מפרט של כמעט 20 אלף שקל!! כמעט הכול אצלי בבית כנסו ותנו חוות דעת תודה!! - עמוד 10 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט של כמעט 20 אלף שקל!! כמעט הכול אצלי בבית כנסו ותנו חוות דעת תודה!!

winer100

Recommended Posts

מה אתם רוצים ממנו בן אדם מליין מה אתה חושב אכפת לו עם זה יותר טוב וזה יעריך יותר שנים..... גם ככה עוד איזה שנה הוא יקנה מחשב חדש

......אה ועם אתה מחליף מחשב אז תדבר איתי עם אתה מוכר אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אח שלי לא כל מי שקונה מחשב ב13 14 אלף או אפילו 20 אלף הוא מליין....

בלי עיין הרע לא חסר לי כלום, ותקשיב לאף אחד לא בא כסף סתם.. אנשים עובדים בשביל הכסף הזה וגם אני.

בצורה הזאת אני קניתי את המחשב ובצורה הזאת קניתי את המכונית שלי (הכל מזומן)

תחשבו על זה :)

ועוד משהו:

אני לא מתכוון למכור אותו אחרי שנה או שנתיים תיהיה בטוח בזה, המחשב הזה יחזק הרבה יותר מזה.

נ.ב

אני לא מתכון למכור אותו גם אחרי כמה שנים אבל יש לי הגה+פדלים שאני לא נוגע בהם, והם חדשים

במידה ומישהו רוצה לקנות הוא מוזמן ליצור קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסתי להעליב או משהו ....ולא אמרת שאתה עוד מאט מתגייס אז כמה כבר הספק לעבוד וכמה כבר שילמו לך.....

בכול זאת אני יודע שעם היית עובד על הכסף שקנית הו את המחשב לא היית מוציא אותו על מחשב במחיר כזה....

ואתה לא צרייך להיתבייש שאתה מליין ..כולנו היינו רוצים להיות כאלה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נעלבתי זה בסדר ואני יודע שלא נסית.

ואני באמת עוד מעט מתגייס (אבל זה לא אומר שאני עובד מאתמול לא ככה?) אני עובד כבר הרבה מאוד זמן בכמה עבודות שונות.

וזאת הבחירה שלי בלי קשר למחיר, הוצאתי את הכסף על מה שחשבתי לנכון להוציא.

וחס וחלילה אני לא מתבייש מכלום, תאמין לי שלא חסר לי כלום, אבל בגיל שלי עדיף לעבוד מאשר לקחת מההורים :)

ואנשים במידה ומישהו מכיר חנות עם זלמן 9500 זמין (יש לציין זמין במלאי) אני ישמח מאוד מאוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי הזמנה לגוף קירור הזה ביום ראשון שני.. יש מצב שנגמר להם.. מה הם סתם יגידו לי שאין?

וסתכל בעצמך, לא רשום כלום שיש את זה במלאי:

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4103

לפני שבוע אולי היה להם.. מתי שאני עשיתי הזמנה אמרו לי שאין.. צריך לחכות לפחות עד סוף החודש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...