צורב LG שמתפגר - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורב LG שמתפגר

DEMON HUNTER

Recommended Posts

חבר שלי לא מזמן קנה מחשב חדש ואיתו גם צורב של 32*10*40 נידמה לי ואחריי חודשיים בלבד ו5 צריבות הוא מת,

הוא עושה רעשים לא קורא דיסקים והצריבות נידפקות הרבה ( ניסיתי להתקין מחדש לנקות לשנות תוכנת צריבה ) החבר יחליף אותו לצורב של MITSUMI 32*12*40 אבל חוץ מזה יש למישהו מושג מה קרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה עם הצורבים האלה, אני זוכר שבמקום העבודה הקודם שלי הצורבים האלה היו נמכרים כמו לחמניות חמות, אנשים היו קונים אותם למרות שכשהם היו מבקשים דיעה אישית היא לא היית חיובית עליהם. זה רק מוכיח שמה שאני אמר נכון: צורבים לא קונים ממותגי אלק' גדולים בפרט, וחלקי מחבש בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה עם הצורבים האלה, אני זוכר שבמקום העבודה הקודם שלי הצורבים האלה היו נמכרים כמו לחמניות חמות, אנשים היו קונים אותם למרות שכשהם היו מבקשים דיעה אישית היא לא היית חיובית עליהם. זה רק מוכיח שמה שאני אמר נכון: צורבים לא קונים ממותגי אלק' גדולים בפרט, וחלקי מחבש בכלל.

דווקא לי יש צורב 8x4x32 שעובד שנה יפה מאוד... בזמן האחרון כל יום שתי צריבות מינימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדבר אחרי שתראה את הBuild Quality של הדגמים החדשים, זה נראה כאילו הם מתפרקים לך בידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם yamaha?

הם ופלקסטור ללא ספק מובילות את השוק (אני אישית עובד רק עם הצורב סקזי שלי [בתור הסידי היחיד]- כשבאוקטובר 2000 הוא לא היה על המדפים בכלל-- נקנה בערך באפריל 2000)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לי יש צורב 8x4x32 שעובד שנה יפה מאוד... בזמן האחרון כל יום שתי צריבות מינימום.

ditto!

גם לי יש את המודל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...