מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?!

דניאל מלנקי
 Share

Recommended Posts

נסעתי בקניון ב 12 בלילה בעגלה של סופר מארקט והשומרים הזמינו עלי ניידת.

אני וחברים שלי הרבצנו לילד אחד ובא שלו יצא עלינו עם רובה..דיי מפחיד....

הכנסתי לעכבר בכיתה ד' נפץ לתחת.

היה לי אפרוח שמת מגידול בצוור.

היה לי אוגר שמת מעודף שומן (אוגר סיבירי)

דפקתי לילד אחד מיכל של 5 קילו של ספרי שלג ביום העצמאות בראש וניפתח לו הראש..

התחשמלתי מעץ חג המולד.

עוד כמה דברים:

בלג באומר האחרון נירדמתי על מגש של רוטב וישנתי עליו כמה שעות...כשיתאוררתי התעצבנתי זרקתי חול כל הקבבים וגנבתי לאיזה ילד משם את האופנים.

השתנתי על עצמי באמצע הרחוב בגלל שהאיתי כ"כ שיקור.

אנשים כמוך צריך לסגור במוסד.. או לירות (וזה כמעט וקרה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסעתי עם 8 אנשים באוטו ...

אני הנהג

חבר שיושב לידי

ארבע כוסיות מאחורה

ועוד שתי כוסיות בבאג' :xyxthumbs:

ואחרי הכל עוד נסעתי על 170~

טוב אי אפשר להגיד שהן לא היו מודעות לסכנה...

הכי מפחיד היה שהגענו למחסום משטרתי והכוסיות בבאג' לא הפסיקו לדבר (בנות) :bash:

אמממ... מה עוד ... נסעתי בטרנטה מתפרקת (אופל קדט מודל 85) שלא הסכימה לעצור ברמזור אדום , ולמזלי הרב עוד קיבלתי :o

על שאר הדברים "השתיקה יפה להם" כמו שנאמר בין השאר מהעורך דין שלי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסעתי עם 8 אנשים באוטו ...

אני הנהג

חבר שיושב לידי

ארבע כוסיות מאחורה

ועוד שתי כוסיות בבאג'   :xyxthumbs:

ואחרי הכל עוד נסעתי על 170~

טוב אי אפשר להגיד שהן לא היו מודעות לסכנה...

הכי מפחיד היה שהגענו למחסום משטרתי והכוסיות בבאג' לא הפסיקו לדבר (בנות)  :bash:

אמממ... מה עוד ... נסעתי בטרנטה מתפרקת (אופל קדט מודל 85) שלא הסכימה לעצור ברמזור אדום , ולמזלי הרב עוד קיבלתי פלאש  :o

על שאר הדברים "השתיקה יפה להם" כמו שנאמר בין השאר מהעורך דין שלי  ;)

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע עם זה נחשב למעשה מטורף, זה בעצם יותר שטויות שעשיתי:

בכיתה יא, הייתה לנו מורה מאוד מאוד מפגרת לספרות אז איך אפשר לא להתעלל בה?

1. לקחנו 10 רימוני עשן ובאמצע שיעור הדלקנו וזרקנו את זה עליה.. והמפגרת עוד חשבה בסוף שזה בא מהחלונות..

2. לקחתי לחבר תפלאפון ושמתי את זה בתיק של המורה וכל השיעור התקשרתי אליו והיא כמובן לא הבינה מאיפה זה בא לה.. בקיצור היה קשה מאוד להשיג את הפלאפון בחזרה :)

3. המורה הוציאה אותי החוצה ועוד חבר אז לקחנו ארון של לוקרים שהיה בסביבה ופשוט שמנו את זה על דלת.. כשהיא פתחה תדלת היא ראתה קיר והיא נשארה נעולה בכיתה איזה חצי שעה :)

4. פעם אחת שיחקתי קצת עם סרגל והבורג של ההסקה ובטעות שחררתי יותר מידי ו... התפוצץ שם צינור והיה ריח של חרא בכיתה איזה שבוע ככה שאיזה יומיים לא למדנו בכיתה וגם עד היום יש  כתם שחור על הקיר שנשאר מזכרת :)

דבר אחר לא יודע עם מטורף אבל שתיתי 5 כוסות פוליש וכוס אחת של וודקה + רדבול זה דיי הרג אותי..

בטיול שנתי של יב' הלכתי מכות עם מדריך ומרוב עצבים גם נתתי בוקס למורה.. והיה לה פנס כזה יפה כמה שבועות :silly:

יש עוד כמה דברים שבאמת מטורפים שעשיתי אבל אני לא חושב שכדאי שאני יספר אותם פה, בסוף תבוא משטרה לחקור:smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבית ספר יסודי תמיד מקומה שניה היתי עולה ויורק על המורים מלמטה, ואתם מכירים איך זה שיש את השמוחטה עם כל החנונה והבעעע בפנים, אז אחד כזה עף על המורה שלי ;D

בכיתה ג' עשיתי למורה כל כך הרבה בלאגן ולא שמתי עליה בכלל עד שהיא היתה שואלת אותי שאלות בקשר לשיעור ותמיד היתי עונה לה נכון, היא לא יכלה לעשות לי כלום כי מה היא תגיד שאני לא לומד? ככה זה נמשך וכמובן עם דברים שעפים עליה כל השיעור עד שהיא יום אחד יצאה בוכה מהכיתה והתפטרה חחחחחח.

