חייבת עזרה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייבת עזרה

mika

Recommended Posts

שלום שלום,

כאן מיקה.. ולפני כמה ימים עשיתי את טעות חיי (נראה לי)

אני לא בטוחה אבל אני חושבת שמחקתי את כל הסאוונד במחשב, עקב זה הוא לא משמיע צלילים ולא מנגן שירים..

פשוט שותק

אני לא יודעת אם מחקתי משהו חשוב או שסתם קרתה התקלה, אבל בכל מקרה זה קריטי..

ניסיתי לשחזר את הסל מיחזור אבל שום דבר לא השתנה, ניסיתי לעדכן ולהתקין מחדש את

ה"PCI Multimedia Audio Device" אבל ללא הצלחה...

רציתי מאד מאד לדעת אם מישהו יודע או יכול לעזור לי לפתור את הבעיה..

אני משתגעת!!..

אמ... תודה מראש..

מיקה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך !

הכותרת שלך לא עינינית ..למרות הדחיפות אני ממליץ לך לשנות אותה כדי שיותר חברי פורום יוכלו לעזור לך.

בכל מקרה אפילו אם מחקת בטעות את הדריבר של כרטיס הסאונד שלך , לא צריכה להיות בעיה לשחזר ..

איז כרטיס קול יש לך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמשת יקרה,

לצערי הת'ראד שלך ננעל.

להבא קראי את הודעת הפתיחה בכל פורום:

מספר כללים שיש להקפיד עליהם בעת הוספת הודעה חדשה בפורום זה:

דאג לכתוב כותרת עניינית; כותרת המכילה את תוכן השאלה שלך באופן מתומצת וללא סימני קריאה ושאלה מיותרים נעימה יותר לעין ותמשוך יותר צפיות ותגובות מאשר כותרת עם סימני קריאה מרובים.

אל תהסס להשתמש באפשרות החיפוש בפורום, ייתכן מאוד ששאלתכם נשאלה כבר בעבר ונענתה.

נושא נוסף,

לאור גל הולך ומתעצם של ת'רדים בעלי כותרת סתמית הפוקד את כל הפורומים, הוחלט לרענן את מדיניות הניהול ולחדד את אופן הטיפול בת'רדים בעלי כותרת סתמית.

החל מהיום, 08.7.2002, ועד להודעה חדשה, כל ת'רד בעל כותרת אשר אינה עונה לקריטריונים הנדרשים (ראו הודעת סטיקי בראש הפורום הזה) ינעל באופן מיידי, וללא אזהרה.

גולשים שימשיכו לפרסם ת'רדים בעלי כותרות סתמיות ולא יעקבו אחר הנהלים וחוקי הפורום יורחקו ממנו לאלתר.

לצוות האתר ולגולשים נמאס מנושאים עם כותרות מטופשות שפוגעות בפורום ומורידות את הרמה שלו.

אנו מצטערים שעלינו לנקוט צעדים כה חריפים כדי להלחם בתופעה הנגרמת עקב קומץ זעום של משתמשים אשר אינם טורחים לקרוא את חוקי הפורום.

אנו מקווים כי מעתה ואילך יקטנו ממדי התופעה באופן משמעותי והיא אף תעלם לגמרי מהפורומים.

יום טוב,

צוות HWzone

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...