GF4 VS. RADEON 8500LE {מי כדאי יותר ? מי יחזיק יותר זמן מעמד ?} - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GF4 VS. RADEON 8500LE {מי כדאי יותר ? מי יחזיק יותר זמן מעמד ?}

beber

Recommended Posts

מה לדעתכם עדיף?

MSI GF4 TI4200 128 MB

או הכרטיס של ATI

RADEON 8500LE 128MB

ההפרש בינהם הוא כ 300 ש"ח לטובת הג'י פורס האם זה שווה את ההשקעה? וכמה זמן יחזיק לי כל אחד מהם?

תראה.

את הרדאון מפסיקים לייצר בקרוב - זהו כרטיס שסיים את מחזור חייו. אמנם קצר, אבל מאד מוצלח. לי יש כרטיס כזה ואני מאד מרוצה ממנו. אם אתה הרפתקן, ולא רוצה להוציא יותר מדי כסף - לך על זה. אם לא, אז לך על הג'יפורס. אבל דע לך דבר אחד - זה תמיד 300-500 שקל בין הדגמים, ואם תוסיף עוד 300 שקל ל4200 תגיע ל4400, וכך הלאה. החוכמה היא לדעת לשים את הגבול, ולהגדיר לעצמך מתי אתה עוצר.

לגבי איכויות תמונה, 3D וכדומה אני לא ארחיב, מאחר ויש ברשת ופה באתר כל כך הרבה דעות שונות, שאני אתן לך את הכבוד והכיף לחפש ולקרוא את כל החומר, ולהסיק בעצמך את המסקנות.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכלל לא יכול להשוות בין שני הדגמים.

וכדאי שתשתמש במקש החיפוש של הפורום.

כידוע, הראדון 8500 התחרה ב-TI500 של נוידיה. שני הכרטיסים נאבקו ראש וראש כאשר הם מתחלקים בנצחונות בבנצ'מרקים.

עוד משהו ידוע, ה-G4 TI4200 טוב יותר מה-TI500, הלא הוא דור אחד קדימה.

משהו אחרון שישלים את התמונה, הוא שהרדאון LE הוא גרסה מוחלשת של ה-8500.

עכשיו נוצרה משוואה, TI500 מעט טוב יותר מרדאון 8500 (לדעתי לפחות, הנושא כבר נטחן). TI4200 טוב יותר מ TI500, ורדאון 8500 טוב יותר מגרסת ה-LE.

אתה רואה שאתה לא יכול להשוות בין שני הכרטיסים. ה-TI4200 טוב יותר, ובגדול!

נ.ב

תעשה לעצמך טובה ותקנה TI4200 ואל תשקיע יותר.

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה

גם אני חשבתי שעדיף את הג'י פורס רק רציתי לשמוע דעות של אחרים

דרך אגב....אני כן משתמש בחיפוש הבעייה היא שהחיפוש מוצא לי הרבה כתבות שלא קשורות בכלל לנושא שאני רוצה

וזה יותר חיפוש עם העיניים מאשר מנוע חיפוש...אני ישמח אם יהיה אפשר לעשות אותו יותר יעיל זה יקל על העבודה ואנשים לא יצטרכו לפתוח ת'רד חדש כל פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...