מפרט ב8000 ש"ח למשחקים (המפרט הוזמן, עמוד 17. תמונות ותוצאות עוד כשבוע וחצי) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב8000 ש"ח למשחקים (המפרט הוזמן, עמוד 17. תמונות ותוצאות עוד כשבוע וחצי)

אוריפ

Recommended Posts

אוריפ,

ממש מיותר לקנות 3700. גם את ה 3200 הצעתי לך רק בגלל שאתה הולך לסחוט את המערכת. ועוד אתה קונה לוח ל OC וקרור אימתני.

האנרמקס נותן 18 וולט על ה 12V רייל X2.

האנטק 17 וולט על ה 12V X2.

למה שהאנרמקס לא יחזיק והאנטק יחזיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 163
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אינטגרל: סבבה, ומה עם האמפרים? חייבים מינימום של 24 לכל מסילה, האנרמקס עומד בזה?

חוץ מזה שמתי לב שהאנרמקס הוא ATX1.3 והאנטר ATX2.0. מ הההבדל?

אבל אם אני אקנה 3700, אני אוכל לעשות OC של 400 מגה הרץ, שזה כולה עוד 36 מגה הרץ לזכרון (שיעמוד בזה כמובן), ואז יש לי מעבד שווה, פחות או יותר, לFX55 (בלי עניין המכפלות)...

אפשר להוריד את הHT בלי קשר למעבד נכון?

לזה שמעלי, הטרנספורמר לא כזה יפה לדעתי, מה היתרונות שלו?

וכרטיס מסך, כמו שכתבתי בהודעה הראשונה, הוזמן כבר, והוא לא אחר מהBFG OC 7800GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שכתבתי לך במהירות אז בילבלתי:

לאנרמקס יש 18 אמפר על כל רייל.

לאנטק 17 אמפר על כל רייל.

כמובן שלא חייבים 24 לכל רייל.

האנרמקס 425 הוא דואל רייל ובתקן 2 כמובן. בדיוק כמו האנטק. כנראה שלא הסתכלת על הספק הנכון.

http://www.enermax.com.tw/products_page.php?Tid=1&gon=265&Gid=18&Gid2=46

לגבי ה 3700. מיותר להחריד לטעמי. עדיף שתשקיע את הכסף באיזה TCCD ולא ב 3700.

לא ראיתי עוד 3000 שלא הגיע לבאס 280-290 בלי בעיה ב X9 (עם תוספת מתח). אני בד"כ לא שם יותר מה 3000. במקרה שלך לטעמי מתבקש ה 3200 בגלל המכפלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגולציה של האנטק יותר טובה, לכן הוא יותר טוב. שניהם הרי יחזיקו בקלות

האנרמקס גם לא מסוגל לתת את כל האמפרים בשני הריילים בו זמנית, אני גם לא בטוח אם האנטק מסוגל לעשות את זה

ה-3700+ מהיר יותר Per clock, לכן הוא עדיף (הוא גם יגיע יותר רחוק בד"כ)

ד"א לא האמנתי שאצל Tom's יכולים להיות כל כך טיפשים

3) אם זלמן 7700, אז קח את ה CU ולא את ה AL-CU:

The thermal resistance ranges from 0.25 K/W for the all-copper model at the highest speed setting (which is very good), to 0.33 K/W for the copper/aluminum variety at the lowest setting (which is not so good).

The copper cooler costs $43, while the aluminum-copper model sells for slightly less $35. Since the price difference is minimal while the differential in cooling capacity is significant, we recommend the copper model.

http://www.tomshardware.com/cpu/20050607/cpu-cooler-16.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, מצד אחד אני יודע שבדקו, וה3700 הגיע ל2.7GHZ עם VCORE סטוק ועם סטוק...

אפשר להשוות זאת לFX55 בערך.

השאלה היא האם כדאי להשקיע בזה?

מצד אחד אומרים שלא כדאי, כי אפשר להגיע למהירויות דומות בOC.

מצד שני, אף אחד לא יכול להבטיח שהמעבד אכן יגיע לכך ובסטוק ה3700 מהיר מה3000 משמעותית...

אפשר אולי לקבל 2 מפרטים, האחד מבוסס 3000 עם ציוד OC מתאים, והשני 3700 גם עם רכיבים לOC, אך יותר קל...

אם אפשר לא לחרוג מ5500-5750 לכל מפרט. כמובן בלי כרטיס מסך.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להשוות 2.7Ghz של San Diego ושל Venice, במיוחד לא עם כרטיס מסך חזק

אף אחד גם לא מבטיח לך שום דבר עם ה-3700+, חוץ מ-2.2Ghz על מתח סטוק

עריכה - עכשיו שבדקתי את האפשרויות, לא נראה לי שאפשר לדחוף כאן 3700+, תישאר עם ה-3500 או 3200 לדעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנרמקס גם לא מסוגל לתת את כל האמפרים בשני הריילים בו זמנית, אני גם לא בטוח אם האנטק מסוגל לעשות את זה

ד"א לא האמנתי שאצל Tom's יכולים להיות כל כך טיפשים

TOM'S מניחים שאנשים גם קראו את הבדיקה, וראו שה ALCU גורם ל THROTLING בעוד שה CU לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, בוא נגיד שאני אזמין את הזכרון מחו"ל דרך MUSTOP, 2 דברים:

1. אני צריך המלצה לזכרון 1GB (2X512) שיאפשר OC בינוני, לא רצחני, אבל יותר מקל. משהו שיתאים לצרכים שלי (בין אם זה יצוות ל3000/3200/3700). שיעלה עד 160$. אני אשמח לקישור ישיר לחנות בחו"ל.

2. איך MUSTOP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם משווים את הביצועים בין מצב נמוך ומצב גבוה, ועל סמך הבדל הביצועים הזה ממליצים על ה-Cu

די טיפשי לדעתי

אתה לא קורא. תקרא את ההשוואה בעמודים המתאימים ותראה שיש הבדל מהותי בביצועים. השורות שהבאתי "מנסות" (ולא כל כך מצליחות) לסכם את ההבדלים. ההבדל הוא משמעותי, אבל תקרא את ההשוואה עצמה ולא את הסיכום שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...