סוף כול סוף סימתי..עכשיו הגיע הזמן לבנצים!! ולאוברקלוק..:-) והוכחות!!!! למי שרצה - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף כול סוף סימתי..עכשיו הגיע הזמן לבנצים!! ולאוברקלוק..:-) והוכחות!!!! למי שרצה

ye_3333

Recommended Posts

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כול אני רוצה להגיד תודה לכול התומכים...

דבר שני תיראו את השעה שההודעה נישלחה זה 4 בבוקר.. זאת אומרת שעד עכשיו מהבוקרר לא זזתי מהמחשב הזה.. ;D

בכול מקרה ההבדלים בין אינטל ל עצומיםםם אני בקושי מצליח להבין משהו.. אני צריך את העזרה שלכם עכשיו חברהה. למה אני כבר נישברתי.. במיוחד בשעה הזאת חח...

אז כך עם הקרוסיר והוניס שאני עובד איתם עכשיו.. הגעתי ל 315X 8.5 יציב 100 אחוז... פריים ו רצים מעולה!!.. עכשיו אני לא מצליח לעבור את זה.. לא משנה כמה מתח אני נותן למעבד!! ניסתי אפילו 1.95 ולא הלךך.. המחשב עולה לוינדוס איך שבא להיכנס לשולחן עבודה בום מסך כחול נופל....

חברה אני בכלל בכלל לא מבין בכול הקטע של ה הזה... כך שעכשיו תורכם ללמד אותי.... :s05: :s05: :s05:

בכול מקהר אני יודע שיש כמה סוגים של HTT שצריך לכוון על אחד מהם ועוד כמה חרטות שאין לי מושג בהםם כמו איפה לעזאזל משנים את הזיכרון ל T1?.. יוו אתם לא יודעים איזה קריזה לא נורמלית..

בקיצור חברה אני יסמך עם פשוט תגידו לי מה לעשות ועל כמה לכוון מתוך ניסיון...

יחיאל.. :xyxthumbs:

נ.ב

הינה תמונה עם לכרטיס מסך.. מ 490 שהוא מגיע איתו ל 500 חח.. תראו איזה הבדל.. ועדיין עם 315X 8.5 ..

יחיאל

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8862 נקודות מכובד מאד.. אני אישית מקווה להגיע ל 10000 נקודות לכרטיס בודד זה היעד.. מחר ניראה מה יקרה.. בנתיים מישהו יכול לעזור לי עם כול הסיפור של האוברקלוק? הינה השאלה..

דבר שני תיראו את השעה שההודעה נישלחה זה 4 וחצי בבוקר.. זאת אומרת שעד עכשיו מהבוקרר לא זזתי מהמחשב הזה..

בכול מקרה ההבדלים בין אינטל ל AMD עצומיםםם אני בקושי מצליח להבין משהו.. אני צריך את העזרה שלכם עכשיו חברהה. למה אני כבר נישברתי.. במיוחד בשעה הזאת חח...

אז כך עם הקרוסיר והוניס שאני עובד איתם עכשיו.. הגעתי ל 315X 8.5 יציב 100 אחוז... פריים ו רצים מעולה!!.. עכשיו אני לא מצליח לעבור את זה.. לא משנה כמה מתח אני נותן למעבד!! ניסתי אפילו 1.95 ולא הלךך.. המחשב עולה לוינדוס איך שבא להיכנס לשולחן עבודה בום מסך כחול נופל....

חברה אני בכלל בכלל לא מבין בכול הקטע של ה הזה... כך שעכשיו תורכם ללמד אותי....

בכול מקהר אני יודע שיש כמה סוגים של HTT שצריך לכוון על אחד מהם ועוד כמה חרטות שאין לי מושג בהםם כמו איפה לעזאזל משנים את הזיכרון ל T1?.. יוו אתם לא יודעים איזה קריזה לא נורמלית..

בקיצור חברה אני יסמך עם פשוט תגידו לי מה לעשות ועל כמה לכוון מתוך ניסיון...

יחיאל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחיאל, תירד למכפלת HTT ל4X(שים בביוס CPU\LDT אני חושב קוראים לזה על 4X) ושים 280X10 מה שייתן 2800MHZ, בינתיים תעזוב את תדר הHTT, נסה להישאר כמה שפחות, תתן מתח למעבד של 1.50 ותוסיף לו ל110אחוזים... תריץ בדיקות ותראה אם יציב, אם כן, תמשיך ל290 כל זה על מקסימום של 1.65\1.7V למעבד וזיכרונות תשים על 3.0 ואל תעלה יותר מזה.

