בעיות באיתחול. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות באיתחול.

RedHat_Lover

Recommended Posts

שלום לכולם,

כאשר אני מדליק את המחשב לוקח לביוס משהו כמו חצי דקה לזהות את הכוננים, שהם:

WD 80GB as Primary Master

and LiteOn as Secondary Master, אחרי שהוא מזהה את הכוננים לוקח לו עוד חצי דקה כדי לעבור למסך הבא שבו הוא אמור להפעיל את המערכת הפעלה(Windows2000Pro SP2), כל פעם הוא דורש ממני להכניס את דיסק(כלומר CD) ההתקנה(אשר משמש גם כדיסק איתחול, Bootable CD) כדי שהמערכת הפעלה תעלה, אחרי זה היא עולה בלי בעיות, הבעיה הזאת דיי מטרידה ומעצבנת, יש למישהו רעיונות למה זה ככה?

שניסיתי להתקין את 98 עם דיסקט איתחול(כלומר דרך ה-Floppy) הוא לא נתן לי ואמר שיש בעיה.

פעם ניסתי שה-Boot Device הראשון יהיה הדיסק הקשיח אבל זה לא עזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט היה עוזר מאד !

יש אפשרות בביוסים החדשים לעשות FAST BOOT ,האפשרות צריכה להיות מופעלת בביוס זה אמור לזרז את הקטע של אחרי בדיקת הכוננים.

לגבי החלק של הכוננים יש גם בביוס אפשרות של לגלות באופן אוטומטי כל BOOT את הכוננים , בטל אפשרות זאת , כלומר זהה אותם פעם אחת על ידי בחירת האופציה של AUTO DETECT IDE ואז תוודא שהם נבחרו נכון וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט היה עוזר מאד !

יש אפשרות בביוסים החדשים לעשות FAST BOOT ,האפשרות צריכה להיות מופעלת בביוס זה אמור לזרז את הקטע של אחרי בדיקת הכוננים.

לגבי החלק של הכוננים יש גם בביוס אפשרות של לגלות באופן אוטומטי כל BOOT את הכוננים , בטל אפשרות זאת , כלומר זהה אותם פעם אחת על ידי בחירת האופציה של AUTO DETECT IDE ואז תוודא שהם נבחרו נכון וזהו.

תודה, אני אבדוק את אפשרות ה-Fast Boot, אני משתמש ב-KX7-333 עם ביוס 7M, דרך אגב, אחת השאלות הייתה למה מערכת ההפעלה חייבת Boot CD כדי לעלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא !

אם כתוב שצריך BOOT CD אז זה אומר שהוא לא מצא את ה MBR של המערכת הפעלה שמותקנת.

כאשר את מתקין חדשה היא צריכה לעלות את עצמה לזכרון ולכן היא צריכה להיות על BOOT CD כדי שתוכל לבצע זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא !

אם כתוב שצריך BOOT CD אז זה אומר שהוא לא מצא את ה MBR של המערכת הפעלה שמותקנת.

כאשר את מתקין חדשה היא צריכה לעלות את עצמה לזכרון ולכן היא צריכה להיות על BOOT CD כדי שתוכל לבצע זאת.

קיצר, מה אני אמור לעשות עם המערכת הפעלה?

בקשר ל-"Fast Boot" לא מצאתי כזה דבר, אבל אני חושב שאתה מתכוון להוריד את מבחן ה-POST בהתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...