בחירת היטסינק ל-Athlon XP 2500+ Barton יחד עם לוח אם Abit NF-7v.2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת היטסינק ל-Athlon XP 2500+ Barton יחד עם לוח אם Abit NF-7v.2

MishaK

Recommended Posts

שבת שלום,

כבר קרוב לשלוש שנים אני משתמש ב-Volcano 7 רגיל עם מאוורר מדוגם (אל תשאלו..), בכל מקרה, לאחרונה המאורר הזה מתחיל למות, ומי שמכיר את הוולקאנו 7 יודע שקשה מאוד למצוא לו מאורר מתאים, מכיוון שהוא דורש 70 מ"מ.

החלטתי להתקדם לעולם החדש של גופי הקירור..

אחרי כמה שעות של עיונים, חיפושים, התלבטויות, דיבורים וכול מה שרק אפשר, נדהמתי לראות כמה המצב השתנה בשנתיים האחרונות :screwy:

גופי הקירור נראים ממש מפחידים, כ"א שוקל חצי קילו, ומאיים להפיל חצי , ולקחת את כל הכרטיסים שיש בדרך יחד איתו לגהנום.

בתחילה חשבתי על הזלמן 7000, אבל הוא לא מתאים ללוח אם שלי (מתי לעזעזל זה קרה שהיטסינק דורש מסויים?! :s07:), אחרי זה הסתכלתי אולי על שילוב של ט'רמלייט עם אנרמקס, אבל זה יוצא יקר (400 שקל בשביל למשתמש רגיל שאפילו לא רוצה אוברקלוקינג?!), ולבסוף הגעתי ל-Big Typhoon של ט'רמלטייק (תודות לצ'יבי ;D), שנראה לי בנתיים הכי טוב.. אבל מפחיד :(

אז... אני מבקש את עזרתכם בבחירת גוף נורמאלי, שקט, לא יקר יחסית (למרות שיש לי תקציב לא מוגבל, נא לא להשתגע), ובבקשה משהו שאפשר להשיג בארץ, אני לא הולך להתעסק עכשיו עם הזמנות מחו"ל.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת? אני חושב שכל זה סתם בזבוז כסף.

קח מאורר 80ממ פשוט, תפוס עם בורג אחד, ואזיקון בצד השני יושב על הקליפס, לא בעיה ועולה גג 30 שקל (כולל חבילה של 150 אזיקונים ;D).

עם ה270 שקל שנשארו לך, אתה יכול לחגוג על 90 בקבוקי קריסטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת? אני חושב שכל זה סתם בזבוז כסף.

קח מאורר 80ממ פשוט, תפוס עם אזיקונים מחור לחור בכל צד, ותתפס על הקליפסים של ההיטסינק, אפשרי, לא בעייתי במיוחד, ועולה גג 30 שקל (כולל חבילה של 150 אזיקונים ;D).

עם ה270 שקל שנשארו לך, אתה יכול לחגוג על 90 בקבוקי קריסטל.

כן..... רק שאיו לי זמן/כוח להתעסק עם השטויות האלה. אני מעדיף משו שיעבוד ויקרר כמו שצריך גם, ואולי יתן לישון בלילה על הדרך.

צמע, אתה יכול לקחת את SI-97 נראה אחלה

או באמת ללכת על הטיפון שיעשה מסיבה במארז שלך :silly:

אמרתי לא להתפרע במחיר... :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הייתי מפחד לשים BT על AXP.. עם הליבה הלא מוגנת שלו, המנגנון אחזקה של הגוף הזה הוא החיסרון הכי גדול שלו (מחזיק, אבל לא יציב במיוחד בזמן ההתקנה), ועם חשופה זה פשוט מפחיד.

תאלתר איזה מאוורר 80 מ"מ פשוט, זה יקח לך פחות זמן מאשר להחליף גוף , משחה טרמית וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הייתי מפחד לשים BT על AXP.. עם הליבה הלא מוגנת שלו, המנגנון אחזקה של הגוף הזה הוא החיסרון הכי גדול שלו (מחזיק, אבל לא יציב במיוחד בזמן ההתקנה), ועם חשופה זה פשוט מפחיד.

תאלתר איזה מאוורר 80 מ"מ פשוט, זה יקח לך פחות זמן מאשר להחליף גוף , משחה טרמית וכו'..

אני שונא אילתורים.

אין המלצות לשום גוף אחר? איזה וולקאנו 12? Silent Boost? משו? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח SlientBoost הוא בהחלט עושה את העבודה בשקט מופלא..., אני כרגע בשיא החום בלי מזגן יושב על 42מעלות במנוחה ו48 במאמץ עם ל2.31GHZ...

ככה שלקרר בארטון בסטוק אני לא חושב שתהיה לו בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אני מתחיל לחשוב יותר לכיוון ה-Volcano 12, אותו דבר כמו הסיילנט בוסט, רק עם אפשרות לשליטה על המאורר. אולי בסופו של דבר נעשה קצת .. אם יהיה זמן חופשי מתי שהוא 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...