מפרט של כמעט 20 אלף שקל!! כמעט הכול אצלי בבית כנסו ותנו חוות דעת תודה!! - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט של כמעט 20 אלף שקל!! כמעט הכול אצלי בבית כנסו ותנו חוות דעת תודה!!

winer100

Recommended Posts

הנה מה שאפשר היה לקנות.. וגם זה עם התפרעות מוחלטת ברמקולים.. (2000 שקל לרמקולים 2.1 ...)

AMD 64 X2 Dual- processor 3800+(2.0GHz) BOX 2290 ¤ 1

DFI LANPARTY nF4 UT SLI-DR 1300 ¤ 1

OCZ 1024MB 400MHZ VALUE DUAL CHANNEL 730 ¤ 2

WD 250GB 7200RPM 16MB SATAII 815 ¤ 1

Club3D GeForce 7800GT 256MB 2320 ¤ 2

LG X16/X48 BULK 150 ¤ 1

LG GSA-4167B BLACK BULK 330 ¤ 1

כונן דיסקטים 1.44 50 ¤ 1

ANTEC P180 1050 ¤ 1

Antec TruePower 2 550W READY 640 ¤ 1

Samsung SyncMaster 930B 2530 ¤ 1

Logitech Media Keyboard 170 ¤ 1

Logitech® G5 Laser Mouse 390 ¤ 1

Altec Lansing FX-6021 2010 ¤ 1

THERMALTAKE BIGTYPHOON 235 ¤ 1

סה" 17500 לשטרות.. נו באמת..

והמסך פה יותר טוב משלך ויש עוד 2.5 אלף שקלים לשמור בצד (ועם OC לא מסובך המערכות הזאת לוקחת את שלך..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מפרט מאוד בזבזני- ב20K אפשר להשיג הרבה יותר. רק המעבד המארז והספק כמעט חצי מהסכום ( :screwy:) - ממש שטות להוסיף כל כך הרבה כסף על מעבד קצת יותר טוב. הספק ממש יקר- יש הרבה ספקים יותר זולים שהיו מחזיקים לך את הכל יפה. והמארז בכלל בזבוז- היית לוקח איזה טרנספורמר או משהו בחצי מחיר.

לא רוצה לבאס אותך, אבל זו בעיה שלך, למה אתה קונה ורק אז בא להתייעץ?.... ::)

אני יודע שיחסית למארז הוא עלה הרבה, אבל אני נתפסתי על המארז הזה בגלל זה,

בקשר לספק: למה לא לקחת משהו חזק שיחזיק לך את המערכת בלי סיכונים עתידיים?

ואני קנייתי בלי להתייעץ כי ידעתי מה אני קונה, ועוד משהו (לא באתי להתייעץ) באתי לקבלת חוות דעת :)

וזה בסדר גמור לא באסת אותי, אני מרוצה מאוד המערכת הזאת ואני ממתין לחלקים האחרונים.

הנה מה שאפשר היה לקנות.. וגם זה עם התפרעות מוחלטת ברמקולים.. (2000 שקל לרמקולים 2.1 ...)

AMD 64 X2 Dual- processor 3800+(2.0GHz) BOX 2290 ¤ 1

DFI LANPARTY nF4 UT -DR 1300 ¤ 1

OCZ 1024MB 400MHZ VALUE DUAL CHANNEL 730 ¤ 2

WD 250GB 7200RPM 16MB SATAII 815 ¤ 1

Club3D 7800GT 256MB 2320 ¤ 2

LG X16/X48 BULK 150 ¤ 1

LG GSA-4167B BLACK BULK 330 ¤ 1

כונן דיסקטים 1.44 50 ¤ 1

ANTEC P180 1050 ¤ 1

Antec TruePower 2 550W READY 640 ¤ 1

Samsung SyncMaster 930B 2530 ¤ 1

Logitech Media Keyboard 170 ¤ 1

Logitech® G5 Laser Mouse 390 ¤ 1

Altec Lansing FX-6021 2010 ¤ 1

THERMALTAKE BIGTYPHOON 235 ¤ 1

סה" 17500 לשטרות.. נו באמת..