נראה מה תצליח לעשות.

ד"א - כנס לicq.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחיאל,

קודם כל סחתיין על כל העבודה. :)

מה שעושים ב זה קודם כל בודקים לאיפה הלוח יכול להגיע בלי להתעסק עם הזכרונות והמעבד.

כדי שהזכרונות לא יגבילו אותך בכלל שים את ה HTT על המינימום האפשרי ואת התדר של הזכרונות גם.

כדי שהמעבד לא יגביל אותך תוריד לו את המכפלה.

אח"כ פשוט תעלה את הבאס של בלוח ותראה מה הגבול שלו.

אח"כ תעלה את המעבד ותראה לאיפה הוא יכול להגיע.

אח"כ תוריד שוב את המכפלה של המעבד ותראה לאיפה הזכרונות יכולים להגיע.

בסוף תנסה למצוא את הנקודה הכי טובה לשלושתם, אבל אז אתה כבר יודע את הגבולות של כל אחד ויהיה לך אינדיקציה למי מגביל אותך ולאיפה המערכת יכולה להגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מציע לך לעבוד על חצאי מכפלות, לא בריא לך וגם לא למעבד (או שזה לזיכרון?)

אין שום קשר בין חצאי מכפלות לבריאות המעבד/זיכרון

מה שקורה בחצאי מכפלה זה שמהירות הזיכרון נמוכה יותר ממה שמוצג מכיוון שבקר הזיכרון של לא תומך בחצאי מכפלות.

צריך לקחת את המכפלה העגולה הקרובה כלפי מעלה, כלומר הזיכרון עובד ב 297

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי דבר ראשון הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה מזל טובבבבבבב

המערכת פיצוץ לחלוטין ::o :o :o :o :o :o :o :o

ותנו לו בכפיים הוא תורם הרבה לפורום שלנו תנו מחמאות כי הוא באמת בנאדם טוב אני יודע את זה מניסיון הוא עוזר לכולםםם שהם צריכים

:yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelcla:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון מברוק על המערכת :xyxthumbs:

דבר שני קבל את התוכנה שביקשת ממני אתמול http://www.dfi-street.com/forum/showthread.php?t=6798

כמו כן,אני רואה שיש לך נזילת מים בחיבור של הצינור עם המדחס שים לב שלא יטפטף לך ויגרום לקצר.תהנה אחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול תתחדש  :xyxthumbs: אחלה ציוד

מסקרן אותי לדעת מה הטמפרטורה של המעבד תתקין MB5 יש גירסה שתומכת בלוח שלך המיספרים על הראש פחות מעניינים

לגביי מכפלה 0.5 הייחס בין HTT לזיכרונות הוא לא שווה בדוק CPUZ ואז תגלה שאתה לא ב 315 אלה בפחות

תעבור למכפלה 9 (LDT 3 )

קבל מדריך שימושי

http://www.dfi-street.com/forum/showthread.php?t=11397

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה אני ירשום את הטמפ בשימחה רק אני לא מצליח להתקין או למצוא קובץ התקנה של התוכנה.. עם תוכל להביא לי לינק אני ישמח...

דבר שני משהו מוזר פה לגמרי בטוח שאני לא עושה נכון..

אני לא מצליח לעלות וינדוס ביותר מ 325X7 או 6 לא משנה.. גם 8 עובד ב 325 אבל לא יותר מזה...

מה הסיבה?

זה לוח שעושה 400 בשקט לפי מה שהבנתי.. אז נסו להסביר לי תודה..

דבר ראשון מברוק על המערכת :xyxthumbs:

דבר שני קבל את התוכנה שביקשת ממני אתמול http://www.dfi-street.com/forum/showthread.php?t=6798

כמו כן,אני רואה שיש לך נזילת מים בחיבור של הצינור עם המדחס שים לב שלא יטפטף לך ויגרום לקצר.תהנה אחי.

חח תודה משה..

הלינק שהבאת זה סתם קבצים בלי קובץ התקנה מזה?

חח זה כי המערכת עבדה על ריק.. ושהכול עובד על ריק אז מין הסתם שהכול קפואאאא... חח

יחיאל :xyxthumbs:

נ.ב

איך אני מעדכן ביוס ללוח?

הורדתי את האחרון וגם שמתי אותו על דיסקט..

אבל מתי שאני מנסה לעדכן עם ה NVTONE או איך שלא קוראים לזה אז כול המחשב ניתקע פשוט..

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...