מה אתם אומרים על המפרט הזה?? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המפרט הזה??

B0necrack3R

Recommended Posts

יש אנשים שמגיעים לתוצאות יפות עם הלוח הזה.

אם כל הלוחות חסרי החיבור של 12V לא היו מצליחים להגיע לתוצאות גבוהות, אתה צודק.

אבל אם לוח אחד מצליח, זה פוסל את כל התיאוריה שחוסר בחיבור הזה פוגע ביכולת OC.

ומאחר ורוב הביקורות המקצועיות מהללים את הלוח מבחינת OC, כנראה שלאו דווקא החיבור הזה משפיע.

איך אפשר להוכיח? צריך לשאול את למה משמש הזרם הזה בדיוק. למרות שקשה לי מאוד להאמין שהם אכן יענו על זה...

שוב, יכול להיות שיש פגם אחר ולכן כדאי לנסות לקרר את הצ'יפסט הצפוני, להלחים את הנגד הזה (רק אם יש בעיות זיכרון) ולעדכן לביוס בטא. אחד מהדברים הללו עלול לפתור את הבעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם בטוחים שהFORTRISSMO 3 לא מבוסס על אותו CHIP כמו ה-2???

כי שמעי או קראתי איפה שהוא שהוא מבוסס על ציפ אחד של YAMAHA שנקרא CRYSTAL או משהו כזה בגרסא יותר חדשה!

לא בטוח!! אבל אני מקבל אותו במחיר טוב!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שמגיעים לתוצאות יפות עם הלוח הזה.

אם כל הלוחות חסרי החיבור של 12V לא היו מצליחים להגיע לתוצאות גבוהות, אתה צודק.

אבל אם לוח אחד מצליח, זה פוסל את כל התיאוריה שחוסר בחיבור הזה פוגע ביכולת OC.

ומאחר ורוב הביקורות המקצועיות מהללים את הלוח מבחינת OC, כנראה שלאו דווקא החיבור הזה משפיע.

איך אפשר להוכיח? צריך לשאול את למה משמש הזרם הזה בדיוק. למרות שקשה לי מאוד להאמין שהם אכן יענו על זה...

שוב, יכול להיות שיש פגם אחר ולכן כדאי לנסות לקרר את הצ'יפסט הצפוני, להלחים את הנגד הזה (רק אם יש בעיות זיכרון) ולעדכן לביוס בטא. אחד מהדברים הללו עלול לפתור את הבעייה.

נהכון, אבל אם הם היו משתמשים בלוח אחר סביר להניח שהיו מגיעים לתוצאה אחרת..

בביקורות מראים רק את אפשרויות הO\C של כל לוח, לא איך הוא בפועל.

וכן, רואים שחוסר החיבור משפיע..אולי יפתרו את העניין בREV חדש של הלוח.

ד"א, איך קישור הNB? אתה יכול לראות את הטמפ' שלו, הביוס החדש גם לא משוה לפי מה ששמעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-Rev החדש שייצא, השינויים שייעשו בינתיים הם הוספת נגד וקירור טוב יותר של הצ'יפסט הצפוני (היטסינק גדול יותר) ונגד שפותר את בעיות הזיכרון.

מסתבר שהוא פשוט חם מדי ולכן זה פוגע קשות ביכולות ה-OC.

הביוס החדש (17 ביוני אם אני לא טועה) הוא באמת לא שווה.

אבל יש ביוס בטא (חדש יותר- שנשלח ע"י נציג איפוקס ולא מופיע באתר הרשמי שלהם), הביוס הזה מסדר (לפי מה ששמעתי) את בעיית ה-UnderVoltage.

למה התכוונת ב: "בביקורות מראים רק את אפשרויות הO\C של כל לוח, לא איך הוא בפועל." ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לכך שאף ביקורת לא בודקת את יכולות הOC של הלוח בפועל אלא רק מראה לך איז האפשרויות יש בו.

בקשר לREV החדש, אני סומך עליך בעניין הזה..אבל 99% שזה לא האחד שנמכר כרגע בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך הגב .. הלוח של אפוקס שהזמנץי וקיבלתי ,אין לו (לגשר הצפוני) את ההיטסינק הזה שכתוב עליו EPOX

אלה היטסינק אחר גדול יותר מאלומיניום.. האם זה אומר שיש לי אחת מהדגמים החדשים?

דרך הגב , הלוח - פגז! והכל עובד נהדר!!

רק בהתחלה פנדה הדפוקים האילה שלחו לי מעבד עם כמה פינים עקומים!! אבל לא נורא תיקנתי את זה...

רק שתדעו אל תקנו כלום מפנדה! הם סתם מניאקים! הם שלחו לי את המעבד עקום ואחר כך אמרו שלא רוצים להחליף אותו >:(

אבל לא משנה.. הכל עובד ממש פצצה!

8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...