עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמיר פרץ ראש ממשלה - לאאאאאא!!!

borg

Recommended Posts

פשוט בושה למדינה,מי זה עמיר פרץ בכלל מה הוא קשור לעאזאזל,היה מגיע לפרס הפעם,איזה כבוד יש לפרס בעולם אף אחד לא מכיר את עמיר פרץ בכלל(איזה מעמד בעולם יש לפרס מעמד מכובד),מה הוא תרם למדינה כלום פשוט כלום כואב לי הלב על פרס , זאת

בושה למדינה אנשים מושחטים,אפילו עבר צבאי בקושי יש לו כולה פולטיקאי מסכן מה לעשות שאנחנו חיים במדינת - SUCK ASS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 519
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה זה היה מגיע לפרס הפעם?

אם היה מגיע לו מתישהו זה היה לנשיאות המדינה, שהח"כים המטומטמים בחרו ב"חצב"

תעשה לי טובה,ודבר איתי בדוגרי תתחילו להיות מציאותים מי היה צריך להבחר הפעם פרס או פרץ ?

בדמוקרטיה אין דבר כזה מגיע

כל המדינה הזאת סותמת את הפה שלה במקום לעשות משהו,יושבים בשקט בזמן שכל החארות למעלה מחליטים מראש מי יבחר - תעשה טובה אין פה דמוקרטיה.

מאיפה לעאזאזל עמיר פרץ פתאום קפץ.

מצטער על העצבים ועל המילות ה"גסות" זה היה אחד הדברים שהרגיז אותי ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המדינה הזאת סותמת את הפה שלה במקום לעשות משהו,יושבים בשקט בזמן שכל החארות למעלה מחליטים מראש מי יבחר - תעשה טובה אין פה דמוקרטיה.

אז מה אתה רוצה שנעשה?

נרצח ראש ממשלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה רוצה שנעשה?

נרצח ראש ממשלה?

חס וחלילה,בלי רצח בלי מכות בלי כלום פשוט צריכים להפעיל כוח כי המדינה הזאת תדרדר בצורה חמורה.(כאילו קצת שכל מה ההגיון לתת לעמיר פרץ להבחר)

טוב,כמו כל השנים ה"טובות" נשב בשקט ונראה מה יקרה.

עמיר פרץ יוביל את המדינה הזאת רק לפשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואת זה אתה אומר כי....

עמיר פרץ יוביל רק לפשע, ושרון לאיפה הוביל אותנו?

תעשה טובה.

שרון בכלל לא צדיק ואני גם לא בעדו רק שתדע.

פשוט אם שרון מסוגל להוביל אותנו למצבים כאלה,לאיפה מצבים איש כמו עמיר פרץ יוביל אותנו ? פשוט מגעיל,אני רק רואה את התגובות שלו בטלוויזיה אני כבר רואה איזה מן בן אדם הוא שרון עוד נורמלי לעומתו.

ו- Burton באמת שאני לא יודע מה לעשות אבל אני בטוח שיש דברים שיעזרו למצב של המדינה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כולכם קפצים

עד שיש סיכוי לראש ממשלה סוציאליסט שבאמת ידאג לשכבות החלשות ולאכמו כל הראשי ממשלה האחרונים שהולכים רק עם האינטרסים שלהם..

אולי הפעם כל מצביעי הליכוד יבינו שמדיניות חברתית יכולה להיות יותר חשבוה ממדיניות פוליטית

ואם יש סיכוי שמישהו יוצא את כל העניים מהבוץ זה בהחלט רק פרץ

אני לא רואה אף אחד אחר שידאג להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא מצטטים תגובה מעליך, לא נעים ולא נחוץ

2. אתה ולא אף אחד יכול להכיר בנאדם ואיך הוא יהיה בתור מנהיג,חוץ מזה שכשהוא ירוץ לראשות הממשלה זכותך המלאה לא לבחור בו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בכל מדינה נורמלית יש מעמדות הבעיה היום במדינה שרוב המעמדות ספגו מכה קשה ביגלל המצב הכלכלי

יש הרבה יותר ענים ולצעירים מאוד קשה ליקנות דירה ולפרנס את עצמם

בקשר לפרץ רובנו פוחדים שהשיטות שלו לצימצום העוני רק יגרמו לנזק ולא לשיפור אמיתי של מעמד הפועלים פרץ לא אומר להוריד מיסים על מוצרים בסיסים

ומוצרים ושרותים למעמדות הנמוכים ובינונים ולעלות מיסים על מוצרי ושירותי יוקרה פרץ אומר לעלות את שכר המינימום דבר שרק יגרום לנזק חמור לכלכלה

כי המחירים יעלו והיצוא ידפק ורוב האנשים יפסידו מיזה בימיוחד המעמד הנמוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדות מוכיחות אחרת - מדינות שבהן שכר המינימום גבוה הם מדינות מפותחות. תראה לדוגמא את מדינות האיחוד האירופי ואת ארה"ב שמנהיגות שכר מינימום יותר גבוה מאשר והכלכלה שלהן חזקה יותר משל עם שכר המינימום הנמוך שבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...