והמסך פה יותר טוב משלך ויש עוד 2.5 אלף שקלים לשמור בצד (ועם OC לא מסובך המערכות הזאת לוקחת את שלך..)

מה???? אתה קורא מה שאני רושם כבר 4 פעמים בדף הקודם? הרמקולים לא קניתי רשמתי בפרוש לא להחשיב את זה!!!

אז איך סתם זרקתי 2000 שקל על משהו שלא קניתי???

עם OC היא לוקחת את שלי? אבל לקחת בחשבון שגם אני הולך לעשות למערכת שלי OC ?

ויש לציין שהמסך שלי לא קנוי! זה מסך שהיה לי בבית!! זה מסך שיש לי כמה שנים טובות לא קניתי אותו ביחד עם החלקים

האלו רק צרפתי אותו למפרט!!

עוד תגובות חברים :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה???? אתה קורא מה שאני רושם כבר 4 פעמים בדף הקודם? הרמקולים לא קניתי רשמתי בפרוש לא להחשיב את זה!!!

אז איך סתם זרקתי 2000 שקל על משהו שלא קניתי???

עם OC היא לוקחת את שלי? אבל לקחת בחשבון שגם אני הולך לעשות למערכת שלי OC ?

ויש לציין שהמסך שלי לא קנוי! זה מסך שהיה לי בבית!! זה מסך שיש לי כמה שנים טובות לא קניתי אותו ביחד עם החלקים

האלו רק צרפתי אותו למפרט!!

וזה רק אומר שאתה עוד יותר פראייר ממה שחשבתי..

אמרתי שגם אם אני דוחף בכוח שעולים 2000 שקל אני מגיע "רק" למפרט ב-17 וחצי אלף שח.. אבל אם גם לא קנית מסך אז בכלל שרפת כסף

תרשה לי לברך אותך על שני דברים:

המחשב החדש והבאמת תותח שלך.. פה אין ויכוח..

והיותך הפראייר החדש והכי גדול בפורום הזה!! ==> וגם על זה אין ויכוח!! :yelclap: ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה רק אומר שאתה עוד יותר פראייר ממה שחשבתי..

אמרתי שגם אם אני דוחף בכוח שעולים 2000 שקל אני מגיע "רק" למפרט ב-17 וחצי אלף שח.. אבל אם גם לא קנית מסך אז בכלל שרפת כסף

תרשה לי לברך אותך על שני דברים:

המחשב החדש והבאמת תותח שלך.. פה אין ויכוח..

והיותך הפראייר החדש והכי גדול בפורום הזה!!   ==> וגם על זה אין ויכוח!!  :yelclap:  ;D ;D

סליחה אני שומע צליל של קנאות? מצטער אם אני טועה אבל ככה זה נראה לי...

ואמרתי בערך 20 אלף.. בלי לחשב יותר מידי...

אבל חשבת וזה יצא לי:

13572 ש"ח נטו! זה מה שזה עולה לי.

המערכת שאתה נתת למעלה שהיא פחות טובה יש לציין עולה 15010 ש"ח! :screwy:

חביבי תלמד לחשב תעשה לי לך ולכול הפורום הזה טובה, אפילו את המפרט שאתה עצמך הרכבת

למעלה לא חשבת לפני ששלחת.. חבל.. בושות עשית לעצמך.. במקום לתת פידבקים טובים אתה מלכלך?

אתה מוזמן לתת תגובה אם בכלל יש לך משהו להגיד..

ולכול הגולשים אני ישמח לשמוע תגובות והצעות לשיפור (אפשר גם שינוי תלוי בכם) :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אני שומע  צליל של קנאות? מצטער אם אני טועה אבל ככה זה נראה לי...

ואמרתי בערך 20 אלף..  בלי לחשב יותר מידי...

אבל חשבת וזה יצא לי:

13572 ש"ח נטו! זה מה שזה עולה לי.

חחחחחחחחחח... לא לא מקנא בכלל... לי הייתה את הבחירה ואני קניתי מכונית ב-17 אלף שקל.. (קניית חיי בערך.. שווה כל אגורה..)

