איך להעביר חוטים דרך הקיר? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להעביר חוטים דרך הקיר?

nice

Recommended Posts

זה מאד תלוי איזה תעלות יש לך ומה כבר עובר דרכם...

ולא צריך כלים מיוחדים בשביל זה

אם אין לך תעלות מתאימות איש מקצוע לא ממש יעזור לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מבין בחשמל. תן לאיש מקצוע לעשות את זה..(גם לא יקר במיוחד)

אתה רוצה להעביר עוד חוטי חשמל בתעלות?

נ.ב אתה יודע שהתעלות הולכות בסדר מסויים..(מהמפסק לקופסא והמקופסא למנורה למשל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב.

אני אישית העברתי את החוטים דרך הקירות, החדר של אחי ושלי די קרובים פשוט מאוד אם יש לך את הציוד הבא:

א:מקדחה+מקדח -14-16 קודח דרך קירות בטון אפילו אתה עושה חור קטן בתוך הקיר בשביל החוט, חשוב מאוד להקפיד על סיבובים נמוכים של המקדחה ולחץ גבוהה כלפי הקיר, כאשר אתה מוציא את המקדחה מן הקיר אחרי החור כבר נעשה עליך להוציא אותה בסיבובים וכלפי חוץ, כך המקדחה לא תיתפס בקיר זה מה שאנשים מקצוע בדרך כלל עושים, אם אתה לא יודע עליך לחבר את המקדחה לתקע של 220V.

אם אינך יודע לחבר את המקדה למקדחה או דבר דומה אתה יכול לשאול אני די מבין בתחומים האילו עבדתי בחשמלאות ועבאות במשך כמה שנים,(בתור עוזר לחשמלאי כמובך),

(ההודעה הראשונה שאני עוזר למישהו כאן ;))

זה בכלל לא עיניין מסובך, אתה יכול לשאול שאלות גם בICQ וMESSNAGER שלי

מאחלה לך הצלחה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרטים המלאים היו בהודעה הקודמת שכתבתי . אבל לצערי אף אחד לא הגיב אליה. :(

אני רוצה להעביר כבל כדי ליצור בין שני מחשבים. הכבל יעבור מהחדר הסמוך אל החדר שלי (שיש בו תעלות בזה אני בטוח. ושככל הנראה

גם החשמל עובר בו וגם הטלפון והטלביזיה בגלל שהחדר נבנה לאחר הבניין )

המכרים שלי מסרבים לעזור בגלל שאין להם מושג איך לעשות את זה, אבל אני רוצה לעשות את זה לבד, גם בשביל הפוזות וגם בשביל העיקרון.

אני אשמח אם תסבירו לי איך לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב.

ההסבר נימצא למעל בהודעה שלי,אך אני גם אוסיף שאם יש חוטי חשמל או בבטון בקיר אז זה לא יעזור לך הרבה, דעתי האישית מכיוון שאתה ממש לא מבין בזה, אני ממליץ לך לפנות או לאיש מקצוע או לפחות לאדם שעשה דברים כאלה,אם אתה לא יודע להשתמש במקדחה כראוי גם רצוי שמישהו אחר יעשה את הקדיחה, אולי אם תמשיך לישאול מישהו יסביר לך בפירוט יותר טוב ותבין יותר, בכול אופן אני מאחלה לך הצלחה רבה וזה ותיזה לא לעשות דברים פזיזים יש הרבה פעם מקרים שיש חוטים רבים בתוך הקיר וזה לא מומלץ לפגוע באחד מהם במהלך להקדיחה :)

להתראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתעלה של חשמל [glow=red,2,300]אסור[/glow] לך להעביר כבלים נוספים! מעבר לסכנה שתתחשמל העברת כבלים נוספים בתעלה יכולה לגרום להתחממות חוטי החשמל ולשרפה.

התעלות של החשמל נפרדות לחולטין מהתעלות של הכבלים ושל הטלפון בכל בית נורמלי (שלא הורכב ע"י אבו חריה ובניו בע"מ)

בתעלות של הכבלים די קשה להעביר כבל כי הכבל של הכבלים די עבה והוא תופס את רוב הנפח שלו.

מה שמשאיר אותך עם התעלות של הטלפון

אתה צריך לקחת בחשבון שהתעלות של הטלפון מתנקזות למקום מרכזי אחד בבית בדך כלל ככה שגם אם החדרים מאד קרובים מאד יכול להיות שאין ביניהם חיבור ישיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אני עשיתי את זה אצלי, הייתה דיי עבודה קשה אבל השתלם.

העברנו דרך הצינורות של החוטי טלפון, כל הסיפור לקח איזה שעה ואתה צריך לעשות את זה עם עוד מישהו תיעזר באבא שלך או משהו.

הייתי ממליץ לך לשים קצת סבון על הכבל זה עוזר , בשביל שהוא יעבור יותר בקלות.

אז ככה איך השחלנו ?

לפי מה שאני זוכר לקחנו כזה חוט של פתיחת סטימות שמשתחל ביותר קלות וקשרנו אליו את הכבל . (הוספנו גם כל מיני חוטים בשביל למשוך אני לא זוכר בדיוק)

קיצר אני לא יודע איך זה אצלך אבל אצלינו יש ארון הסתעפות, אז מתי שהגענו אליו המשכנו להשחיל לתעלה אחרת.

יש כל מיני פטנטים כאלה קשירות וזה, אני לא זוכר בדיוק להגיד לך עשיתי את זה לפני שנתיים בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המקום הכי טוב לשאול את השאלה הזאת.

כנראה שלא הבנתם, יש חיבור ישיר בין החדר שממנו אני אמשוך את החוט לבין החדר שלי . תודה שהעמדתם אותי על טעותי,

אני ללא ספק אשתמש בתעלת הטלפון.

מישהו יודע כמה עולה הכבל הזה לפתיחת סתימות?

ואם יהיה לי את הכבל אז אני אוכל פשוט לקשור את כבל הרשת לכבל פתיחת הסתימות ולגמור את העבודה?

זה כל מה שאני צריך?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה צריך נקרא סטלבנד ולא כבל לפתיחת סתימות

סטלבנד זה כבל שמשמש חשמלאים להעביר כבלים בצינורות בקיר

וכמו שאמרו למעלה האפשרות הכי טובה אם אתה לא יכול לפתוח את הקיר זה להחליף את הכבלים של הטלפון בכבלים של הרשת

מכיוון שבשביל בייתית אתה צריך רק 4 גידים ובכבל יש בדרך כלל 8 גידים אז נשארים לך 4 גידים שעליהם אתה יכול לחבר את הטלפון ובכך פתרת את הבעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...