Windows 64bit - הדיון הרשמי - עמוד 6 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 64bit - הדיון הרשמי

Moooshe

Recommended Posts

אני מישתמש בזה

http://www.winimage.com/misc/filedisk_modbin64_tray.zip

לקחתי מפה את התוכנה

http://www.winimage.com/misc/filedisk64.htm

ניראה לי יש שם עוד תוכנה אם זאתי לא תתאים לך (למרות שהיא דומה מאוד לדימון טולס)

היא ברמה של DAEMON TOOLS? הכוונה היא היא תומכת בכל הסיומות כגון BIN CUE IMG ISO וכו'

והאם היא מדמה הגנות כגון SF2 ועוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 648
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התקנתי היום את הx64 :P

קודם כל הוא לא זיהה לי את הכרטיס המובנה , אז עשיתי בוט מהארד-דיסק השני עם הוינדוס הישן ובסוף מצאתי דרך האינטרנט דריוור ל 64

אחרי זה ניסתי להתקין את הדריוור של הכרטיס קול (אודיג'י 2 ווליו) אך זה לא עבד אז חרשתי את האינטרנט כדי לגלות בסופו של דבר שעדיין לא קיים דריוור כזה

ולפי הלוחות זמנים של זה אמור לצאת ב Q2 2005 מה שאומר החודש..., בנתיים חזרתי לוינדוס הישן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שמקרומדיה לא עובד אצלי בווינדוס 64

כך שאם אני גולש מ-ie 32 איני רואה שום דבר שקשור לפלאש (_גם אייקונים שצריך ללחוץ עליהם)

ואם מ-ie 64 אז אין גרסת מתאימה מה עושים?%7Boption%7D

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את הווינדוס הזה כשהוא יצא בערך ואכן הייתה הרגשה שהמחשב זז יותר מהר.

אבל אז מגיע הקטע המפגר: בווינדוס היו מובנים לכ.מ. וללוח אם שלי. אבל נחשו מה? אין לכרטיס הרשת המובנה! כלומר אין לי אפשרות להתחבר לאינטרנט כדי לחפש . גם לכרטיס קול לא היה אבל זה עוד איכשהו אפשר לקבל כי הוא אמנם מובנה אבל של חברה אחרת לאומת הכרטיס שמותקן עם הצ'יפסט. זה כל כך הרג אותי שלא ניסיתי אפילו לחפש דרייברים דרך מחשב אחר או משו, פשוט מחקתי את הזבל הזה ואני לא מתכוון לנסות להתקין את זה שוב עד שתצא גרסה יותר חדשה או משו עם תמיכה יותר רחבה בחומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחד הדברים הכי מטומטים של מיקרוסופט יש להם דריוור למדפסת שלי של canon ב64 ביט אבל היא לא יכולה לקחת את הדריוור של nvidia nfored 3 4 והלכניס כי רוב הלוחות של הם של נווידיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

90% שלא!

תוכנה שנועדה לעבוד גם וגם לא תוכל לנצל את המעבד מכוון שהם משתמשות ב DLLים של המערכת שהם 32 ביט ולכן רוב הסיכויים שלא יהיו תוכנות בכלל

אוליי ורק אוליי יצליחו לעכוף את המערכת ולהפעיל את התוכנה כביכול מחוץ למערכת ההפעלה ללא DLLים כול שהם ואז יש מצב שזה כן יעבוד אבל אני לא צופה גל של תוכנות שעושות את זה כי זה ממש המון עבודה וזה לא משתלם

עד שלא תתקין את המערכת לא תוכל להשתמש במעבד שלך להפעלת ישומים ב-64 ביט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את הווינדוס הזה כשהוא יצא בערך ואכן הייתה הרגשה שהמחשב זז יותר מהר.

אבל אז מגיע הקטע המפגר: בווינדוס היו דרייברים מובנים לכ.מ. וללוח אם שלי. אבל נחשו מה? אין דרייברים לכרטיס הרשת המובנה! כלומר אין לי אפשרות להתחבר לאינטרנט כדי לחפש דרייברים. גם לכרטיס קול לא היה דרייברים אבל זה עוד איכשהו אפשר לקבל כי הוא אמנם מובנה אבל של חברה אחרת לאומת הכרטיס רשת שמותקן עם הצ'יפסט. זה כל כך הרג אותי שלא ניסיתי אפילו לחפש דרייברים דרך מחשב אחר או משו, פשוט מחקתי את הזבל הזה ואני לא מתכוון לנסות להתקין את זה שוב עד שתצא גרסה יותר חדשה או משו עם תמיכה יותר רחבה בחומרה.