וזה אומר דבר אחד.. שאתה לא יודע לעשות חשבון פשוט (ויש קצת הבדל בין 13 ו-20 אלף.. כמעט מחשב שלם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח... לא לא מקנא בכלל... לי הייתה את הבחירה ואני קניתי מכונית ב-17 אלף שקל.. (קניית חיי בערך.. שווה כל אגורה..)

וזה אומר דבר אחד.. שאתה לא יודע לעשות חשבון פשוט (ויש קצת הבדל בין 13 ו-20 אלף.. כמעט מחשב שלם)

לא נראה לי שאתה לא מקנה..... אבל לא משנה לי..

ומה זה קשור שהייתה לך בחירה? מצטער לי יש כבר אז מה הקשר כאן?

חחחחח אני לא יודע לעשות חשבון פשוט?

אתה בנית מפרט למעלה ב15010 ש"ח

ורשמת שזה עולה 17500 ש"ח שתבין אתה עוד ישבת וחשבת... אז אתה טוען

שאני לא יודע לעשות חשבון? :screwy:

ושוב פעם אני אמרתי לך שאני לא חשבתי אני אמרתי בערך ואני רשמתי למעלה כמעט! לא אמרתי 20 בדיוק!

חבל סתם להרוס את הנושא הזה תאמין לי..

יש לעוד אנשים תגובות? גם לכאלו שרוצים להגיד שהמפרט שלי "לא טוב" :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שאתה לא מקנה..... אבל לא משנה לי..

ומה זה קשור שהייתה לך בחירה? מצטער לי יש כבר אז מה הקשר כאן?

חחחחח אני לא יודע לעשות חשבון פשוט?

אתה בנית מפרט למעלה ב15010 ש"ח

ורשמת שזה עולה 17500 ש"ח שתבין אתה עוד ישבת וחשבת... אז אתה טוען

שאני לא יודע לעשות חשבון? :screwy:

ושוב פעם אני אמרתי לך שאני לא חשבתי אני אמרתי בערך ואני רשמתי למעלה כמעט! לא אמרתי 20 בדיוק!

חבל סתם להרוס את הנושא הזה תאמין לי..

יש לעוד אנשים תגובות? גם לכאלו שרוצים להגיד שהמפרט שלי "לא טוב" :D

עוד ילד בן 12 שרוצה צומי..........

לא נורא אתה לא הראשון............וכשאומרים קרוב ל20 אלף זה בין 16-20 אלף לא 13 :kopfpatsch:

פורום מפרטים זה לא פורום בשביל להישתחצן ,זה פורום בשביל אנשים שבדרך לקנות מחשב לא אחרי שהם כבר קנו אותו............ :bash::nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד מוגזם

מארז לא שווה תכסף

ספק אוברקיל

לוח מיותר

כונן CD בנוסף לצורב....

הוספתי כונן לא ראית?

והלוח הוא במטרה לSLI עתידי לא עוד הרבה זמן בכלל לא.

בקשר למארז והמעבד זה הבחירה.

תודה לך.

עוד ילד בן 12 שרוצה צומי..........

לא נורא אתה לא הראשון............וכשאומרים קרוב ל20 אלף זה בין 16-20 אלף לא 13  :kopfpatsch:

פורום מפרטים זה לא פורום בשביל להישתחצן ,זה פורום בשביל אנשים שבדרך לקנות מחשב לא אחרי שהם כבר קנו אותו............ :bash:  :nono:

אתה בדקת בן כמה אני אתה מכיר אותי? מה הבעיה שלך?

כואב לך ? אני לא מבין כאן אנשים במקום לפרגן הם מנסים לרדת?

מצטער אבל אני אמרתי קרוב ל20 אלף שקל! אני לא ישנה את זה, מה לעשות שלא חשבתי?

אחרי יחשוב זה מה שיצא זה הכול, ואני אמרתי קרוב ל20 כי הייתי גם צריך לקחת את הרמקולים שבסוף וותרתי כי יש לי רסיבר ומערכת .

ועוד משהו שתכניס לך לראש הבן 17 שלך:

אני לא משתחצן אני פניתי לכאן והראתי לקהל הגולשים את המפרט שלי במטרה שיתנו חוות

דעת עליו, ובמה אפשר לשפר ומה אפשר לשנות.

כמובן שחסרים שם כמה חלקים (אפשר לראות איפה שרשמתי SOON ).

