מה זה בדיוק מקינטוש?!? - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה בדיוק מקינטוש?!?

Recommended Posts

כמובן שמחיר מלא לצרכן לדעתי יהיה בסביבות ה8K.

זה יספיק לך בדיוק ל-eMac:

מעבד G4-700Mhz

128MB של זכרון SD- 100MHz

דיסק IDE 40GB - במהירות 5400RPM

מה אתה אומר, היית מחליף את השרת שלכם במשהו כזה? :)

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו קונים Imac ל- (אני חוסך מילים) מתמטיקאים שלא בדיוק כיף להם להתעסק עם Windows או .

מכיוון שמדובר במוסד אקדמי , אני דיי נסער מביזבוז כסף מיותר .

אפשר לשאול בשביל מה ? מחקר ? נוחות ? סתם כי יש כסף מתורמים ?

אז ככה לשאלות אילו יש תשובות ברורות !

מחקר - לא :nono: אפשר להסתפק ב- Windows2000 חזק במחיר מופחת .

נוחות - לא :nono: המצפון שלי אוסר עליי (בגלל המצב וכ....)

סתם כי יש כסף - כן כן כן - ויש להם הרבה !

מתורמים- זה אני ממש לא יודע .

מותרות , ביזבוזים , ו******** .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו קונים Imac ל- (אני חוסך מילים) מתמטיקאים שלא בדיוק כיף להם להתעסק עם Windows או .

זה מעניין... שאלת אותם לגבי הסיבה? יכול להיות שהתוכנות שהם צריכים קיימות רק למק? בעבר זה היה עניין שבשיגרה.

נוחות - לא :nono: המצפון שלי אוסר עליי (בגלל המצב וכ....)

לא ממש הבנתי??? אתה טוען שמק יותר\פחות נוח מ-PC? אני אישית מעדיף את ממשקי המשתמש של , KDE ואפילו BeOS ז"ל, אבל בכלל לא יפתיע אותי אם אלה שהתחילו עם יעדיפו להמשיך איתו. זה ברור וזה מובן.

מותרות , ביזבוזים , ו******** .

הממ.... "********"

אאאאאאאאא?

אאאאאאאאב?

אאאאאאאאג?

...איפה שמתי את ה-LOpht Crack שלי? :-\

It's iMac, BTW. ;)

Indeed it is, ראה Appendix A בהודעת הסטיקי של הפורום כאן.

מומלץ לכל מי שמתלבט בנושא איות נכון של מושגי שונים.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היא שהם מכירים את המק הראשון "שהיה" , והם בעצם עדיין עושים את ההשוואה מול ה- הישן .

כנראה שהם עוד לא הפנימו את הנתון כי - ומערכות ההפעלה החדשות , במיוחד Windows 2000 נוחות ויציבות .

הם טוענים כי הם צריכים מערכת הפעלה ידידותית ויציבה .

והם פשוט צריכים להשתמש בתוכנת mathematica שכבר מזמן מותקנת ב- והיא עובדת שם מצויין .

ולגבי "****** " - בכל מקום שיש כסף יש שחיתות .

ואני לא אומר שיש שם שחיתות .

נוחות - אני לא הייתי מוציא כספים ממוסד חינוכי ע"מ לקבל נוחות בזמן שהמצב בארץ גרוע כל כך !

כן , הם חושבים עדיין שמקינטוש נוח .

נו באמת , אתה לא חושב שהם קצת מגזימים . הם אוהבים לרכוש צעצועים יקרים ויפים למכתבה .

עריכה: איות בכותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוחות - אני לא הייתי מוציא כספים ממוסד חינוכי ע"מ לקבל נוחות בזמן שהמצב בארץ גרוע כל כך !

הם בטח אומרים: "2 מקים עולים כמו שכר לימוד של סטודנט אחד.... חפיף! ;D"

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תקברו אותי, אבל זה שווה את היריה.

המקים החדשים, אולי לא משתלמים, זה נכון. אבל בעבודה גרפית, במחשב עם שני מעבדים, שזה סטנדרט היום, עם תכנה מתאימה, כמובן אני מדבר על OSX, ותכנת עבודה שתומכת בעסק, ורשימה יש באתרה של אפל, ישנו יתרון לעיתים למק. בפוטושופ לא ממש. (הכל משווה את הDUAL 867 עם 512 MB זכרון, לP4, 1.6, עם כמות זכרון זהה. ואגב, כל הDUAL G4 הנמכרים מגיעים עם זכרון , שבדגם המינימלי זהו PC2100, ובדגמים מעליו PC2700. אני חושב שזהו זכרון סטנדרטי של , ואפל מפריזה במחירים של השדרוגים. כמו כן, יש למעבדים L3 CACHE, שאין בP4. חוצמזה, התוכנות שיש למק, כל סדרת ה I, כמו iTunes, iMovie, וכו', פשוט מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...