מפרט LOW END לילדים בני 5 עד 7 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט LOW END לילדים בני 5 עד 7

SN מחשבים

Recommended Posts

התקציב שלו הרבה יותר נמוך מזה ! :o

לא מבין אתכם מה רע במעבדי אתלון A ? ובלוחות A ? מפונקים שכמותכם.

מאז שהוציאו את ה 64 אתם מהופנטים צאו ממגדל השן שלכם לשניה :bash: :-[

נראה לי שהמפרט ה LOW MED END הבא שלי יהיה כזה =>

אתלון 64 2800

לוח VIA

וזהו ! :pissed:

אוף עם לקוחות כמוכם אני אשאר מובטל גולשי שמנת ! :'(

אצלכם אם לא 939 או 754 הבנאדם לא קיים ואני עוד שומר אמונים לסוקט A :nixweiss:

סוקט A בתהליכי קבר מתקדמים ומתחיל להעלות עובש, אין סיבות מוצדקות לקנות אותו, חוץ מזה שכבר מתחילים להפסיק לייצר אותו. כבר היה בפורום דיון על קבירת סוקט A.

אגב, VIA זה צ'יפסט שבחיים זה לא טוב לקחת. ואני אומר את זה מניסיון. [סת'כל בחתימה]

המפרט של Evman007 יהיה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הלוח 754 עם צי'פסט של VIA נע בין 68 ל 73 דולר שלא נדבר על ה SIS שהוא יותר זול אבל לא קיים במלאי של היבואן כרגע.

השבבים האחרים נורא יקרים חוץ מזה לשוק הביתי LOW MED END לא ממש ישימו לב אם זה VIA או NF  :-\

דרך אגב סמפרון 754 L2 256 יהיה חזק מאתלון XP 400 FSB L2 512 ?

*האתלון מיועד ליישומים כבדים לעומת הסמפרון שהוא מיועד ליישומי וגלישה באינטרנט..

** או שפה הליבה והתושבת משחקת תפקיד ? BARTON VS PARIS ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ מחשב Sempron 2600 לילדים זה מחשב לא רע

הנה מפרט:

Sempron 2600

Gigabyte VM400

TwinMos 512mb (not a bad choice btw

WD 80 JB 7200 8mb

LG 52x32x52x

כל מארז סטנדרטי וספר ג'נרי ילכו טוב

לקוח משיג היום למחשב כזה בסביבות 1700 - 1800 ש"ח

עם אתה עובד עם ספק כמובן שאתה תקנה זול יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ מחשב Sempron 2600 לילדים זה מחשב לא רע

הנה מפרט:

Sempron 2600

Gigabyte VM400

TwinMos 512mb (not a bad choice btw

WD 80 JB 7200 8mb

LG 52x32x52x

כל מארז סטנדרטי וספר ג'נרי ילכו טוב

לקוח משיג היום למחשב כזה בסביבות 1700 - 1800 ש"ח

עם אתה עובד עם ספק כמובן שאתה תקנה זול יותר..

הצעתי מעבד חזק יותר אתלון 333/512 לוח איכותי יותר שאר המפרט דומה כונן אופטי, וכו'..

חוץ מזה אני לא סובל את הלוחות של גי'גה בייט ולא רק אני וזה באחריות ! חברת זיג זג בנווה מונוסון מוכרת לוחות כאלה בסיטונאות עם סמפרון ולא סתם :)

לדעתי לשוק ה LOW MED עלית גרופ ופי.סי. ציפס חברות מעולות ! ואם אני ארכיב מחשב ללקוח זה עם הלוחות האלה..אלא אם כן הוא יבקש משהו מתקדם יותר.

מניסיון ואני עומד מאחורי המילים שלי עבדתי עם מלא לוחות של ולא רק אני גם חברים גם עסקים שאני מכיר ואלה לוחות אמינים נורא ! אולי לא הכי איכותיים שיש אבל אמינים והם מחזיקים שנים שאני אומר שנים זה שנים לא שנה ולא שנתיים וגם לא שלוש P:

דרך אגב דיפדפתי בארכיון של CHIPS ראיתי שם דורון צרוב על לוח ועל הלוח היה "זיכרון SDR צרוב OB" חחח פעם ראשונה אני נתקל בזה P:

השבב היה של SIS אם אני לא טועה 630 בדרך כלל יש של כרטיס מסך OB .

לוח חמוד לאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי על תקח PC CHIPS... אל תעשה טעות

עדיף להוסיף קצת כסף ולקחת משהו יותר טוב הלוח שנתתי הוא לוח משולב של הכי פשוט שניתן להשיג היום בארץ

אולי תצליח להשיג גם לוח בשם n400l שהוא לוח לא רע בכלל אבל הוא כבר יורד מהמדפים (גם של GB)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש להרכיב ללקוחות שלי מחשב טוב אבל שבמקביל לא יעלה יקר "המתחרה שלי" זיג זג מנווה מונוסון מוכר סמפרונים ! ( סוקט A )

ואני לא סובל את המעבד הזה ! :bash: .

