צו ראשון + כמה שאלות - עמוד 11 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צו ראשון + כמה שאלות

idan1836

Recommended Posts

חחח אתה הזכרת סיירות. הוא יזכיר "ניירות" (תפקידים ג'ובניקים) נראה כמה המראיין\נת שלו יתרשמו בכל הנוגע ל"מוטיבציה לקרבי"... :silly:

נראה לי שהוא כבר הבין מה להזכיר ומה פחות להזכיר..אני מקווה ש15 דפים של תארד הספיקו לו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תפסיקו לבלבל אותו הנוהלים בצבא מישתנים מידי פעם ואתם לא יודעים איזה פקידה שמנה כותבת איזה יחידות הוא מעונין (תחשוב לפחות על 3 ליפני)

ואיזה פקידה שמנה כותבת מוטיבציה וכו ודרך אגב גם אנשים שיש להם פרופיל נמוך יכולים לשרת בגדודים וגובניק בגדוד זה לא משהו לא כל הגובניקים

בגדודים הם קרבים שהורידו פרופיל וצריך להיות  :silly:  :screwy:כמוני כדי להיות גובניק בעורף אחרי שגייסו אותך לקרבי

תגיד שאתה מוכן לקרבי ולא תעשה אף בעיות אבל שאתה מעונין יותר במה שבחרתה

ובנוגע לממרם גם במיקרוסופט יש אנשים שהתפקידים שלהם לא משהו יש פקידות ומנקים ועוזרים למינהם גם הם יכולים ליקרוא להצמם עובדי כמו

שהפקידות בממרם משרתות בממרם אבל שאני אומר ממרם אני מיתכוון לאנשי המחשבים הרצינים והיחידה הזות גרמה למספיק אנשים להרוויח הרבה כסף באזרחות

כמה מהם מיליונרים היום והשם עצמו נותן לך כמה נקודות שאתה מחפש עבודה

יש גם 2~3 חברה מפורסמים יוצאי יחידות 8200 (תוכניתנים), לא זוכר ממש עכשיו, רק שמעתי עליהם

לא ממזמן מחבר.

אנשים ששווים מיליונים.

עתודאי, תוכניתן ב8200 אחרי 6 שנים בצבא (3 קבע) + תואר 2 במדעי המחשב,

שווה 30~50 אלף בחודש.

הם אנשים מבריקים, חולי קודים.

תעשה את החשבון לבד.

לא באתי ואמרתי שממר"מ יחידה דפוקה (זאת אומנם דעתי האישית, אבל אני לא יכול להכליל).

רק באתי לציין שיש יחידות תיכנות, הפעלה, טכנאות מעניינות, מאתגרותת ושוות הרבה יותר ממר"מ.

הבעיה שכל אחד בכיתה יא' שרוצה ללמוד מחשבים והכל ישר אומר "אני רוצה ממר"מ" וחושב שזה השיא במחשבים -

אז הוא חיי בבועה ולא מכיר עוד מלא קורסים ומלא תפקידים שלא קשורים לממר"מ ונחשבים להרבה יותר.

גם מבחינת תפקיד צבאי וגם מבחינת תפקיד אזרחי אחרי הצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את כל היחידות אבל קבע בשרות של יחידת מחשבים זה לא כמו קבע בקרבי ובניגוד לקרבי שאתה יוצא יש לך מספיק חברות בארץ ובעולם שיחבקו

אותך לאומת קצין בדרגות נמוכות בקרבי שניזרק לכלבים באזרחות

אני שונא תכלא הירוק אבל בכיף היתי חותם קבע באחת מייחידות המחשבים (מאוחר מידי ובכל מיקרה אין לי תידע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא היית מקשקש על מחשבים כניראה שהיה לך 56\55

שוב - הקב"א לא מושפעת בקושי מהראיון האישי.

ודווקא המראיינת נורא התרשמה ממני, לפחות ככה נראתה.

הצד"כ הוא רוב מה שנקבע שם, ועובדה שקבלתי ציון גבוהה יחסית.

ואגב, לגבי הקב"א רשמתי שהורים גרושים יכולים לפגוע. אבל זה היה פעם,

היום בגלל שכל משפחה שלישית בערך בארץ גרושה זה כבר לא משפיע על הקב"א.

ו54 זה קב"א גבוהה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...