צו ראשון + כמה שאלות - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צו ראשון + כמה שאלות

idan1836

Recommended Posts

• תגובות 189
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כנראה עדיין לא הבנת. כל הדיון שלענות כן או לא לקרבי זה לא בשביל שלא יקחו אותך לקרבי.

המאבחנת לא רושמת שום דבר לגבי היחידה שבא אתה תיהיה ובכלל לא מעניין אותה!!

היא רק רוצה לבדוק מוטיבציה!

שום דבר ממה שאתה אומר לא נרשם בשום מקום ולא נאמר לשום מקום!

אתה יכול להגיד לה שאתה רוצה קרבי עד מחר ובאמת אתה רוצה ויש לך פרופיל 64 ואתה לא הולך מין הסתם לקרבי.

אתה יכול להגיד לה כל דבר, שום דבר לא נרשם, אם אמרת שאתה רוצה קרבי זה לא נרשם ולא יקחו אותך לקרבי בגלל שאמרת את זה

כי זה לא רשום ולא נאמר ע"י המאבחנת בשום מקום!

ככה שאתה יכול להגיד מה שאתה רוצה!

אנחנו מדברים על הקטע שאתה תגיד שאתה רוצה קרבי בשביל להראות שהמוטיבציה שלך גבוהה וכך תקבל צד"כ גבוהה יותר.

מצד שני אני אומר שאם תגיד ברצון ובשמחה ולא באמת תרצה את זה, זה יראה כשקר למאבחנת והצד"כ עלול להיפגע משקר

(וגם הקב"א).

מצד שלישי אם תגיד שאתה רוצה לשרת את המדינה ועל הצד הטוב ביותר והכל.

ותגיד את התחום שלך זה לפי דעתי פתרון טוב יותר.

כי פה אין שום שקר (אני מקווה).

ואחר"כ שהיא תשאל אותך אם בכל זאת היית מתגייס לקרבי אם היית עושה בעיות אז אתה צריך לענות לה

שלא, שהיית הולך לשם ברצון ובניחשות לעזור למדינה במקסימום שלך.

שוב, זה לא אומר שאתה הולך לקרבי אם אמרת את זה, שום דבר ממש שאתה אומר לא נרשם על הדף

או לא נאמר אחר"כ ע"י המאבחנת. היא רק רוצה לראות את המוטיבציה שלך לעזור. את הניחשות שלך

ללכת ליחידות שאתה עושה יותר חוץ מלשבת במשרד, שאתה מסכן את חייך בשביל המדינה, לראות כמה אתה רוצה לעזור

ולתת מעצמך. זה רק מה שהיא רוצה לבדוק בשאלות על הקרבי (כמובן שהראיון יותר ארוך ועם הרבה יותר שאלות זה, שחלקן גם

על האופי שלך ושל חבריך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלמטק !! :)

הבנתי עכשיו תעקרון סוף סוף, תודה רן ..

אני כבר יודע מה להגיד בראיון האישי, ואל תדאג אני אומר את כל האמת ! ותאמת לא אכפת לי להיות בקרבי..

רק ההורים עושים לי בעיות עם זה ..

ועוד שאלה, קרבי יכול להיות גם פרופיל 82 ? כי יש לי פלטפוט אבל לא נראה לי שזה יוריד לי תפרופיל ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רן , בארטון ואיזראליין .

אם יש לכם משהו להוסיף (מכייוון שהייתם הכי פעילים בדיון ;)) אז אשמח לשמוע ..

אל תדאג מינימייזר, תודה רבה גם לך, ואם יש לך להוסיף משהו אז תודה :) .

בקיצור תודה לכל מי שעזר לי. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לבלבל אותו הנוהלים בצבא מישתנים מידי פעם ואתם לא יודעים איזה פקידה שמנה כותבת איזה יחידות הוא מעונין (תחשוב לפחות על 3 ליפני)

ואיזה פקידה שמנה כותבת מוטיבציה וכו ודרך אגב גם אנשים שיש להם פרופיל נמוך יכולים לשרת בגדודים וגובניק בגדוד זה לא משהו לא כל הגובניקים

בגדודים הם קרבים שהורידו פרופיל וצריך להיות  :silly:  :screwy:כמוני כדי להיות גובניק בעורף אחרי שגייסו אותך לקרבי

תגיד שאתה מוכן לקרבי ולא תעשה אף בעיות אבל שאתה מעונין יותר במה שבחרתה

ובנוגע לממרם גם במיקרוסופט יש אנשים שהתפקידים שלהם לא משהו יש פקידות ומנקים ועוזרים למינהם גם הם יכולים ליקרוא להצמם עובדי כמו

שהפקידות בממרם משרתות בממרם אבל שאני אומר ממרם אני מיתכוון לאנשי המחשבים הרצינים והיחידה הזות גרמה למספיק אנשים להרוויח הרבה כסף באזרחות

כמה מהם מיליונרים היום והשם עצמו נותן לך כמה נקודות שאתה מחפש עבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש במודיעין כמה מסלולים דומים, שחקים וחבצלות אבל אתה צריך בשביל לקבל זימון אליהם נתונים מתאימים, בין השאר לאמר בראיון אישי שאתה רווצה קרבי ותשמח לשרת בכל מקום קרבי שתוצב בו אבל יש לך העדפות מסויימות אחרות(ממר"מ וכו..)

אה ויש גם טלפיות שלשם יותר קשה להגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה אמור.. תקא עליהם קצת ואם זה מעניין אותך אין סיבה שלא תזכיר אותם. זה רק יכול להראות למראיינת שלך שאתה יותר רציני מאחרים

וזבאמת התעניינת ו"חקרת" לעומק את היחידות.. אני בראיון שלי הזכרתי כמה סיירות שאני רוצה להגיע אליהם והמראיין שלי די התרשם ממני

לפי הבחנתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בראיון שלי הזכרתי כמה סיירות שאני רוצה להגיע אליהם והמראיין שלי די התרשם ממני לפי הבחנתי..

חחח אתה הזכרת סיירות. הוא יזכיר "ניירות" (תפקידים ג'ובניקים) נראה כמה המראיין\נת שלו יתרשמו בכל הנוגע ל"מוטיבציה לקרבי"...  :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...