תראו מה הולך בעזה הרשות מול הארוגנים = בלאגן אחד גדול - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תראו מה הולך בעזה הרשות מול הארוגנים = בלאגן אחד גדול

ExploiT

Recommended Posts

כן אבל זה היה במרכז

שכידוע יושבים שם מושחטים שרוצים ג'ובים ככה שברור שהם הלכו על ה-40 מנדטים.

אצל המתפקדים, כידוע, הוא דווקא הפסיד.

זאת תשובה של מישהו שלא יודע לקבל הפסד.

זה כמו שאני אוסיף פה: "אבל אצל העם הוא ינצח, שזה הרבה יותר אנשים מהאחוז שניים שהתפקדו לליכוד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת תשובה של מישהו שלא יודע לקבל הפסד.

חחח מור זה ממש לא ככה

אני ממש לא מתומכי נתניהו ואני גם לא הולך להצביע ליכוד

זאת הייתה תשובה אובייקטיבית לחלוטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זאת לא תשובה אובייקטיבית (ובטח שלא לגיטימית). זה לא משנה מאיזה צד אתה, שמעת את התשובה הזאת ממישהו.

ברגע שאתה מתחיל להגיד שהשיטה לא עובדת (וזה לא משנה אם בדוגמא הזאת, או כשמתנגדי ההתנתקות צעקו שלשרון אין סמכות כי יש לו רוב בכנסת אבל לא רוב בליכוד או בכל דוגמא אחרת) אתה חייב לזכור שמחר אתה תהיה בצד השני של השיטה.

השיטה עובדת, והיא לא שבורה רק כשאתה בצד המפסיד. אחרת, גם לצד השני יהיה מותר להשתמש בטיעון הזה כשהוא יפסיד.

לכן, להגיד דבר כזה, זה לא לגיטימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא. כנראה שגם אתה בלעת את הספין של אנשי שרון.

המרכז לא קובע מי יהיה יו"ר הליכוד. המרכז לא יכול להדיח את יו"ר הליכוד. המרכז יכול רק להקדים את הפריימריז, וזה בדיוק מה שהתבקש לעשות. גם לו ההצעה היתה עוברת במרכז, שרון היה ממשיך להיות יו"ר הליכוד. אז מה כן היה קורה? הפריימריז לרשות הליכוד היו מוקדמים לעוד חודשיים. רק אם שרון היה מפסיד בפריימריז, בהם יכולים להשתתף כל (בערך) 150,000 חברי הליכוד, הוא היה מפסיק להיות יו"ר הליכוד.

אבל שרון, כידוע, לא מתלהב מהכרעות דמוקרטיות. הרי את חברי הליכוד אי אפשר להחליף כשהדעות שלהם לא מתאימות לאלו של שרון, כפי שאפשר לעשות לחברי הממשלה. בעצם, אולי אפשר: לפי הפירסומים בעיתונות, שרון מתכוון להמשיך לרכב על גל האיומים וההפחדות כנגד המפלגה שבראשה הוא עומד ולדרוש את שינוי חוקת הליכוד כך שחברים חדשים (אותם קבלני הקולות של עמרי יזדרזו לגייס) יוכלו להצביע בפריימריז לרשות המפלגה, אחרת - הוא יפלג את הליכוד.

ולפני שמישהו יתלונן על 3,000 או 150,000 שקובעים לכל העם - שטויות. הם קובעים אך ורק לליכוד. מי, אם לא חברי הליכוד, אמור לקבוע מי יעמוד בראשות הליכוד ומה יהיה המצע של המפלגה? הרי לא ראיתם את חברי הליכוד קובעים מי יעמוד הראשות מפלגת העבודה או מה יהיה המצע של שינוי, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המרכז לא קובע מי יהיה יו"ר הליכוד. המרכז לא יכול להדיח את יו"ר הליכוד. המרכז יכול רק להקדים את הפריימריז, וזה בדיוק מה שהתבקש לעשות. גם לו ההצעה היתה עוברת במרכז, שרון היה ממשיך להיות יו"ר הליכוד. אז מה כן היה קורה? הפריימריז לרשות הליכוד היו מוקדמים לעוד חודשיים. רק אם שרון היה מפסיד בפריימריז, בהם יכולים להשתתף כל (בערך) 150,000 חברי הליכוד, הוא היה מפסיק להיות יו"ר הליכוד.

מה באמת?? :o

טוב שאתה אומר לי... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...