תנועת גוש שלום אוספת ראיות נגד קציני צבא , ומאיימת עליהם בתביעות ! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנועת גוש שלום אוספת ראיות נגד קציני צבא , ומאיימת עליהם בתביעות !

udicol

Recommended Posts

פרפ' גורדון מאוניברסיטת באר שבע - בין גוריון שלח מכתב לרמטכ"ל ובו הוא כותב על ראיות לכאורה שהם מתכוונים להעביר לבית בדין לפשעי מלחמה , שקיימים ברחבי אירופה . אני מניח שמדובר על האג , ו- בריסל .

תדהמה , חרדה , כעס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

UD מי וקח אותו בכלל ברצינות, הבן אדם שפוך לגמרי, בין מילה למילה הוא מנמנם, לשמאל תמיד יש גימיקים מפתעים בעליבותם.

ראית את אורי אבנרי?

גם אחד שעומד לשפוך מנוע בקרוב.

לא מבין למה מתייחסים אליהם ברצינות.

הם בטח מכינים את התירוץ שלהם ליום שבו מדינת תיפול לידיהם המטונפות של שכנינו, כי אין דרך אחרת להסביר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איו זכות יש לפלסטינאי לבוא לתוך ארצנו ולהרוג גברים נשים וטף זה פשוט דבר לא נתפס בתודעה שאדם יצא מפתח ביתו\צריפו\סימתתו אל מותו רק כדי להרוג אנשים חפים מפשע ???

אבל על אותו המטבע כאשר אתה ממרר לאדם את החיים בצורה שלעולם לא נבין ונקווה שלעולם לא נצטרך להבין הוא יתאבד על כל דבר שיגידו לו.

בסופו של עניין התביעות של חבריי גוש שלום אינן בזמן נכון כיום חיי אדם חפים מפשע חשובים יותר אפילו מפשעי מלחמה שאנחנו (כל עוד הם קטנים ממה שעושים לנו) אך בטווח הארוך מדינתנו לא תוכל לשרוד כל עוד היא מושתת על עקרון של ימי הביינים שאומר כי המדינה והדת 1 הם, אומנם יש צורך בקיום ציווין דתי וזיקה למסורת אך חייבים להפריד בין השניים אפילו במחיר של איבוד 30% מהמנדטים היהודים בכנסת אני מאמין שהגענו כבר ליום שמעמדנו מספיק איתן כדי לעשות צדק ולהתקדם לעת החדשה שבה, כל אדם רשאי לחופש דתי אך בשום אופן לא לפגוע במדינתו והם הרי תמיד ירצו בהכחדתנו אבל ברגע שנתת את מה שמגיע ולצד השני לא הספיק אז כבר אתה יכול להיכנס בו בלי כל התנגדות אפילו מהעולם הערבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...