על מאווררים ורעשים... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על מאווררים ורעשים...

sxs

Recommended Posts

יש לי מגרת איורור להארדיסק, והיא עושה רעש של מפעל באמצע תהליך עבודה קשה

אני עד... יש רק מפעל ליצור לא קנביציונאלי אחד שהפקחים של UNSCOM עוד לא ביקרו בו.... תגיד כמה סאדאם משלם, או שעכשיו עברת לעבוד בשביל בין בין :P

אני חייב לציין שלא אחת שכנים עברו דירה כדי להימלט מהצווחה כפולת הטונים (משהבינו שהוא לא יותר על מפעלו) :o

ואגב, הרעידות.... אפשר בקלות להצמיד את המחשב למיטה ולקבל מיטת מסז' או לחילופין להצמיד אותו לאמבטיה ולקבל ג'אקוזי (טוב... צריך גם איזה מקור הנפחת אויר........ cwm3.gif)

טוב, די! - ביי :hat:

נ.ב. אני לא אוהב רעש מהמחשב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי SX1030B עם 4 מאווררי 80mm בתוכו.

אני רוצה לדעת האם אני ירגיש הבדל ברעש אם אני יחליף את המאוורר שעל המעבד(Spire) באיזה משהו בומבסטי של 7000RPM?

אתה מכיר Subaru Impreza GT AWD , Alfa Romeo Alfasud Quadrofolio Verde ?

אז זה אותו רעש בטורים זהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי SX1030B עם 4 מאווררי 80mm בתוכו.

אני רוצה לדעת האם אני ירגיש הבדל ברעש אם אני יחליף את המאוורר שעל המעבד(Spire) באיזה משהו בומבסטי של 7000RPM?

אתה תיצטרך לשלם לפסיכיאטר אחרי הצווחות אימה שהמאורר יוציא....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תשמע חביבי...

אני לאחרונה התקנתי מאוורר 92מ"מ על המארז. המאוורר הזה אמור לינוק אוויר חם מחוץ למארז. המאוורר הזה הוא חזק במיוחד ומוציא 110CFM ... שזה המון בשביל מאוורר 92מ"מ. שים לב, המאוורר הזה מנגן בעוצמה של 55dba, וזה היה מספיק בשביל לא לרצות להדליק את המחשב בכלל. זה היה פשוט נורא. אתה חייב לזכור שלא רק המאוורר עושה רעש בגלל שהוא מסתובב, אלא גם האוויר הזורם דרכו, כמה הוא צמוד למארז, מעבר דרך פילטר(מגביר רעש) וכו'... בקיצור יהיה לך מחשב קר! למה? כי אתה לא תפעיל אותו! תאמין לי, לא תפעיל אותו, זה רעש בלתי נסבל. נראה אותך משחק Thief עם רעש רקע כזה?!?!?!

בכל מקרה, ניקח מאוורר 80מ"מ בעובי 38מ"מ (העבה ביותר כיום). מאוורר כזה במהירות של 52.5dba וזה בסל"ד של 5700. תעלה את ל-7000 סל"ד (איפה בכלל תשיג מאוורר כזה??? אולי בחנויות המשווקות ראדארים, אשר זקוקים לקירור חזק מאד)

ותקבל כ-75dba. בקיצור כמו לשבת ליד אוטובוס עס מנוע עובד (זה בדוק...!).

אשמח לענות על עוד שאלות אם יהיו לך.

בשביל התחלה כך קישור לאצר של מאווררים מעולים...

www.deltaww.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...