אני מעוניין במעבד חזק 64 ביט עם ליבה בודדת וקירור פאסיבי - עמוד 14 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מעוניין במעבד חזק 64 ביט עם ליבה בודדת וקירור פאסיבי

borg

Recommended Posts

• תגובות 209
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

iakovl,

אם אתה אומר שהקירור של MSI ל-NF4 רועש, אז זה נקודה לזכות ה- ש-integral מדווח כי המאוורר שלו מאוד שקט.

אתה אומר שהקירור הפאסיבי של זלמן ל-NB דורש מאוורר. אם כך, אז למה הם לא מייצרים גוף קירור נורמלי שכולל מאוורר שקט?

תודה על הקישור לכתבה על ה-. את רוב הדברים בכתבה כבר ידעתי, אבל היא חידשה לי בנוגע לגוף יעיל ושקט של זלמן Zalman VF700-CU לכרטיס מסך, כתחליף לגוף פאסיבי וחם (חלופה אפשרית). כמו-כן, הכתבה קצת בלבלה אותי לגבי כרטיסי PVR עם שני טיונרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהוא לא יכול לעבוד בלי מאוורר

אלא שצריך שתהיה זרימת אוויר טובה

אנשים מריצים אותו בלי מאוורר אבל המעלות יכולות להגיע גבוהה

ועוד חוק קטן

שקט זה 0dBa מה אומר פסיבי

כמה שיותר פסיבי אבל עם אוורר טוב

ככה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למארז אין זרימת אוויר טובה. בעיקרון, הוא מיועד לקירור פאסיבי ללא איוורור.

רמת רעש של 0dBA זה המצב האופטימלי, אבל 20dBA זה מאוד שקט.

BIG NO NO :nono:

חייב להיות זרימת אוויר

קח מאוורר שים אותו בV נמוך אבל העיקר שהאוויר יזוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בורג,

ת'אמת, אני לא כל כך מבסוט מהמארז שלך. אני מסכים עם IAKOVL, הוא יפה, אבל אתה הולך להכניס כרטיס מסך חזק בפנים, וציפסט NF4 ובאמת הזרימת אוויר שלו לא נראית משהו. אפילו לא שמו חורי אוורור לאזור הכרטיס מסך כמו למשל בזה:

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=3734

אני הייתי שוקל לעשות למארז ולהוסיף מאווררי 120 או לחילופין מחפש מארז אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש גם מוד שמאפשר להריץ SLI על הלוח

אבל אני לא מוצא את התמונות והמאמר על זה

כבר הרבה זמן אי אפשר לעשות SLI על לוח שלא מיועד לכך

(עוד דוגמה זה ה DFI LanParty UT NF4 Ultra-D)

בדרייברים חסמה את האפשרות דיי מזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק

אבל!!!

לפי הזיכרון שלי הם סגרו את ה"מוד" הזה בגרסאות A4 של הNF4U

אני למשל בעליו של A3

מה שלמיטב זכרוני מאפשר לי לבצע מוד זה

נופ

הם סגרו את המוד בדרייבר בגירסאות הישנות יותר

ובחומרה בגירסאות החדשות יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BIG NO NO  :nono:

חייב להיות זרימת אוויר

קח מאוורר שים אותו בV נמוך אבל העיקר שהאוויר יזוז

איפה אתה מציע שאני אשים מאווררים? :s05:

לא מדובר ב-Desktop עם הכנה למאווררים מקדימה, מאחורה, על הדלת ובגג. זהו עם 2 מאווררים 60mm מאחור (מול המעבד), ומאוורר 120mm בספק כוח.

בורג,

ת'אמת, אני לא כל כך מבסוט מהמארז שלך. אני מסכים עם IAKOVL, הוא יפה, אבל אתה הולך להכניס כרטיס מסך חזק בפנים, וציפסט NF4 ובאמת הזרימת אוויר שלו לא נראית משהו. אפילו לא שמו חורי אוורור לאזור הכרטיס מסך כמו למשל בזה:

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=3734

אני הייתי שוקל לעשות למארז ולהוסיף מאווררי 120 או לחילופין מחפש מארז אחר.

יש במארז חורי אוורור מעל המעבד (עם תעלה קטנה מבפנים), מעל הכרטיס מסך ומתחת לכלוב של הדיסקים הקשיחים.

Overview.jpg

הכרטיס מסך הוא 6600GT עם קירור פאסיבי של או אקטיבי שקט של זלמן Zalman VF700-CU.

לגבי הצ'יפסט של ה-NF4, אני לא אנתק את המאוורר שלו (אתה אומר שהוא לא נשמע).

אני לא יודע לעשות , אבל מה ההצעה שלך? לא נראה לי שיש במארז מקום למאוורר 120mm, גם ככה הוא די צפוף.

יש לך הצעה למארז HTPC עדיף? ה- שהצעת ממש מכוער עבור .

מבחינתי, HTPC צריך להשתלב בתוך מערכת סטריאו, ולא לבלוט כמחשב. הוא צריך להיות בעל מראה חלק ואלגנטי, ולכלול כונן , צג VFD, קורא כרטיסי זיכרון וחיבורי ו-FireWire קדמיים (עדיף מוסתרים). ה-Ahanix D.Vine 4 וה-Ahanix MCE601 הם היחידים שמצאתי שעונים לדרישות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOOT

כרגע ראיתי את המחיר של ה D.vine 4, כמעט 1400, מטורף!!! והוא בא בלי ספק

מצד שני יש את הANTEC OVERTURE Piano Black Quiet Media Case שבא עם ספק מצויין בחצי המחיר!!!

