר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 519
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ולכן דבר ראשון צריך להוריד מיסים, ואת שכר הבכירים, ולתת משכורת הוגנת לעובדים. מס ההכנסה לא ממש יפגע אם הוא יהייה אחוז יותר נמוך ממשכורת יותר גבוהה... אבל העובדים ישאירו יותר כסף בכיס שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח, ילדים, ילדים.

אתם לא מבינים שכל מדינה מקבלת בדיוק את מה (למעשה, מי) שמגיע לה?

איראן קיבלה את מחמוד אחמדיניג'אד, אנחנו נקבל את עמיר פרץ.

ההמונים טיפשים, ההמונים לא מבינים מאקרו (כמו מה קורה שמעלים בו שכר מינימום משיקולים פוליטיים), לעזאזל, הם אפילו לא מבינים מה זה מיקרו, אחרת היו דואגים איש איש לחייו שלו ויוצאים ממעגל העוני בו כלכך נעים להם.

עמיר פרץ דרש מספר פעמים מן הממשלה להעלות מיסים בשביל לממן את המסכנים למיניהם. אני לא חושב שהוא יצליח לכפות מדיניות סוציאליסטית משולחת רסן, אבל אין ספק שהוא לא ימשיך את מסכת הקיצוצים שהתחיל נתניהו. ומשם הדרך לשפיכת כספי ציבור, שחיתות, כניעה פוליטית ואומללות כלכלית שתפול על כולנו, קצרה מאוד.

המלחמה שלו בבעלי ההון, אם תתממש, תכאיב לכולנו. המשק הישראלי כיום מנוהל על ידי מספר משפחות בעלות הון, זה נכון, וזה לא מצב אידיאלי. אבל מלחמה בהם תכאיב לכולנו, ובוודאי תשמש תמרור אזהרה לכל אדם בר דעת שבא להשקיע את כספו בישראל.

התקווה כאן אבדה. אני מציע לכולכם להשקיע בעתידכם הכלכלי והמקצועי כך שבבוא היום, תוכלו להגר מכאן למדינה בה יש תקווה כלשהי.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכן דבר ראשון צריך להוריד מיסים, ואת שכר הבכירים, ולתת משכורת הוגנת לעובדים. מס ההכנסה לא ממש יפגע אם הוא יהייה אחוז יותר נמוך ממשכורת יותר גבוהה... אבל העובדים ישאירו יותר כסף בכיס שלהם.

מה גורם לך לחשוב שהמס שמשלמים כל אותם אנשים שמקבלים שכר מינימום מהווה אחוז משמעותי כלשהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גורם לך לחשוב שהמס שמשלמים כל אותם אנשים שמקבלים שכר מינימום מהווה אחוז משמעותי כלשהו ?

אכן. כמה משפחות עניות צריכות לשלם מיסים בשביל להגיע לסכום דומה למה שמשלם מנכ"ל חברת היי-טק, למשל? (ובכוונה לא הזכרתי כאן עשירים ממש, כמו שרי אריסון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רעיון גדול את זה אני מקבל ,ניקח מהעשירים וניתן לעניים ,שהיה קצת צדק במדינה הזו ! :yelclap:

אנחנו צריכים רובין הוד במדינה שלנו ,מתי יבינו העשירים (הם מבינים היטב) שבלי העובדים הם לא עשירים!! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רעיון גדול את זה אני מקבל ,ניקח מהעשירים וניתן לעניים ,שהיה קצת צדק במדינה הזו ! :yelclap:

אנחנו צריכים רובין הוד במדינה שלנו ,מתי יבינו העשירים (הם מבינים היטב) שבלי העובדים הם לא עשירים!! :yelclap:

אתה טיפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואללה

איך לא חשבו על זה קודם?

פשוט גאוני

ניקח מהעשירים וניתן לעניים

פתרנו את כל הבעיות, הסוף לרעב בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שיש המון אנשים שמקבלים שכר נמוך, ומעט אנשים שמקבלים שכר גבוהה, ככה שזה די מתאזן... וגם אם המס של עובדי המנימום מהווה 30 אחוז, זה גם מספיק גבוה.

וזה לא קטע של רובין הוד, זה פשוט קבלת פרופורציות הגיוניות! אני ממש לא רוצה לחיות במקום עם פערים חברתיים מטורפים כאלה, נגיד כמו בארה"ב היום, ועוד כמה שנים (בקצב הזה) בארץ. אני פשוט לא מבין למה אנשים צריכים לאגור מיליונים בבנקים, ולהשאיר אותם אחר כך לילדים שיריבו על הירושה, או לתרום אותם למוסדות צדקה... אם הם יתנו את הכסף לעובדים שעל הגב שלהם הם עשו אותו, לא יהיו מוסדות צדקה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

למה לתת לעניים?! מה הם עשו בשביל להרויח את הכסף הזה?

מספיק שהם עובדים קשה אז מדוע לא לתת להם ?

צריך לצמצם את הפערים במדינה שלנו ולא נהיה כמו ארה"ב ,אומלסים בכל פינה ופינה! :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...