מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?! - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?!

דניאל מלנקי
 Share

Recommended Posts

לא עשיתי שום דבר מטורף, סתם רציתי לרדת עוד קצת על בלוסקיי.  :smile1:

תשמע, אל תהיה צודק - תהיה חכם.  לא כל דבר שווה את המילה שלך, אתה יודע.   אם המילה שלך היית תלויה בהבטחה שלך שתתאבד, היית מתאבד?   :smile1:   (בהנחה שהתשובה ברורה מראש  :-\) - רואה?

אני מלכתחילה לא הייתי מתערב על כזה דבר, ככה שזה לא היה קורה.

ברגע שאני נותן את המילה שלי, זה נגמר. כזה אני ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף - זה לא כ"כ מטורף, זאת יותר פדיחה - פדיחה לא שלי, של חבר שלי. ;D

חבר שלי קנה Webcam, חיבר אותה וכל זה, וישר קרא לי למסנג'ר והפעיל את המצלמה, שאל אותי איך רואים וכל השאלות האופייניות למי שקנה .

בקיצור, העניין התגלגל ואמא שלי נכנסה לחדר לסדר את הסדינים בארון וכל זה, ואז היא ראתה את חבר שלי על המחשב ולא הבינה מה זה (אמא שלי קצת פרמטיבית), היא נשארה בחדר והסתכלה על המחשב והתלהבה מזה וכל זה.

חבר שלי אמר לי שהוא צריך ללכת, אמרתי לו שלום, הוא אמר לי שלום והשיחה נגמרה. עכשיו מה?! האידיוט שכח לכבות המצלמה ... :lol:

הוא ירד למטה, אז הוא היה צריך להתלבש, פתאום אני קולט אותו מוריד את המכנסיים, נשאר עם תחתונים ומתחיל לתופף על התחת תוך כדי שהוא שר "הפרח בגני" , וכל זה תוך כדי שאמא שלי מסתכלת במחשב ... :smile1:

התקשרתי אליו ואמרתי לו, "אידיוט, שאתה מסיים שיחה עם , תכבה את המצלמה" , סיפרתי לו את כל מה שקרה והוא לא האמין איזה אידיוט הוא יצא, זה היה כ"כ קורע... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי אמר לי שהוא צריך ללכת, אמרתי לו שלום, הוא אמר לי שלום והשיחה נגמרה. עכשיו מה?! האידיוט שכח לכבות המצלמה ...  :lol:

הוא ירד למטה, אז הוא היה צריך להתלבש, פתאום אני קולט אותו מוריד את המכנסיים, נשאר עם תחתונים ומתחיל לתופף על התחת תוך כדי שהוא שר "הפרח בגני" , וכל זה

למה לכל הרוחות יש'ך חברים ששרים את "הפרח בגני", הערסיזציה חזקה מהם?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כעיקרון הוא לא ממש חבר שלי. אבל מכיוון שאני מוכר בתור אחד שמבין במחשבים, אז הוא החליט לנסות את הפעם הראשונה במצלמה איתי.

אתה יודע מסוג החברים של "שלום, שלום", וכן הוא ערס. (אתה בטח שאלת את זה  :smile1: )

אין לי הרבה חברים, כי מה לעשות, איפה שאני גר רוב האנשים הם ערסים. אבל מעט החברים האמתיים שיש לי הם לא ערסים. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כעיקרון הוא לא ממש חבר שלי. אבל מכיוון שאני מוכר בתור אחד שמבין במחשבים, אז הוא החליט לנסות את הפעם הראשונה במצלמה איתי.

אתה יודע מסוג החברים של "שלום, שלום", וכן הוא ערס. (אתה בטח שאלת את זה  :smile1: )

אין לי הרבה חברים, כי מה לעשות, איפה שאני גר רוב האנשים הם ערסים. אבל מעט החברים האמתיים שיש לי הם לא ערסים.  :)

ערס שמבין במחשבים :o יו אדיר!!!!!!!!!!! אני חייב לראות ערס מול המחשב שמבין משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיי, אנשים כאן סטריאוטיפים מלאים בדעות קדומות, אנחנו במאה ה-21 אנשים, למי שעוד לא שמע.  :kopfpatsch:

תגיד לי, אם מישהו שומע שירים במזרחית זה עושה אותו ערס ? בעצם מה שאתה אומר כאן שכל המזרחים הם ערסים ?  ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיי, אנשים כאן סטריאוטיפים מלאים בדעות קדומות, אנחנו במאה ה-21 אנשים, למי שעוד לא שמע.  :kopfpatsch:

תגיד לי, אם מישהו שומע שירים במזרחית זה עושה אותו ערס ? בעצם מה שאתה אומר כאן שכל המזרחים הם ערסים ?  ???

כל ערס הוא מזרחי, אבל לא כל מזרחי הוא ערס.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...