תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V 2.0 - עמוד 100 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V 2.0

Milk-Inc

Recommended Posts

כן גמאני חשבתי על מרתף ...

אני יכול לשמוע בווליום גבוה ואפחד לא יגיד לי כלום ... הקירות מגה עבים (ביני ובין הששכנים קיר של 40 ס"מ)... חבל שהחלונות והדלתות לא :-\

המזגן מסתגר עם החדר הגדול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חדר מגניב...

כמה עלתה לך הטלוויזיה ?

6000 שקלים חדשים.

אם אתה קונה בארה"ב זה יהיה ntsb אבל הטלוויזיה שלך היא pal

הטלויזיה היא מולטיסיסטם לפי מה שהיה כתוב באתר של היבואן..

PAL/SECAM/NTSC

LoveStoned אתה גר במרתף? כי אני שם לב שהחלונות למעלה.

הכי טוב זה במרתף, ככה אתה לא מפריע לאף אחד ואפשר לשמוע בווליום יחסית גבוהה.

התכוונת אלי אני חושב.. אני לא גר במרתף אלה בחניה (לשעבר). אפשר לומר שאני גר על הכביש.. זה רחוב דיי שקט כולם כמעט הפכו את החניה לחדר לכן החלונות גבוהיים

כדי שלא כל מי שרוצה יוכל להסתכל לי לתוך החדר. אני עדיין נמצא במן מפלס כזה משלי, וכל שאר החדרים הם 2 מפלסים מעלי שזה בערך קומה שלמה, ולא שומעים מהם את המוסיקה שאני שומע זה נחמד. רציתי את החדר במרתף אבל אמא שלי אמרה שאני לא אשמע שהיא קוראת לי חח.. לא שעכשיו אני שומע :silly:

הנה עוד , צילמתי עכשיו:

41475ce826.jpg

831c40c170.jpg

60d2d4a253.jpg

203a2aac80.jpg

קצת בלאגן.. אני חושב שאני צריך קצת בחדר הוא ריק.. ועכשיו בכלל זרקתי מלא מכל הארון שלי.. את כל הספרים מחברות מלא זבל ישן שהצתבר לי מכיתה א'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק התקלקל לי הרמקול השמאלי של המערכת אז חשבתי אולי לקנות עכשיו בארה"ב גם מערכת נחמדה עם כמה ערוצים..

המסך של המחשב לא מפריע לי, עד שהוא לא ימות (טפו טפו טפו) אני לא אחליף אותו. בשביל אני משתמש בטלויזיה, גם משחקים (כמה אני כבר משחק..) אני משתמש בטלויזיה. אפילו בשביל לגלוש אני משתמש בה..

הבעיה היחידה שרוב הזמן גם הטלויזיה מחוברת ואני לא רוצה לשנות את ההגדרות תצוגה והמסך פועל על קצת רענון של 60 הרטז שזה קצת משגע אותי לפעמים,

ואני לא מנצל את כל המסך כי ההגדרות הן למסך רחב והכל מתעוות אם אני לא מקטין את השטח צפיה במסך.. אבל התרגלתי לזה.

החדר שלי באמת ריק.. ההורים שלי רצו לקנות לי תמונה גדולה לחדר לשים מעל הספה.. אבל העדפתי לנצל את הכסף למשהו אחר.. אולי אני אצייר על הקיר או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

!!!!!!!!!!!!!! איזה חדר!!

באמת חדר ברמה עולמית

הוא פשוט ענק !

:o :o

בקשר לחפירת התעלה הבנתי שיש לך מאחרי הקיר מקלחת נכון?

כשבניתם אותה באיזה צנרת השתמשתם PVC ?

עם זה PVC "הכוונה לפלסטיק "אז אתה צריך להיות ממש זהיר עם זה ברזל אז אתה יכול לעבוד עם פטישון ואיזמל בשום פנים לא עם דיסק ! יותר יפה אבל יעשה לך יותר נזק !

ואז אתה תהיה חייב להחליף גם צנרת :-X לא נעים בכלל !

אתה פשוט שובר תבטון ועושה בור בגדול של צינור שמתאים לך מביא צינור בקוטר לך קודח חור עם מקדח בבטון ודופק דיבל פלסטיק קודח חור קטן בקוטר של הבורג דו'ך אין דו'ך בצינור קודך מלפנים חור טיפה יותר גדול מלפנים כדי להכניס תבורג פנימה ומהדק ולקיר עם בורג....

אתה עושה את זה בתחילתו ובסופו של הצינור עם תהיה לך בטן אז גם באמצע מדביק חתיכת מסקנטייפ באזור הקדח שעבר שם הבורג כדי שלא יכנס חור מילוי בפנים ממליץ על בורג קוני בצורת קונס שלא יבלוט לך בצנרת ולא יפצע חיווט חשוב . ::)

לפני זה אתה צריך לעשות בצינור חיתוך בצורת U כשהוא בתוך הקיר שזה יראה אסטתי .....

יענו אתה צריך להגיע למצב כזה שאחרי הכיסוי של הטייח והשפאכטל הקיר יהיה ישר והצינור לא יבלוט !

וכשאתה תסתכל על הקיר אתה תראה

U

^

מלמטה גם צריך להיות U אבל הפוך

ומתחיל לטייח תעבודה ....שפאכטל וצביעה וגמרנו ....

בהצלחה עם יש לך חוש טכני טוב וידיים טובות אתה מסיים את זה בכמה שעות של עבודה והתוצאה תהיה יותר טובה מכול עבודה של שיפוצניק והרגשה אילעית של DIY :o ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...