מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?! - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?!

דניאל מלנקי
 Share

Recommended Posts

משהו די מטורף שקרה לי:

השנה בזמן טיול לדרום (המכתש הגדול) עליתי על איזה גבעה , ושבאתי לרדת ממנה חשבתי שלא תהיה בעיה לרדת אותה במהירות..אבל בפועל לא הצלחתי לעצור את עצמי, ככה שהתחלתי ממש לרוץ את הירידה הדי תלולה שלה בלי אפשרות לעצור...עד שנכנסתי באחד מעשרות הסלעים שהיו מפוזרים למרגלות הגבעה...מסיפורים של חברים שהיו למעלה עפתי קצת באוויר ..חחח, כמה סלטות ונחיתה על הברכיים והידיים (למזלי בלי פגיעות ראש) , יצאתי עם נקע ממש כואב ברגל (זו שנכנסה בסלע) לקחו שבועיים עד שיכולתי ללכת  כמו בן אדם נורמלי. חוץ מזה היו לי חתכים על כל הברכיים ונשארו לי "מזכרות" עד היום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא, אני רק אחד שעומד במילתו, אם אתה אחד שלא עומד במילתך, אז סימן שאתה הנשנש ולא אני.   :-\

אני עומד במילה שלי כשזה לא משהו כל כך קיצוני (למשל לשלם כסף או לךקבל כאפה מצלצלת או ללכת ולעשות משהו מטורף) אבל לא כשזה מגיע לדברים מיניים.........האנשים ששם קראו לך הומו ועכשיו הם 100 אחוז בטוחים שאתה הומו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עומד במילה שלי כשזה לא משהו כל כך קיצוני (למשל לשלם כסף או לךקבל כאפה מצלצלת או ללכת ולעשות משהו מטורף) אבל לא כשזה מגיע לדברים מיניים.........האנשים ששם קראו לך הומו ועכשיו הם 100 אחוז בטוחים שאתה הומו

אני לא מצליח לחשוב על סיטואציה בה בנאדם עושה את מה שהוא עשה אלא אם כן הוא נהנה מכך :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]drove 150-160km/h inside city limits.

that's about it.

just so you wont start calling me insane it was at 3 oclock at night, on a main road with 2 lanes each way and a seperator in the middle that crosses the entire town.

oh and another thing, though this isn't such a big deal, during an army fire range, in the standard jobnick form (5 rounds on single), I fired 2 full magazins on full auto, without anybody noticing =][/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצליח לחשוב על סיטואציה בה בנאדם עושה את מה שהוא עשה אלא אם כן הוא נהנה מכך :nixweiss:

ולחטוף כאפה מצלצלת זה מהנה? (במקרה שאתה לא מזוכיסט, כן? ::) )

בחיי, תשיגו לעצמכם חיים, הייתי ילד קטן ודפוק והייתי ממש קרוע שהייתי קטן. אם זה היה בימים אלו בחיים לא הייתי מתערב על כזה דבר.

חוץ מזה, מה הבעיה שלי להודות שאני הומו במידה והייתי, אין לי שום דבר נגד הומואים וחוץ מזה אתם לא יודעים מי אני ככה שגם אין לי מה להתבייש אם והייתי צריך להתבייש.

בקשתם דבר מטורף, קיבלתם דבר מטורף. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולחטוף כאפה מצלצלת זה מהנה? (במקרה שאתה לא מזוכיסט, כן? ::) )

בחיי, תשיגו לעצמכם חיים, הייתי ילד קטן ודפוק והייתי ממש קרוע שהייתי קטן. אם זה היה בימים אלו בחיים לא הייתי מתערב על כזה דבר.

חוץ מזה, מה הבעיה שלי להודות שאני הומו במידה והייתי, אין לי שום דבר נגד הומואים וחוץ מזה אתם לא יודעים מי אני ככה שגם אין לי מה להתבייש אם והייתי צריך להתבייש.

בקשתם דבר מטורף, קיבלתם דבר מטורף. ::)

זה לא מטורף, זה תמימות של ילד קטן או טמטום של ילד בוגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולחטוף כאפה מצלצלת זה מהנה? (במקרה שאתה לא מזוכיסט, כן?  ::) )

בקשתם דבר מטורף, קיבלתם דבר מטורף.  ::)

בטח שזה לא מהנה, אבל עדיין עדיף בהרבה מלרדת למישהו, חוץ מזה גיל 12 זה מספיק מבוגר כדי לדעת מה זה הומו ושצריך לדעת לא להתערב על כאלה דברים......אוליי לא היית הומו, אבל התנהגת ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה יוצא לך מזה שאתה ממשיך לחזור על עצמך? אתה מנסה להרשים את שאר הגולשים באתר? את המנהלים? (להיות מודרייטור אה? שובב :screwy:)

בקיצור, רדו מהבנאדם.. אתם כאלה פאגים שאתה לא קולטים.. אז מה? הוא עשה טעות שהוא היה קטן והוא חוזר ואומר כבר שבעים פעם בכל עמוד על זה שהוא לא יעשה את זה היום ושמה שהוא עשה נראה לו מנקודת המבט כיום כטעות... מה עוד אתם צריכים? :kopfpatsch:

עריכה:

parker, אתה לא שווה אפילו תגובה חדשה, תבין .. אתה פשוט לא מצחיק :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...