שלום יש לי בעיה בהתקנה של לינוקס רד האט 7.3 ... - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום יש לי בעיה בהתקנה של לינוקס רד האט 7.3 ...

-Cyber-Tek-

Recommended Posts

הבעיה היא בהתקנה של המחיצות שאני מנסה להתקין זה כותב לי את זה

could not allocate requested partitions:

partitioning faild: could not allocate

partitions as primary partitions.

עכשיו אחרי שעשיתי בסופו של דבר את המחציות בפרטיישן מגיק (באופן לא מובן)

אז באה הבעיה בהתקנה עצמה אחרי שזה מתחיל להתקין הכל כרגיל והכל בסדר

פתאום באמצע ההתקנה יש לו בעיה להתקין חבילות מסויימות ואז בכלל הוא לא נתקע כל דקה

בגלל שהוא לא מצליח להתקין אותם.

מקוה מאוד לעזרתכם!

בתודה, ;)

-Cyber-Tek-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הקריאה יכול להיות שהדיסק, הכונן לא טובים?

לגבי הפארטישנים - אם יצרת אותם בפרטישן מג'יק או בווינדוז NT/2000/XP (ולא ה Fdisk הישן של הדוס או ה Fdisk של לינוקס) יכולים להיות בעיות, למרות שבקרנלים החדשים ביותר (לא זוכר מאיזו גירסה) הוא *כן* תומך בפארטישנים שנוצרו ע"י NT/2000/XP ושות' (אם כי עדיין קצת scatchy).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו *קצת* בעיה... משום שאתה צריך למחוק הכל ולעשות מחדש עם אחד מהכלים האלה.

אם היית מבין יותר בלינוקס הייתי מסביר לך איך להוריד ולערוך קרנל אחרון כדי להפעיל בה את התמיכה לפרטישנים שנוצרו ב NT/2000/XP (שכחתי איך קוראים לסוג הזה של הפארטישנים... :-/ ) או פארטישן מג'יק (ולזה אני לא בטוח שיש תמיכה) וכו'...

בכן אופן מה שאני כן מציע לך לעשות, כצעד ראשון, זה עם הפארטישן מג'יק למחוק את מה שהכנת ללינוקס ולהשאיר רק את הווינדוז ולהשאיר מקום ריק (unpartitioned space) ואז עם הכלי הגראפי של RH ליצור שוב, נראה איך זה ילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה שלך מוזרה (הודעת השגיאה) כי כתוב שהוא לא יכול לעשות שינוים כאלו ואחרים במחיצה שהיא PRIMARY, דבר שלא נתקלתיי בו. אני חושב שכדאי שתכין גיבוים, ותפרמט הכל, תכין פרטישן יעודי ללינוקס דרך FDISK ואל תפרמט אותו. מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...