עם ההפרש הזה

אתה יכול לקנות VFD שיתן לך עוד כמה פונקציות

ללכת למקצוען שיכין לך פאנל קדמי חדש, או להעזר במישהו מהפורום

ליצור מארז שיענה לדרישות שלך ולא יעלה יותר מ1800 ( הD.vine 4+ ספק טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של ה-Ahanix D.Vine 4 ושל ה-Ahanix MCE601 דומה.

בפנדה כתוב שה-D.Vine 4 מגיע בלי ספק כוח. אבל, ה-MCE601 אמור בעיקרון להגיע עם ספק כוח SilentX 350W שהתכוונתי להזדכות עליו. מה המחיר של ספק כוח כזה?

אי-אפשר בכלל להשוות בין המראה של ה- (שרואים כי מדובר במחשב, ולא יפה במיוחד), לבין המראה האלגנטי של ה-Ahanix שנראה כמו נגן מקצועי.

נראה לי שלקנות מארז פשוט יותר ולקחת אותו למקצוען שיעשה לו מוד עצבני, יעלה לי הרבה יותר כסף (חומרים + עבודה), ולא בטוח שזה יצא באותה הרמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של ה-Ahanix D.Vine 4 ושל ה-Ahanix MCE601 דומה.

בפנדה כתוב שה-D.Vine 4 מגיע בלי ספק כוח. אבל, ה-MCE601 אמור בעיקרון להגיע עם ספק כוח SilentX 350W שהתכוונתי להזדכות עליו. מה המחיר של ספק כוח כזה?

אי-אפשר בכלל להשוות בין המראה של ה- (שרואים כי מדובר במחשב, ולא יפה במיוחד), לבין המראה האלגנטי של ה-Ahanix שנראה כמו נגן מקצועי.

נראה לי שלקנות מארז פשוט יותר ולקחת אותו למקצוען שיעשה לו מוד עצבני, יעלה לי הרבה יותר כסף (חומרים + עבודה), ולא בטוח שזה יצא באותה הרמה.

כל מה שאתה צריך בשביל מראה מקצועי זה פרונט חדש מאלומיניום

אני לא חושב שזה יקר מדי

לוקח לבעל מקצוע שמתעסק באלומניום, נותן לו מידות מדויקות וזהו

הקירור עדיף

ואם אתה הולך על שקט

אין לך ממש ברירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שיש חורי אוורור על ה DEVINE 4. אתה בטוח?

צריך לבדוק את המארז לגבי אפשרויות הוספת מאווררים.

התמונה שהבאתי היא של ה-MCE601. לגבי ה-D.Vine 4, אני לא יודע אם יש לו חורי איוורור.

בעיקרון, אני מעדיף את ה-MCE601 שיש לו חורי איוורור, והוא גם הרבה יותר יפה. הבעיה עם ה-MCE601 היא שהוא די נמוך, ובביקורת שקראתי עליו ב-Anandtech כתוב שהוא לא מתאים לספק כוח ATX בגודל סטנדרטי, למרות שבמפרטים שלו (בין השאר באתר של Ahanix) כתוב שמהמארז מתאים לספק כוח ATX סטנדרטי, כך שאני יודע מה נכון.

לגבי אפשרויות של הוספת מאווררים, אני לא חושב שזה אפשרי במארז הזה. בנוסף לכך, גם ככה אני מתפשר עם קירור אקטיבי של זלמן למעבד במקום קירור פאסיבי.

כל מה שאתה צריך בשביל מראה מקצועי זה פרונט חדש מאלומיניום

אני לא חושב שזה יקר מדי

לוקח לבעל מקצוע שמתעסק באלומניום, נותן לו מידות מדויקות וזהו

הקירור עדיף

ואם אתה הולך על שקט

אין לך ממש ברירה

הפאנל הקדמי מאלומיניום הוא בעובי 0.8mm, והוא מלוטש ברמה גבוהה בגימור שתואם את שאר המארז שהוא בצבע כסף.

בנוסף לכך, יש בפאנל חורים מעוגלים ויפים בלי פינות חדות עבור ה-VFD והכונן , פתח בגודל "5.25 עבור קורא כרטיסי זיכרון עם הכנה לחיבורי USB ו-FireWire עם דלת תואמת מאלומיניום שנפתחת בלחיצה קלה.

כמו כן, כפתורי ה-Power וה-Reset הם מאלומיניום עם נורית כחולה קטנה.

לא נראה לי שאדם מקצועי יוכל לעשות את אותה העבודה באופן ידני במחיר יותר זול.

הייתי מוכן לשלם לאדם מקצועי שיבנה לי מארז איכותי שלם מאלומיניום לפי מפרט אישי מדוייק, אבל נראה לי שזה ייצא הרבה יותר יקר מ-MCE601 מוכן.

בכל זאת, אם יש כאן מודר רציני שמוכן לקחת על עצמו את המשימה (תשלום מלא במסירת המארז המוגמר לשביעות רצוני), אשמח לקבל הצעה. דרך אגב, מדובר במארז מאלומיניום + אלקטרוניקה (הכנות ל-FireWire ,, לחצן הפעלה, Reset, לדים וכו'...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...