דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על ספקי כוח , כל הבקשות/הצעות/הערות/שאלות - בדיון הזה.

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ספקי HEC הם טובים הרבה יותר מהספקים חסרי השם הסתמיים, אבל אין שום סיבה להגדיר אותם כמדהימים.

היה אצל מישהו ספק HEC שקיבל בטעות מתח משתי פאזות, וגמר את כל הרכיבים במחשב.

ספק טוב באמת מגן על הרכיבים ויהי מה.

אני ממליץ להגן על רכיבים יקרים בספק טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה לקנות למערכת מחשב "רגילה" ספק יקר כשאפשר למצוא ספק איכותי וזול.

רוב ספקי HEC הנפוצים מחזיקים יפה מאוד מערכות אפילו די כבדות , אף אחד כאן לא הגדיר אותם כ"מדהימים" , אבל תאמין לי שהספקים

האלו יותר ממספיקים לרוב המערכות , מנסיון.

כשמדובר בציוד יקר אז מומלץ לקנות ספק קצת יותר איכותי ויקר.

אבל כמו שאמרתי כבר - כל מחשב שונה בחומרה שלו ובצריכת חשמל שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק שהתפוצץ מבחינתי לא אומר שהוא לא טוב. קורה שספקים מתפוצצים או נשרפים. כמובן שאם זאת בעיה כרונית זה כבר משהו אחר.

הדבר החשוב ביותר עבורי (מלבד אספקת מתחים ביציבות ובעומס מוגדרים) הוא שאם כבר הספק הלך שבשום פנים ואופן לא יקח איתו רכיב המחובר אליו.

דוגמא לספקים ברמה כזאת הם ספקים של Fortron - FSP Group.

אני עובד עם הספקים האלה יומיום במשך יותר משנתיים, ולעיתים רבות בלחץ של זמן. בתנאי לחץ כידוע קורות טעויות, ולא אחת גרמתי לקצרים, קפיצות מתח בכניסת ה AC ואפילו הרגתי שניים בטעות כשחיברתי 220 לכניסת 110.

מעולם לא מת אחד בשל קצרים ונחשולים, אבל הכי חשוב, מעולם לא איבדתי פריט ציוד בגלל ספק כח.

HEC נחמדים מאוד, נותנים תמורה טובה למחירם ואני מאוד ממליץ עליהם למערכות פחות חשובות, אבל אני לא מוכן להשתמש בהם בעבודה, או במחשב הפרטי שלי בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה אתה צודק , כל אחד והשיקולים שלו לבחירת ספק.

HEC נחמדים מאוד, נותנים תמורה טובה למחירם ואני מאוד ממליץ עליהם למערכות פחות חשובות

ככה גם אני חושב:

כשמדובר בציוד יקר אז מומלץ לקנות ספק קצת יותר איכותי ויקר.

לפי דעתי לא צריך לקחת סיכון בדברים כאלה ,

אני ראיתי כאן אנשים שמתעקשים להישאר עם ספק ג'נרי ולא להוסיף 500 שקל+- לספק איכותי , אבל מערכת ב10K אין להם בעיה לקנות.

ושוב:(:))

כדי שיהיה אפשר לתת ספק שיהיה מתאים למערכת , צריך לדעת את המפרט הטכני , ככה אפשר יהיה לדעת איזה סוג ספק צריך לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שומע פה תגובות שדי סותרות את עצמן... אני מבין שהספקים של HEC " מסוגלים להחזיק מחשב, " ושהם טובים יותר מספק ג'נרי מעאפן, אבל אתם אומרים שאתם לא הייתם משתמשים בו... לא ברור :)

אני מצידי אוותר על הספק שלהם אם אני אגלה שהוא לא יכול להחזיק מעמד הרבה זמן, חבל להוציא 380 שקל על ספק 470W שייהרס תוך זמן קצר, לא? אפילו אם הוא יותר טוב מהספקים הג'נריים.

אגב המחשב שיהיה לי יכיל AMD64-3000-s939 ו GF6600GT והארדיסק וצורב. לא יותר מדי עומס, אבל אם אני אעשה לדברים הספק לא יצליח לסחוב? או שהוא יצליח, אבל תהיה לו תכולת חיים קצרה?