אני יעלה תמונה או שתיים של החלקים שהכול יגיע אלי כי חסר כמה,

ואז תראה שזה לא סתם "בראש שלי"... חבל שאתה סתם מדבר.

ועוד משהו:

תקרא ותראה שלא סיימתי לקנות עוד את הכול.. למה אתה סתם מדבר מה קשה לך לקרוא?

ולידע הכללי שלך אני בן 19 וחצי... לא כולם בני 12..

קצת כבוד לאנשים שאתה לא מכיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי כונן לא ראית?

והלוח הוא במטרה לSLI עתידי לא עוד הרבה זמן בכלל לא.

בקשר למארז והמעבד זה הבחירה.

תודה לך.

אתה בדקת בן כמה אני אתה מכיר אותי? מה הבעיה שלך?

כואב לך ? אני לא מבין כאן אנשים במקום לפרגן הם מנסים לרדת?

מצטער אבל אני אמרתי קרוב ל20 אלף שקל! אני לא ישנה את זה, מה לעשות שלא חשבתי?

אחרי יחשוב זה מה שיצא זה הכול, ואני אמרתי קרוב ל20 כי הייתי גם צריך לקחת את הרמקולים שבסוף וותרתי כי יש לי רסיבר ומערכת .

ועוד משהו שתכניס לך לראש הבן 17 שלך:

אני לא משתחצן אני פניתי לכאן והראתי לקהל הגולשים את המפרט שלי במטרה שיתנו חוות

דעת עליו, ובמה אפשר לשפר ומה אפשר לשנות.

כמובן שחסרים שם כמה חלקים (אפשר לראות איפה שרשמתי SOON ).

אני יעלה תמונה או שתיים של החלקים שהכול יגיע אלי כי חסר כמה,

ואז תראה שזה לא סתם "בראש שלי"... חבל שאתה סתם מדבר.

ועוד משהו:

תקרא ותראה שלא סיימתי לקנות עוד את הכול.. למה אתה סתם מדבר מה קשה לך לקרוא?

ולידע הכללי שלך אני בן 19 וחצי... לא כולם בני 12..

קצת כבוד לאנשים שאתה לא מכיר..

אם אתה בן 19 זה נותן לך יותר כבוד?

ההפך,חוץ מזה איך אפםשר לשכוח שהמפרט שלך עולה 13 והפך ל"קרוב ל" 20 אלף,זה מראה כמה אתה מחפש התעניינות וצומי.......סבבה,קנית מחשב חדש,אבל לבוא לפורום מפרטים ולהשוויץ בזה? ::)

אנשים באים לפה בשביל לשאול לגבי המפרט שההורים שלהם/הם עצמם עומדים לקנות,לא לבוא לפה ולהגיד "קניתי ככה וככה ועלה לי XXXX ,מה אתם אומרים?"

זה אבסורד :kopfpatsch: ,אבל בכל זאת אני יתן לך להמשיך את התראד הזה (עד שהוא ינהל אני מניח......או שלא) וחבל לסטות מהנושא של הדיון.......יום טוב לך

נ.ב

רק שיהיה לך ברור,זה לא מקנאה או משנאה זה בא אחרי תקופה של חודש שילדים בני 8-10 כותבים שאבא שלהם החליט לקנות להם שרת עם סכום של 30 אלף שקל וןאנשים פה אשכרה חיפשו בשבילם ובנו להם מפרטים אחרי מחשבה רבה ובסוף מתברר שזאת סתם חבורה של ילדים משועממים אז קח בחשבון את זה,עכשיו שברור לי שזה לא המקרה פה אני יותר רגוע ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בן 19 זה נותן לך יותר כבוד?

ההפך,חוץ מזה איך אפםשר לשכוח שהמפרט שלך עולה 13 והפך ל"קרוב ל" 20 אלף,זה מראה כמה אתה מחפש התעניינות וצומי.......סבבה,קנית מחשב חדש,אבל לבוא לפורום מפרטים ולהשוויץ בזה? ::)

אנשים באים לפה בשביל לשאול לגבי המפרט שההורים שלהם/הם עצמם עומדים לקנות,לא לבוא לפה ולהגיד "קניתי ככה וככה ועלה לי XXXX ,מה אתם אומרים?"

