שאלה על iMac - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על iMac

pro

Recommended Posts

אבא שלי שאל אותי איזה מחשב כדי לקנות למשרד שלו אז הצאתי IMAC החדש אבל סתם שאלה למה IMAC משתמשת בSDRAM

ולא בDDR או RDRAM ועוד שאלה למה יש רק במהרויות כמו 700MHZ למה אין 2000 או 1800 כמו הAMD או האינטל?

עריכה: איות בכותרת - iMac ולא IMAC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך, יחד עם אפל, בדיעה שעם מעבד כזה, מיוחד במינו, שלא דומה בכלום לAMD או לאינטל, 700 מה"צ יתנו ביצועים גבוהים מאוד. לי יש iMac G3 500 mhz, שמפרק את הP3 800 שהיה לי. הכל יחסי. כמוכן לעבודה משרדית לא כדאי מק, עקב מחירו והתמיכה בעברית.

אגב, ת'רד גדול בנושא ביצועים והשוואה בין למק יצא לדרך עוד מספר שעות / ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי שאל אותי איזה מחשב כדי לקנות למשרד שלו אז הצאתי IMAC החדש אבל סתם שאלה למה IMAC משתמשת בSDRAM

ולא בDDR או RDRAM ועוד שאלה למה יש רק במהרויות כמו 700MHZ למה אין 2000 או 1800 כמו הAMD או האינטל?

אם אתה מסתכל על זה בזווית העולמית, לשימוש משרדי הוא קניה בינונית מינוס.

לעומת זאת, למשרד ישראלי, המק קניה ממש ממש מוטעית.

1. המק החדש הכי זול שתמצא עולה פי-3 (!) מ- מקביל (מסך 17, מעבד מודרני, 256MB RAM).

2. אין לו עדיין תמיכה בעברית ב-OS X (עוד שבוע תצא תמיכה ראשונית וצולעת למדי).

3. אין לו תוכנות הכרחיות למשרד כמו תומך בעברית או תוכנות הנהלת חשבונות נורמליות.

4. תמיכה טכנית עולה פי כמה מל- ולעיתים קרובות גובלת בחובבנות.

אם היית מדבר על עריכת ווידאו אז ניחא, אבל לשימוש משרדי? ???

לגבי נושא הביצועים, חכה לדיון ש-maCr0T (רקבון מק? ;) ) יפתח.

לי יש iMac G3 500 mhz, שמפרק את הP3 800 שהיה לי. הכל יחסי.

עם OS X מול WinXP (או כל גירסה אחרת של 32 ביט)? אין סיכוי שבעולם (להוציא כמובן את RC5 חסרת המשמעות).

עם OS 9? תלוי איזה בדיקות אתה מדבר, אבל בכל מקרה מימשק המשתמש ה-"קואופרטיבי" שלה הופך את כל נושא הביצועים ללא רלוונטי מבחינתי. אחרי שעובדים עם ממשק שמגיב כמו שצריך, אין דרך חזרה. גם לא תגרום לי לעבוד עם Win3.11 בעד שום הון שבעולם.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...