הארד-דיסק שלי פלצן עצלן!!! - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארד-דיסק שלי פלצן עצלן!!!

BigBrownBalls

Recommended Posts

טוב העניין ככה, מאז שקיבלתי את החלקי מחשב היפים שלי שקניתי מ"פנדה" (לוח אם , כרטיס.מ ו הארד -דיסק שלי) המחשב פשוט מקרטע בכל דבר... זה פשוט היה נראה לי שאיזה חלק קצת מפגר במהירות אז... החלטתי לעשות כמה בדיקות וכשהגעתי לבדיקה של ההארד-דיסק שלי- אגב זה GPX60 40GB , מצאתי תוצאות די מפתיאות הוא מקבל 3.3 מגה בקצב קריאה ממוצע כאשר הוא אמור לתת לי ביצועים בערך פי עשר בדיוק יותר טובים ז'אתמרת 33 מגה בבמוצע (למי שלא יודע חשבון ;)) וגם שמתי לב שהוא עושה מידי פעם ציפצופים ??!! פעם בכמה שעות טובות... העם למישהו פה יש מושג מה הבעיה ?! ובבקשה אל תגידו : ממממ.... קניתה אתה דפוק לך תחליף... תנו תשובות יותר "מעמיקות" :) בבקשה.

\\\ תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה טמבל אני :) שכחתי מפרט , טוב... :

amd 900

msi gf4 ti 4200

128 micron

GA-7VTXE+

RealTek rtl8139\810x Ethernet adapter

סידי לא מחובר אז לא משנה...

וכרטיס קול הוא "על הלוח" , סטנדרתי כזה (128) של קריאייטיב...

רק שתדע שהדגם שיש לך של גם ככה לא משהו.

סתם הערה טיפשית למה עם הייתה בודק הייתה מגלה שזה כונן עם ביצועים מעולים, וגם נגיד עם הייתה צודק ... אפילו הארדיסקים לפני 5 שנים לא היו כאלה איטיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה טמבל אני :) שכחתי מפרט , טוב... :

amd 900

msi gf4 ti 4200

128 micron

GA-7VTXE+

RealTek rtl8139\810x Ethernet adapter

סידי לא מחובר אז לא משנה...

וכרטיס קול הוא "על הלוח" , סטנדרתי כזה (128) של קריאייטיב...

איזה מערכת הפעלה?

האם אתה עובד על התקנה נקייה של מערכת ההפעלה, כלומר שלא היית בשימוש במחשב אחר.

אם עשית התקנה נקיה, האם התקתנת את ה4in1 של VIA, שזה הדרייבר בשביל הצ'יפסט?

אם כן, תבדוק שUDMA If possible מסומן בV בהגדרות של הבקר שאליו מחובר הכונן(במידה ואתה משתמש בחלונות 2000 או XP).

זהו, תעדכן אותי לגבי מה קורה עם זה וטענה לי על השאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה : איך UDMA קשור לציפצופים שהחומרה עושה? ???

לדעתי ההארדדיסק שקיבלתה פגום ויש להחליפו

עריכה : תבדוק שכבל הIDE שמחובר אל הכונן הוא תקין

כך, לא שמתי לב שהוא מדבר על צפצופים. צפצופים מכונן קשיח שנשמעים כמו רעש שמתחיל חזק ואז נחלש כאילו נמגרות הסוללות מעידים על כך שהראש של הכונן הקשיח חורט לו את הצלחת של הכונן. המסקנה: להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת זה נשמע כמו ציפצופי סיפקר כזה ואז זה נשמע כאילו הראש מחליף צלחת או משהו ?!?!

בכל מקרה אני נראה לי ילך להחליף... עכשיו השאלה שלי, זה סיפור גדול להחליף אצל פנדה?! כי בעיקרון היה להם אחלה שירות, או שאני בכלל איצטרך לעשות את זה דרך היבואן?

קיצר עם מישהו פה פעם קנה הארדיסק של אצל פנדה והיה צריך להחליף אותו שיתן איזה תגובה ויספר לי איך הייתה "החוויה" ;)

\\\ שוב פעם תודה לכל מי שעזר לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה : איך UDMA קשור לציפצופים שהחומרה עושה? ???

לדעתי ההארדדיסק שקיבלתה פגום ויש להחליפו

עריכה : תבדוק שכבל הIDE שמחובר אל הכונן הוא תקין

כך, לא שמתי לב שהוא מדבר על צפצופים. צפצופים מכונן קשיח שנשמעים כמו רעש שמתחיל חזק ואז נחלש כאילו נמגרות הסוללות מעידים על כך שהראש של הכונן הקשיח חורט לו את הצלחת של הכונן. המסקנה: להחליף.

עשיתי את בדיקת הDFT של ולפיה אין שום בעיה עם הצלחת כך שאני לא חושב שהראש חרט שם על משהו, הצליל נשמע ממש כמו צפצוף של ספיקר ?!אולי זה אפילו מגיע מהמחשב?! הקטע הוא שזה מתלווה ברעש של גלגלי שיניים נעים כזה...

אגב אני יבדוק את הקטע של הדרייברים של VIA כי עכשיו שאני מתחיל לחשוב על זה , זה נראה לי התחיל מאז שהתקנתי את הדריבירים ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב אני עובד על PRO התקנה נקייה ובדקתי את העניין של הדריברים וזה לא זה... בנוסף לכך החלפתי איזה שלוש כבלי IDE וזה גם לא עזר...

אני פשוט לא מבין את זה , חוץ מהירידה בביצעוים אין שום בעיה בארדיסק, ז'אתמרת עשיתי בדיקות ואין אפילו קלסטר אחד פגום או איזה או איזה בעיה מכנית בכונן... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לקחת הארדיסק אחר אם יש לך ולשים במקומו בדיוק עם אותם הגדרות ואותו כבל ותראה אם יש עלייה בביצועים...

לגבי פנדה: אם יש לך אחריות אז הם חייבים להחליף לך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...