גם בווינדוס הרגיל ל-32 ביט אין להרבה כרטיסי רשת מובנים. זה ידוע שזוהי חובת המשתמש לדאוג גם לדרייברים לכרטיס רשת שיהיו זמינים על דיסק/דיסקט. כי בלי זה, מן הסתם לא תוכל לחפש באינטרנט.

המקרה הספציפי הזה היה פשלה שלך. כשמדברים על חוסר בווינדוס XP64bit, מדברים על העובדה שעוד לא נכתבו לרוב החומרות, לא על זה שהדרייברים לא באים עם ההתקנה של הווינדוס.

אז אם הדרייבר באמת עוד לא נכתב ולא קיים ברשת- נכון, זה חיסרון לווינדוס XP64bit ומוריד עוד קצת מהכדאיות להתקין אותו.

אבל אם הוא קיים ברשת ואתה פשוט לא חיפשת אותו קודם לכן- זאת לחלוטין בעייה שלך, כי זה היה יכול לקרות לך גם בהתקנה של XP32bit.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בווינדוס הרגיל ל-32 ביט אין להרבה כרטיסי רשת מובנים. זה ידוע שזוהי חובת המשתמש לדאוג גם לדרייברים לכרטיס רשת שיהיו זמינים על דיסק/דיסקט. כי בלי זה, מן הסתם לא תוכל לחפש באינטרנט.

המקרה הספציפי הזה היה פשלה שלך. כשמדברים על חוסר בווינדוס XP64bit, מדברים על העובדה שעוד לא נכתבו לרוב החומרות, לא על זה שהדרייברים לא באים עם ההתקנה של הווינדוס.

אז אם הדרייבר באמת עוד לא נכתב ולא קיים ברשת- נכון, זה חיסרון לווינדוס XP64bit ומוריד עוד קצת מהכדאיות להתקין אותו.

אבל אם הוא קיים ברשת ואתה פשוט לא חיפשת אותו קודם לכן- זאת לחלוטין בעייה שלך, כי זה היה יכול לקרות לך גם בהתקנה של XP32bit.

צודק אני אשם, היה לי את הדיסק של הלוח אם שכמובן אין בו דרייברים 64 ביט אבל הווינדוס כן תומך בלוח שלי! והכרטיס מובנה על הלוח! חשבתי שזה מובן מעליו שגם הרכיבים שעל הלוח נתמכים יחד איתו. למרות ששוב, אתה צודק לחלוטין הייתי צריך לבדוק מראש. וכמו שאמרתי אני חושב שאני כן אתקין את הווינדוס הזה מחדש כשתהיה תמיכה מלאה מצד הווינדוס ומצד היצרנים ב64 ביט, סתם ליתר בטחון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק אני אשם, היה לי את הדיסק של הלוח אם שכמובן אין בו דרייברים 64 ביט אבל הווינדוס כן תומך בלוח שלי! והכרטיס מובנה על הלוח! חשבתי שזה מובן מעליו שגם הרכיבים שעל הלוח נתמכים יחד איתו. למרות ששוב, אתה צודק לחלוטין הייתי צריך לבדוק מראש. וכמו שאמרתי אני חושב שאני כן אתקין את הווינדוס הזה מחדש כשתהיה תמיכה מלאה מצד הווינדוס ומצד היצרנים ב64 ביט, סתם ליתר בטחון

לי יש את אותו לוח והדרייבר שיש לנבידיה מפעיל את כל הרכיבים שעל הלוח לא מבין את הבעיה שלך??

http://www.nvidia.com/object/nforce_udp_winxp64_6.25

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו בדקת את הדריברים של VIA?

לפי מה שאני הבנתי הם באטה

אם משהו התקן את מערכת ההפעלה על מערכת מבוססת צ'יפסט K8T800 (כן חרא צ'יפ אבל לא היה משהוא אחר  :nixweiss:) שיתן חוות דעת על הדריברים

אם כדיי לי להתקין (ABIT MAX3 כפי שצינתי בנושא הזה מספר פעמים)

עריכה: עכשיו ראיתי שבמהלך חודש מאי (20/5/2005 אם משהו רוצה את התאריך המדיוק) VIA הוציא את הדריברים המלאים, אבל חוץ מזה שאלותי עדיין תכפות, משהו ניסה אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...