מה בעצם היתרון של ספקים מחברות איכותיות כמו אנטק על ספקי HEC, חוץ מסיפוק של יותר זרם במולקסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא הבנת נכון את התגובות ,

הספקים של HEC לא ייהרסו לך תוך זמן קצר , אם אתה רוצה תציץ קצת על חתימות המשתמשים בפורום אתה תראה שיש מערכות מחשב בהרבה יותר חזקות ממה שהולך להיות לך ,

עם חומרה יותר כבדה ועם ספקים כמו HEC 300 AR-T/HEC 475 שהם מרוצים מהם ולא עושים להם בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה מחשב חדש ורציתי לשאול האם הספק כוח Thermaltake 360WATT 2 FAN

יכול להחזיק את המערכת :

סה"כ מחיר ליח` כמות מוצר קטגוריה מק"ט

1,088.75 1,088.75 1 מעבד 939 AMD Athlon 64 3000 BOX Socket  מעבדים AMD SO3000939

743.68 743.68 1 לוח אם מבית מדגם AV8-3rd Eye  לוחות אם עבור AV8-3rd

972.98 486.49 2 זכרון מבית TWINMOS בגודל 512MB 400MHZ  Twinmos512   

1,844.33 1,844.33 1 כרטיס מסך GFORCE FX 6800 מבית ALBATRON  fx6800ALBA

398.61 398.61 1 דיסק קשיח WD 80GB 7200 RPm 8MB Buffer Serial ATA  דיסקים קשיחים 4788885551

+אוברקלוק נכבד

+3 מאווררים 120 מ"מ

+מקלדת, עכבר, ושאר הציוד ההיקפי

האם הספק הזה מספיק חזק + אמין(המחשב עולה הרבה, הספק הזה מספיק מגן על המחשב?) בשביל המערכת הזאת כולל כל מה שהוספתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה מחשב חדש ורציתי לשאול האם הספק כוח Thermaltake 360WATT 2 FAN

יכול להחזיק את המערכת :

סה"כ מחיר ליח` כמות מוצר קטגוריה מק"ט

1,088.75 1,088.75 1 מעבד 939 AMD Athlon 64 3000 BOX Socket  מעבדים AMD SO3000939

743.68 743.68 1 לוח אם מבית מדגם AV8-3rd Eye  לוחות אם עבור AV8-3rd

972.98 486.49 2 זכרון מבית TWINMOS בגודל 512MB 400MHZ  זכרונות Twinmos512   

1,844.33 1,844.33 1 כרטיס מסך GFORCE FX 6800 מבית ALBATRON  כרטיסי מסך fx6800ALBA

398.61 398.61 1 דיסק קשיח WD 80GB 7200 RPm 8MB Buffer Serial ATA  דיסקים קשיחים 4788885551

+אוברקלוק נכבד

+3 מאווררים 120 מ"מ

+מקלדת, עכבר, רמקולים ושאר הציוד ההיקפי

האם הספק הזה מספיק חזק + אמין(המחשב עולה הרבה, הספק הזה מספיק מגן על המחשב?) בשביל המערכת הזאת כולל כל מה שהוספתי?

בוא אני אזרוק אותך טיפה קדימה וקצת אני אשפר לך את המחשבה

תנסה היום להוסיף עוד דיסק קשיח למפרט הזה אתה תתחיל לשאוב לו את המיץ לספק הזה ....

אתה משקיע כ"כ הרבה על מחשב ( כרטיס במיוחד ומעבד רצחני ) אז למה לא להוסיף עוד כמה גרושים ולקחת משהו חזק ??

TT מאוד חדשים בתחום לעומת אנרמקס ואנטק ...וזו חברה (TT) שהיא "מתמחה" בהמון דברים ולכן היא מפסיקה להיות יצרן מתמחה בעוד שאנרמקס ואנטק הם בגומחה מסויימת של מארזים וספקים

ולאלו שיקפצו עכשיו כשאני אגיד "קח ספק של OCZ" - סתמו ותקשיבו שניה בבקשה - היא יצרנית מתמחה ב מוצרים ל OC ולכן הספק שלה הוא בין המומלצים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...