כיתה י' משהו כזה זרקתי תפוז על ילדה מבית ספר ממרחק של 50 מטר בקשת ופגע לה ישר בראש, חבר שלי שהיה לידי האשימו אותו בזה והוא עף

מבצפר לשבוע :lol:

בטיול שנתי של כיתה ט' זרקתי מהחלון במלון באילת תפוח בזמן שישנתי במיטה, הוא פגע באוטובוס שעצר עם מלא אנשים, זה היה כל כך מצחיק לראות אותם מחפשים מאיפה זה בא :)

פגעתי אבן בשמשה של מונית, עד עכשיו לא יודע אם נשבר או לא ברחתי משם הכי מהר שהיה אפשר

בבצפר יסודי הייתה לידי בכיתה איזו ילדה רוסיה ובדיוק נשבר השפיץ של העיפרון שלי, אז זרקתי אותו עליה והוא נכנס לה אל תוך האוזן :nixweiss:

מלחמת ביצים בבית הספר השנה ;D

יש לי עוד כמה שטויות אני צריך להזכר [[[=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבית ספר יסודי תמיד מקומה שניה היתי עולה ויורק על המורים מלמטה, ואתם מכירים איך זה שיש את השמוחטה עם כל החנונה והבעעע בפנים, אז אחד כזה עף על המורה שלי  ;D

בכיתה ג' עשיתי למורה כל כך הרבה בלאגן ולא שמתי עליה בכלל עד שהיא היתה שואלת אותי שאלות בקשר לשיעור ותמיד היתי עונה לה נכון, היא לא יכלה לעשות לי כלום כי מה היא תגיד שאני לא לומד? ככה זה נמשך וכמובן עם דברים שעפים עליה כל השיעור עד שהיא יום אחד יצאה בוכה מהכיתה והתפטרה חחחחחח.

כיתה י' משהו כזה זרקתי תפוז על ילדה מבית ספר ממרחק של 50 מטר בקשת ופגע לה ישר בראש, חבר שלי שהיה לידי האשימו אותו בזה והוא עף

מבצפר לשבוע  :lol:

בטיול שנתי של כיתה ט' זרקתי מהחלון במלון באילת תפוח בזמן שישנתי במיטה, הוא פגע באוטובוס שעצר עם מלא אנשים, זה היה כל כך מצחיק לראות אותם מחפשים מאיפה זה בא  :)

פגעתי אבן בשמשה של מונית, עד עכשיו לא יודע אם נשבר או לא ברחתי משם הכי מהר שהיה אפשר

בבצפר יסודי הייתה לידי בכיתה איזו ילדה רוסיה ובדיוק נשבר השפיץ של העיפרון שלי, אז זרקתי אותו עליה והוא נכנס לה אל תוך האוזן  :nixweiss:

מלחמת ביצים בבית הספר השנה   ;D

יש לי עוד כמה שטויות אני צריך להזכר [[[=

:lol: :lol: :xyxthumbs:

היום כשאני אתעורר אני אכתוב גם כמה יש לי מלא (עוד מעט אני הולךך :sleep:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה שנים 'חבר' שלי לקח לי את העיפרון כי הוא חשב שזה שלו. הלכתי איתו מכות וגרמתי לו לדימום בעין והוא נאלץ להתאשפז בבית חולים. פתחו לי תיק במשטרה.

(עריכה: למקרה שתהיתם, אני לא מתגאה בזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיקרתי מישהו בגלל שהוא התעלל בכלב.

(הלכתי ברחוב וראיתי איזה ערס מרביץ לכלב, אחרי שהוא לא הסכים לבקשות המנומסות שלי לעזוב את הכלב במנוחה, הבאתי הבאתי לו מוט ברזל שמצאתי זרוק בסביבה לביצים, לכלב שלום (כמובן שלקחתי אותו לווטרינר אח"כ [את הכלב, לא את הערס])אבל הערס היה צריך לעבור 2 ניתוחים שאחריהם הוא נשאר עקר [אני תמיד אומר שלעקר את הערס הזה זוהי התרומה הקטנה שלי למין האנושי...]).

הייתי קטין בזמן המקרה ולכן לא פתחו לי תיק בגלל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמענו..

תיקים פותחים מגיל 14 אם זכרוני אינו מטעה אותי..

לא, הביאו אותי לפני שופט והוא החליט לפטור אותי ב-על"ש (עונש ללא הרשעה)

ונתנו לי 200 שעות עבודות שירות שאותם כמובן עשיתי בצער (ששם התנדבתי בכל מקרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב אין מצב,צערו אותך לקחו אותך לתחנה יש לך תיק.

אין דבר כזה על"ש בלי תיק,הייתה בתחנה?

לקחו ממך טביעות אצבעות?

יש לך תיק אבל אחרי כמה זמן הוא נמחק בשביל לתת "עוד הזדמנות"או חרטה כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...