יצאה גרסה חדשה לתוסף הכי תוסס בעיר, עכשיו 100% נטול גריסמאנקי !!! - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצאה גרסה חדשה לתוסף הכי תוסס בעיר, עכשיו 100% נטול גריסמאנקי !!!

icebreak

Recommended Posts

טוב, לאחר שינוי בקוד של האתר שגרם לתוסף להפסיק לעבוד זמנית, כתבנו את התוסף כמעט מחדש, וגם יש אתר חדש...

אני רוצה דבר ראשון להודות ל MoRoses שעזר גם בכתיבת חלק נכבד מהקוד מחדש בצורה יותר "תיקנית", וגם בבדיקת תקינות הגרסה החדשה.

לכבוד ההשקה יש אתר חדש שמכיל גם הסברים וגם לינקים להורדה:

http://icebreak.zickel.net/hwzone/

וכמובן השינוי הכי גדול הוא שכעת אתם יכולים להוריד את התוסף כ EXTENTION ישירות ל FIREFOX, בלי צורך באף דבר, ולא ב GREASEMONEY.

כמוכן, הוכנסו שינויים חדשים כמו הבעיה המעצבנת ב FIREFOX שכתורת באינגלית היו הפוכות ואי אפשר ללחוץ עליהם תוקנה ועוד...

נ.ב. למי שעובר להשתמש ב EXTENTION, תסירו את התוסף הקודם שהיה ל GREASEMONKEY לפני כן (שלא יהיה התנגשות)...

כרגיל, לשאלות, בעיות, טענות וסתם דבי תודה מוזמן להגיב פה....

---

ולמי שלא יודע במה מדובר:

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=122203.0

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=114559.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר יותר מסובך

כי כשאתה בעמוד הראשי אתה לא נחשב כ"מחובר" למערכת הפורומים והפונקציה של לדעת איזה הודעות עוד לא קראת לא זמינה

אפשר מן הסתם לפתור את זה ע"י התחברות עצמאית של התוסף למערכת הפורומים בכל כניסה לדף הראשי אבל זה ייקח זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי רוצה אופציה לתוסף שיפעל ישירות מהדף בית של HW ולא רק בתוך הפורום

יחסוך קליק מיותר :P

האם אתה מדבר על התפריט שמופיע למעלה עם הקיצורים השונים, או/גם על משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי כלכך על מה מדובר נכנסתי ללינק שהבאת נכנסתי לפורומים ומשום מה הוא יותר מהיר לי עכשיו.. להכנס כל פעם דרך הלינק שהבאת ? אני מרגיש

שזה יותר מהיר ממה שיש לי עכשיו לא יודע למה הפייר פוקס מתחיל להיות לי קצת איטי :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי כלכך על מה מדובר נכנסתי ללינק שהבאת נכנסתי לפורומים ומשום מה הוא יותר מהיר לי עכשיו.. להכנס כל פעם דרך הלינק שהבאת ? אני מרגיש

שזה יותר מהיר ממה שיש לי עכשיו לא יודע למה הפייר פוקס מתחיל להיות לי קצת איטי :x

אין לי מושג פשוט על מה אתה מדבר... הלינק שנתתי מכיל לינק להורדת התוסף שמשפר את חווית הפורומים, הוא לא קשור בכלל למהירות גלישה...

וגם לא ברור לי למה ה איטי.. אולי התקנת כל מני EXTENTIONS אחרים ? EXPLORER לא איטי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג פשוט על מה אתה מדבר... הלינק שנתתי מכיל לינק להורדת התוסף שמשפר את חווית הפורומים, הוא לא קשור בכלל למהירות גלישה...

וגם לא ברור לי למה ה איטי.. אולי התקנת כל מני EXTENTIONS אחרים ? EXPLORER לא איטי ?

עזוב הסתבכתי עם זה.. ולא יודע הורדתי משהו נגיד דרך ה FIRE FOX מ GET RIGHT FLASHGOT של הפיירפוקס זה הוריד לי על 50 ..

ושהורדתי עם אקספלורר זה הוריד על 180-190 ובדרך כלל נגיד שאני רוצה לכתוב פה תגובה אז לוקח איזה 2-3 דקות עד שהוא מגיע

לעמוד של התגובה ואיזה 2 דקות עד שזה שולח ... לא יודע מה זה מוזר .. בדרך כלל זה מוריד לי ב GetRight של flashgot fire fox דברים יותר מהר

מאינטרנט אקספלורר... עכשיו זה הסתדר קצת :P ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לשאול, זה יעבוד תחת לינוקס? אם לא, עבודה חדשה ;D

לא בדקתי, אבל אני לא רואה סיבה למה זה לא יעבוד...

אני הייתי רוצה אופציה לתוסף שיפעל ישירות מהדף בית של HW ולא רק בתוך הפורום

יחסוך קליק מיותר :P

האם תוכל להסביר לי כמו שביקשתי למה הכוונה בדיוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...