זה אבסורד  :kopfpatsch: ,אבל בכל זאת אני יתן לך להמשיך את התראד הזה (עד שהוא ינהל אני מניח......או שלא) וחבל לסטות מהנושא של הדיון.......יום טוב לך

נ.ב

רק שיהיה לך ברור,זה לא מקנאה או משנאה זה בא אחרי תקופה של חודש שילדים בני 8-10 כותבים שאבא שלהם החליט לקנות להם שרת עם סכום של 30 אלף שקל וןאנשים פה אשכרה חיפשו בשבילם ובנו להם מפרטים אחרי מחשבה רבה ובסוף מתברר שזאת סתם חבורה של ילדים משועממים אז קח בחשבון את זה,עכשיו שברור לי שזה לא המקרה פה אני יותר רגוע  ;)

מה? תגיד לי מה בדיוק הבעיה שלך?

מה הקשר לגיל שלי? אתה טוען שאני בן 12 לא? אתה כנראה נתקל בהרבה ילדים בני 12.. אז הסברתי שאני לא!!

ושוב פעם! המפרט עולה 13 אלף אבל אמרתי בסביבות 20 אלף כי החשבתי גם את הרמקולים זה הכול!!

ולשכוח לי? אתה זה שבעמוד הקודם בנית מפרט וחשבת את הסכום של הכול יחד וטעית..(ועוד חישבת!!)

ומי בא להשוויץ? כקראת את הנושא? אני מבקש חוות דעת, לראות מה אנשים חושבים על מה שקניתי (ועל מה שעוד לא קניתי)

אולי מישהו יציע לי משהו ואני ישנה.. או ישכול לשנות.. ? זה פורום מפרטים נכון? אז כאן אני מציג את המפרט!

במידה ואתה רוצה לחשוב שאני מתלהב חופשי... אם זה נותן לך תעסוקה אז בשמחה.

בקשר למה שרשמת בסוף:

חס וחלילה אני לא באתי לכאן כדאי לשגע אנשים לחינם.. וזה אתה לא חושב שהגזמת? אז אם בא לכאן ילד אחד או מליון ילדים שסתם

שגעו אותך או אנשים אחרים.. אז זה אומר שזה אני? אני לא בגיל הזה ולא בקטע הזה ובטח שאין לי זמן לשבת ולהמציא מפרטים או שקרים!

ועוד משהו: אף אחד כאן לא עזר לי לבנות את המפרט הזה.. אז אתה לא יכול להגיד ששגעתי מישהו או אמרת ככה או ככה ...

ובמידה והייתה מהתחלה אומר לי תעלה תמונה אחת או שתיים מתוך מה שיש לך בחדר שכבר הגיע הייתי עושה זאת בשמחה.

לרדת על אנשים ותפוס אותם במילה על דברים קטנים זה לא חוכמה, ושוב פעם תתן כבוד קצת לא הרבה לאנשים שאתה בכלל לא מכיר.

נו אז הוא עשה טעות...נכון! - אז מה ? ביגדיל. וחוצמזה בלי קשר לצד כזה או אחר תנו קצת יותר כבוד לאנשים שאתם בככל לא מכירים.

RESPECT

תודה, אבל כולם ולא רק אני יודעים שאף אחד מאיתנו לא ולא מחשב ואין לאף אחד מאיתנו מחשבון במוח.

וזה מה שאני אמרתי לו.. זה דבר בסיסי לתת את הכבוד שמגיע לבן אדם, במיוחד שלא מכירים.

אני לא רוצה שהדיון הזה יסגר, ואני לא רוצה לריב עם אף אחד (במיוחד אנשים שאני לא מכיר ולא ראיתי בחיים שלי).

אני ישמח לשמוע עם למישהו יש עוד תגובות,

ולכול מי שיש את הגוף הזה אני ישמח לדעת חוות דעת שלו: לדוגמא אם זה יכנס במארז שלי, כי זה גדול מאוד.

אז זה באמת לא לקחתי בחשבון.. אני מאמין שלא יהיה בעיות אבל אני מקווה שיש כאן מישהו שיש לו את השניים האלו.

תודה לכולם וערב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...