המארז הטוב ביותר. - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המארז הטוב ביותר.

yan

Recommended Posts

חח שמח פה... :lol:

התלהבתי לאללה מהתיכנון והכל של המארזים מתוצרת Lian-Li .. הם נראים ממש רמה מעל כולם מבחינת איכות בניה ותכנון של הזרימת אוויר במארז .. רק חבל שהמחירים הם מעל היכולת של הקונה הממוצע (אני) :'(

נכון-חלקית.

מבחינת זרימת אוויר, אז זה ידוע שזרימת האוויר של סדרת ה- Vx000 היא על-הפנים.

יופי זה כבר עניין של טעם, אבל יש את המארזים האגדיים של CoolerMaster כמו האלו שמשומשים ב- Falcon NorthWest, שנראים לא פחות טוב....

מבחינת תכנון ורמת בנייה - גם לא נכון... CoolerMaster עושה מדהימים, ומבחינת תכנון ופיצ'רים ה- Stacker (והוא גם ממש יפה לדעתי, במיוחד לאחר קל) שלהם הוא המארז המדהים בשוק (לדעתי הוא גם ממש יפה) ביחד עם האנרמקס cs-708 וה- Top Armor של TT. אבל בהחלט LL ו- CM הן החברות מס' 1 בשוק.

אז תתעודד, לילי היא לא המפלט היחיד למישהו שרוצה מארז איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין מה לא טוב במארזים של Tt...האיורור די טוב..120 מקדימה, 120, 90 מאחורה ו90 בגג..(לפחות בkandalf...)

ומבחינת פיצ'רים אז לkandalf יש כל-כך הרבה!!!...

ולא שיש לי משהו נגד הANTEC....יש לי 1080...מארז מעולה, טמפ' מעולות (16 בחורף!!!) אבל רועש בטירוף!

בשביל להגיע למעלות כאלה קדחתי לו עוד חור בדלת..

שמתי בו SF2*6 80MM ועוד אחד על המעבד...והמארזים החדשים שלהם שבנויים על 120MM ממש קטנים (לדעתי לא נחשבים לtower..)

את התיכנון של המארז כמו שLL עשו (חלוקה ל3 חלקים שונים...) זה גאוני, אבל לדעתי מסורבל מדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל על הWAVEMASTER ותסתכל על הTSUNAMI

תסתכל על הCM STACKER ועל ה ARMOR KANDALF

TT פשוט לוקחים של חברות אחרות ומייצרות בדיוק את אותו הדבר רק עם כל מיני צבעים ודברים מפלסטיק :P

עוד חברה שכדאי לההזכיר זה SILVERSTONE ואת המארז שלהם TJ-6

http://www.performance-pcs.com/catalog/product_info.php?cPath=103_168&products_id=2114&osCsid=194f80b8b53498711f3b1f7742357cec

אה כן ואתר מאוד טוב :P לפני שבוע הזמנתי ממנו את ה coolermaster praetorian

http://www.performance-pcs.com/catalog/product_info.php?cPath=103_194&products_id=1054&osCsid=194f80b8b53498711f3b1f7742357cec

כזה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עושים מן "מודינג" כזה....אבל זה עדיין לא אומר שהאיכות שלהם לא טובה...

המארזים שהיום נחשבים לטובים (לדעתכם) הLL למיניהם ממש משעממים מבחינת חיצונית!! פשוט גוש מתכת!

לantec יש דברים נחמדים אבל עדיין...הם קטנים (לא tower לדוגמא lan-boy\p160...) ולא ממש נוחים לעבודה...

המארז שלי כמו שהזכרתי מקודם פשוט מעולה!!! אבל מה לעשות שעדיין מייצרים שבנויים על 80MM רועשים בטירוף? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מארז של TT בעל 5 מאווררים 80mm וראיתי שלמארזים של LL שעולים 1200 ש"ח (!) יש רק 2 מאווררי 120...

הקירור של TT לא עדיף?

ב-TT:

1 מכניס מקדימה

2 בדלת מכניסים אחד מול המעבד אחד מול הכרטיס מסך (פחות או יותר)

1 מוציא מאחורה

1 מוציא מהגג

ב-LL אני לא מבין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מן מודינג זה פשוט עיצוב אחר על אותה שלדה...וגם העיצוב ממש אבל משש דומה.

LL לא בונים בשביל שאנשים יגידו "וואי תראו כמה לדים" אכפת להם על הקירור המשקל , בגלל זה כל המארז בנוי מאלומיניום

וptyahoo העיצוב של המארזים של LL נותן טוב לכל המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מן מודינג זה פשוט עיצוב אחר על אותה שלדה...וגם העיצוב ממש אבל משש דומה.

LL לא בונים בשביל שאנשים יגידו "וואי תראו כמה לדים" אכפת להם על הקירור המשקל , בגלל זה כל המארז בנוי מאלומיניום

אם משווים את שתי המארזים מה מקרר יותר טוב?

ויש גם את המחיר שהוא בשמיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את המארז הטוב והישן של TT ...הבעיה העיקרית שלו היא שהוא בנוי על 80MM וזה רועש בטירוף!...

אז היום החליטו רוב החברות (החכמות) לעבור ל120MM...וככה להישאר עם אותה סירקולציית אוויר אבל בשקט...

עריכה:

~~~~~~~~~~~~

עכשיו רק שמתי לב שעוד מישהו הגיב...

הKANDALF והLL הם באותו טווח מחירים (1000+) הLL מציע 120 מקדימה 120 מאחורה..בעוד שבTt יש עוד 90 מאחורה ו90 בגג...

ועוד הרבה פיצ'רים...ועוד שהוא בנוי גם מאלומניום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר המאווררים זה לא הכול

חשוב התכנון של זרימת האוויר

כבר היו לTT עם 7 מאווררים וזרימת אוויר גרועה (כל ה V1000 ושאר ה XASER3 למיניהם)

אבל אני לא מאמין שהדגמים החדשים שלהם כ"כ גרועים

יש גם עניין של איכות מוצר, שבמארזים של TT היא לא גבוהה במיוחד

פלסטיקים לא איכותיים, פינות חדות וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה LL

יש גם כאלה עם 4X120

אבל היופי במארזים של LL היא ההפרדה של הספק והדיסקים הקשיחים משאר חלקי המחשב (גם לשקט וגם לקירור טוב יותר של שאר החלקים)

ואפשרות לסידור טוב יותר של הכבלים בשל כך.

וכמובן האיכות, אין מה לעשות גם מרצדס וגם טויוטה נוסעות, אבל כשאתה מרכיב מחשב במארז איכותי, אתה מרגיש שאתה נוסע במרצדס (וזה שונה לגמרי מטויוטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש, אבל ממש לא!

במחיר השערורייתי שלו אפשר לקנות משהו הרבה יותר טוב (FUCKING 1100 NIS)

במחיר הזה יש לך מארזים הרבה יותר טובים

רובם עלו פה בת'רד

כמו הSTACKER, LIAN LI,

האנטק גם באים עם ספקים מצויינים (נופלים בארץ רק מה לדעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...