אבל נראה לי שאני אחסוך בעלויות ואבנה סמפרון 754 למרות שבינינו לא נראה לי שהוא ממש להיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"המתחרה" שלך מנווה מונוסון מוכר את הסמפרונים על לוחות גיגהבייט לצרכי עבודות משרדיות בלבד , לא לילדים בני 5 , לא לילדים בני 7 , המחשבים האלה מיועדים לעבודות מסמכים וגלישה , לא מעבר .

מה שאתה מנסה למכור , זה את אותו המחשב שאנשים יוכלו לשחק עליו , וזאת נקודת מוצא שגויה לכל דבר , אתה לא יכול למכור כזה מחשב ולצפות שישחקו עליו , כי הם לא יוכלו לשחק עליו . קח בחשבון שבמחשב משולב כרטיס מסך , תצטרך לשים להם יותר מ256 מגהבייט , כי סביר להניח שתותקן עליהם מערכת , וזה בלתי נסבל לעבוד נכון להיום עם על מערכות כאלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"המתחרה" שלך מנווה מונוסון מוכר את הסמפרונים על לוחות גיגהבייט לצרכי עבודות משרדיות בלבד , לא לילדים בני 5 , לא לילדים בני 7 , המחשבים האלה מיועדים לעבודות מסמכים וגלישה , לא מעבר .

מה שאתה מנסה למכור , זה את אותו המחשב שאנשים יוכלו לשחק עליו , וזאת נקודת מוצא שגויה לכל דבר , אתה לא יכול למכור כזה מחשב ולצפות שישחקו עליו , כי הם לא יוכלו לשחק עליו . קח בחשבון שבמחשב משולב כרטיס מסך , תצטרך לשים להם יותר מ256 מגהבייט , כי סביר להניח שתותקן עליהם מערכת , וזה בלתי נסבל לעבוד נכון להיום עם על מערכות כאלה .

"המתחרה" שלי מוכר סמפרונים לילדים למשחקים !!!! חוץ מזה אני הצעתי ללקוח בארטון שזה מעבד איכותי יותר , זיג זג הציעו סמפרון 2400 עם כרטיס מסך OB

ואני הצעתי בארטון עם כרטיס מסך R9550 :yelclap: ואל תגיד שאין הבדל :pissed:

הזיכרון שהוצע ללקוח על ידי היה 512 ! אז תוריד 64 מ"ב ותראה שזה נפח מצויין.

דרך אגב תיראו איזה מארז יפה !!! אני מחבר לו ספק של HEC :smile1: קניתי כמה חתיכות כאלה בצבע צהוב ואדום

====> http://www.gyrotech.co.il/product.php?part=CA054#

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הבנו - ו SHIT שולטות.

כל השאר חברות קבר וסוקט A מחילף את 939.

רוצה לעשות טרייד אין אני יתן לך את המחשב שלי ותיתן לי סמפרון 2400 סוקט A בלוח SHIT עם צרוב? :please:

מעניין מצד אחד אתם משבחים את ומצד שני קוברים את מי שאתם מהללים מהר מאוד !

עד לפני כמה חודשים מי שהיה אומר פה "BARTON" הייתם משתחווים..

אם הייתי אומר לכם שהרכבתי למישהו מחשב 4 2600 לא הייתי מקבל כאלה תגובות עלובות..."פשש נורפווד C אחלה מעבד קר " בלה בלה...

יש אנשים שהבדל של 500 ש"ח לא מתאים להם ! אז אם אתם לא יודעים אני אגיד לכם ובסוד תושבות A ו 478 נמכרות הרבה יותר מ 775 ו 754 939 ! .

אם אתם רוצים לאמת את זה תתקשרו לג'יירו ו KSP  :lol:

ועוד משהו ! ראיתם את המארז ? יפה אה ? מה שכן אף פעם לא הרכבתי מארז עם אורות והשאלה שלי היא כזאת מה מדליק את התוספת של האורות על המארז ?

לד נוסף ? או שיש שם כבל מתח שמתחבר לכבל של הספק ? כמו במאווררים ?  ואם זה לד איך קוראים ללד הזה ? תודה.

עריכה : קראתי את המפרט של המארז ורשום שם LED LIGHTS אז זה לד אבל לעזעזל הוא מתחבר בפאנל ? ואם כן ? איך קוראים ללד הזה ?

LED PWR , LED HDD .. אלה החיבורים הסטנדרטים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יודע מה הלך פה לפניי כמה חודשים אם אתה רשום פה בערך שבועיים?

מממממממ....

עריכה:שמעתי שבמארז הזה יש ספק של TAGAN לא? :lol:

אני רשום פה שבועיים אבל עדיין צפיתי באתר ללא רישום הייתי צופה פה מהצד :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...